بهترین کسب و کارها

10 تا از بهترین کافه در غرب تهران 🍹【آپدیت1403】✅️

کافه و کافه گردی، یکی از سرگمی های مردم همه دنیاست و کافه ها یکی از اولین مکان هایی به شمار می روند که پس از ورود ب  به هر شهر، افراد تمایل به بازیدید از آنها را خواهند داشت. علاوه براین، برای گذراندن یک عصر خوب درکنار دوستان ، قرار های عاشقانه وحتی گاها مطالعه در فضایی گرم و صمیمی کافه ها بسیار مناسب می باشند. بدین منظور، ما در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین کافه در غرب تهران به همراه ادرس و ساعات کاری آنها پرداختیم تا با بازید از انها، اوقات خوشی را سپری نمایید.

بهترین کافه در غرب تهران

ویژگی های بهترین کافه درغرب تهران

یکی از جوان پسند ترین مکان های هرشهر و کشوری، قطعا کافه و کافی شاپ های آن می‌باشد؛ به گونه ای که کافه‌ها اکثرا اولین انتخاب جوانان برای گذراندن وقت  با دوستان و یا مطالعه و درس خواندن  به شمار میروند . برخی از افراد نیز،  به منظور برگذاری قرار های کاری و شخصی خود، کافه را بر سایر مکان ها ترجیح می دهند؛ بنابراین، تا بدینجا متوجه شدیم که این مکان پررفت و آمد، باید دارای ویژگی هایی خاص و منحصر به فردی باشد که در ادامه به برسی چند مورد از آنها خواهیم پرداخت.

راحتی مبلمان، یکی از اولین نکاتی است که مراجعین به آن توجه می کنند؛ زیرا افراد غالبا زمان زیادی را درکافه سپری می کنند و راحت بودن مبلمان منجر به ایجاد احساس آسایش و راحتی در آنها خواهد شد و این یعنی تبلیغ مثبت و ایجاد شهرت. بنابراین، استفاده از مبلمان راحت در دکوراسیون داخلی، یکی از ویژگی های بهترین کافه در غرب تهران به شمار می آید.

علاوه بر راحتی، فرد مراجعه کننده به کافه، به دنبال حس صمیمیت می گردد؛ اگر فرد بتواند با محیط کافه به خوبی ارتباط برقرارکند و احساس آسایش و صمیمیت کند، به قطع آن کافه به یکی از اولین مکان های مورد علاقه فرد تبدیل خواهد شد. برای به وجود آمدن این احساس در مشتریان و ایجاد فضایی صمیمی در درون کافه، دیزاین داخلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و تاثیر به سزایی در ایجاد حس خوشایند در افراد  دارد. همان گونه که در ادامه نیز خواهید دید، بهترین کافه در غرب تهران همگی از دکوراسیون داخلی به شدت زیبا و منحصر به فردی برخوردار می باشند و این یکی از دلایل موفقیت آنها به حساب می آید.

کیفیت خوراکی و نوشیدنی های کافه، یکی از برجسته ترین  و ماندگار ترین تصاویر یک فرد از کافی مذکور می باشد؛ بنابراین، کافه هایی می توانند از رقبا خود پیشی بگیرند که خدمات با کیفیت تری را به مشتریان خود ارائه دهند. قیمت متناسب با کیفیت نیز تاثیر چشم گیری در رضایت فرد از کافی شاپ و تبلیغ مثبت کافه خواهد داشت.

از آنجایی که کافه برای برخی از افراد، محیطی برای لذت بردن از تنهایی و سپری کردن اوقاتی به منظور مطالعه، درس خواندن و … به شمار می آید، بنابراین وجود موسیقی دل انگیز و آرامش بخش، می تواند حس مثبت بالاتر و بهتری را در فرد ایجاد و منجر به رضایت خاطر مراجعه کننده از انتخاب کافه مورد نظر شود. علاوه بر موارد ذکر شده ،از دیگر ویژگی های بهترین کافه های غرب تهران  می توانیم به دسترسی خوب و مناسب به اینترنت نیز اشاره کنیم که امکان کارکردن و درس خواندن را برای افراد فراهم خواهد کرد.

معرفی 10 تا از بهترین کافه در غرب تهران سال 1403!

کافه گدار

گدار بهترین کافه در غرب تهران

یکی از مشهور ترین کافه های محله اکباتان، کافه گدار اکباتان محسوب می شود. این کافه تقریبا یکی از 10 انتخاب اول ساکنین غرب تهران برای گذراندن وقت و قرار های عاشقانه به حساب می آید. محیطی گرم و صمیمی در کنار دکوراسیون کژوال و راحت، منجر به انتقال حس آرامش و صمیمیت به مشتری ها شده است.

منوی این کافه از انواع نوشیدنی ها تا غذاها را دارا می باشد؛ اما توصیه می کنیم اگر سری به این کافه زدید، حتما صبحانه انگلیسی آن را که یکی از پرطرفدار ترین ایتم های این کافه در بین مشترین می باشد، امتحان کنید. این کافه دارای 2 محیط داخلی و رو باز می باشد تا در صورت نیاز به تنفس در هوا آزاد یا استفاده از سیگار، ازمحیط بیرون استفاده کنید.

شماره تماس: 02144694394 
اینستاگرام godar_cafe
ساعت کاری: 9 صبح تا 11:30 شب
آدرس: تهران، شهرک اکباتان، فاز 2، بین بلوک 15 و 16، بازارچه کوثر، پلاک 18

کافه رنسانس

کافه رنسانس

یکی دیگر از پیشنهادات ما برای کافه گردی در غرب تهران، کافه رنسانس می باشد. این کافه با سبک روستیک و اروپایی خود ،قطعا برای بار دوم نیز شما را به سمت خود خواهد کشاند. علاوه بر کیفیت فوق العاده غذاها در کنار قیمت معقول به صرفه آنها، نزدیکی به بیمارستان آتیه نیزمنجر شده است تا در این کافه همواره جای سوزن انداختن نباشد.

سالاد سزار به همراه مرغ سوخاری این کافه رستوران، ارزش چندین بار امتحان کردن را دارد. فضای VIP این کافه با ظرفیت حده اکثر 20 نفر، مخصوص افرادی است که مهمانی و دورهمی و یا تولدی را در پیش رو دارند.

شماره تماس: 02188565600
اینستاگرام renaissance_restaurant
ساعت کاری: 8 صبح تا 11:30 شب
آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان غرب، بعد از بیمارستان آتیه، شماره41

کافه لانجین ایران زمین

کافه لانجین بهترین کافه در غرب تهران

اگر عاشق شیرینی و شیرینیجات هستید، کافه لانجین با منویی متنوع از انواع و اقسام شیرینی هایی که به شیوه بیکری اروپایی پخته شده اند، میتواند مکانی ایده ال برای شما محسوب شود. این کافه کوچک و دنج واقع شده در شهرک غرب، مکانی عالی برای یک استراحت کوتاه بعد از ظهر و صرف عصرانه به شمار می اید. اگر یکبار  تارت توت فرنگی این کافه قنادی را امتحان کنید، محال است که طعم آن از خاطرتان برود. برخورد خوب و صمیمی کارکنان این کافه از دیگر ویژگی های مثبت این کافه به حساب می آید.

شماره تماس: 88073283
اینستاگرام langineofficial
ساعت کاری: 7:30 صبح تا 11:30 شب
آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، پلاک 36

کافه اپیکور

کافه اپیکور

دکوراسیون سنتی درکنار ایتم هایی از مدرنیسیته، این کافه را به یک کافه جدید و مشهور تبدیل کرده است. فضای باز این کافه برای سیگار کشیدن و یا گپ دوستانه در فضایی ازاد بسیار مناسب می باشد. کارکنان این کافه، به داشتن برخوردی عالی زبانزد هستند و این یکی از ویژگی های بارز و مثال زدنی این کافه در غرب تهران محسوب میشود. اگر به اپیکور سری زدید، از نوشیدنی های بی نظیر آن هرگز غافل نشوید.

شماره تماس: 86128863
اینستاگرام cafe.epicure
ساعت کاری: 9 صبح تا 11 شب
آدرس: شهرک غرب، فاز 1، خیابان مهستان

بارزیل

کافه بارزیل

یکی از کافه های لوکس و مجلل منطقه سعادت اباد تهران، کافه بارزیل به شمار می آید. این کافه با دکوراسیون مجلل داخلی و استفاده از نما بیرونی شیک و لوستر های مجلل در داخل خود، فضایی مناسب برای پذیرایی از مهمانان خاص برای شما فراهم کرده است. این کافه رستوران دارای منویی سرشار از غذاهای فرنگی، ایرانی و گیاهی برای افراد گیاهخوار می باشد. این کافه را می توان جز یکی از 10 تا از بهترین کافه های غرب تهران به شمار آورد.

شماره تماس: 26763394
اینستاگرام barzil.ir
ساعت کاری: 12 صبح تا 11:30 شب
آدرس: بلوار سرو غربی، خیابان صدف


انواع کافی شاپ های غرب تهران براساس دکوراسیون داخلی

همان گونه که ذکر شد، سبک و دیزاین داخلی کافه، تاثیر بسیار زیادی برروی جذب مشتری و تبدیل شدن آن کافه  به بهترین کافه منطقه دارد؛ براین اساس، کافه ها را بر اساس نوع دیزاین و طراحی داخل می توانیم به چند دسته تقسیم نماییم.

یکی از محبوب ترین سبک کافه ها از نظر خود مردم، کافه هایی با سبک صنعتی می باشند. همان طور که از نام آنها نیز مشخص است، این نوع از کافه ها دیزاینی همانند کارگاه ها و کارخانجات دارند؛ لوله های آشکار در سقف و گاها دیوار ها، نور کم و غالبا زردنگ، رنگ خاکستری و تیره دیوار ها و… همگی نشانه ای از کاربرد این سبک در دکوراسیون داخلی کافه می باشد.

سبک مدرن، یکی از سبک های دکوراسیون داخلی می باشد که به فراوانی در دیزاین بهترین کافه در غرب تهران دیده می شود. این سبک سادگی را بر هرچیزی ترجیح میدهد و غالبا از رنگ های ملایم در طراحی خود استفاده می کند. استفاده از گیاهان تزئینی نیز در این سبک، بسیار مرسوم می باشد.

یکی از محبوب ترین سبک ها در طراحی کافی شاپ در ایران، سبک روستیک می باشد. این سبک مشابه و به تقلید از خانه های روستایی طراحی شده است؛ به گونه ای که متریال اصلی به کار رفته در دیزان آنها چوب، گیاهان ،حصیر و… می باشد. این سبک احساس گرما و صمیمیت خاصی را در افراد ایجاد و حس امنیت و آسایش را به آنها منتقل می کند. به دلیل همین ویژگی هاست که همواره می توانیم کافه هایی با این سبک را در لیست بهترین کافه ها ببینیم.

بهترین کافه های غرب تهران

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تا 10 تا از بهترین کافه در غرب تهران که انتخاب بسیاری از افراد برای گپ دوستانه، مهمانی های دورهمی، مطالعه و یک استراحت کوتاه بعد از ظهری هستند، پرداختیم؛ همچنین، متوجه شدیم که از بارز ترین ویژگی های یک کافه داشتن مبلمانی راحـت، کیفیت بالای آیتم ها در کنار رفتار خوب کارکنان به منظور ایجاد حس صمیمیت در مشتریان می باشد. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و به شما در یافتن مکانی مناسب برای گذراندن اوقاتی خوش با دوستانتان کمک کرده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا