بهترین آموزشگاه ها

10 تا از بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز⭐️【آپدیت1403】✅️

اگر می خواهید در کلاس های رانندگی شرکت کنید، بهتر است با تحقیق و بررسی، بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز را انتخاب کنید. افراد باید از هزینه و زمان کلاس های رانندگی نیز آگاهی داشته باشند. امروزه رانندگی یک نوع مهارت به حساب می آید. نداشتن گواهی نامه باعث خلاً در زندگی ما نمی شود، اما داشتن آن در بسیاری از موقعیت های زندگی مان می تواند مؤثر و کمک بزرگی باشد. در واقع شما با تحقیق و بررسی می توانید در بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز ثبت نام کنید. ما در این مقاله سعی می کنیم به شما در انتخابتان کمک کنیم پس با ما باشید.

هترین آموزشگاه رانندگی در شیراز

بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز کدام است؟

اگر می خواهید به یک راننده حرفه ای تبدیل شوید، بهتر است به بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز مراجعه کنید و با مربیان آن آشنا شوید. در واقع وظیفه آموزشگاه رانندگی این است که همه مسئولیت هایی که به عهده یک راننده است، شامل قوانین و همه قلق های رانندگی را به خوبی به داوطلب آموزش دهد. خوب است بدانید کلاس های رانندگی در کنار همه نگرانی هایی که برای فرد به وجود می آورد، بسیار هیجان انگیز هم هست که باید آرامش، استرس، نگرانی ها و مشکلات سر راهتان را مدیریت و برطرف کنید.

پس همین حالا برای دریافت گواهینامه خود از بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز اقدام کنید. سعی کنید با انتخاب درست و تمرین و تکرار آموزش ها، هر چه سریعتر گواهینامه خود را دریافت کنید. اخیراً با توجه به رشد تولیدات خودروسازان و فراهم کردن امکانات برای خرید بیشتر مردم، اکثر افراد به داشتن خودروی شخصی تمایل دارند که تعداد خودروهای شخصی بسیار زیاد شده است. همچنین از این جهت که اغلب افراد از قوانین راهنمایی و رانندگی سرپیچی می کنند و ممکن است باعث آزار دیگران شوند، اخذ گواهینامه راهنمایی و رانندگی برای افراد امری الزامی شده است.

از ویژگی های بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز که باید رعایت شود، موارد زیر است:

 • نظم همه موارد براساس اصول باشد.
 • مربی های با تجربه و مهربانی داشته باشند.
 • تجهیزات و امکانات خوبی را برای داوطلبان محیا  کنند.
 • مکانی که برای آموزش امتحان و کارهای اداری و فنی دارند، مناسب کار باشد.

معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز

آموزشگاه رانندگی پرسپولیس

آموزشگاه رانندگی پرسپولیس

از بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز، آموزشگاه رانندگی پرسپولیس است که در خیابان ساحلی شهر شیراز قرار گرفته است. داشتن اساتید مجرب و برنامه ریزی درست در آموزش به داوطلبان خود، از مزیت های انتخاب این آموزشگاه است.

شماره تماس: 07132277260

آدرس: شیراز، میدان آزادی، کوچه جنب دادگستری ابریشمی

آموزشگاه رانندگی نرگس

آموزشگاه رانندگی نرگس

از آموزشگاه های معتبر شیراز، آموزشگاه رانندگی نرگس می باشد، که مربیان با تجربه ای را استخدام کرده است. اولین کاری که یک داوطلب برای گرفتن گواهینامه باید انجام دهد، گرفتن برگه مراجعه به پزشک می باشد. برای ثبت نام در این آموزشگاه باید اصل شناسنامه، کارت ملی و 8 قطعه عکس تمام رخ رنگی به همراه داشته باشید.

شماره تماس: 07136715692

آدرس: شیراز، گویم، حدفاصل بانک های تجارت و کشاورزی، جنب نان بربری

آموزشگاه رانندگی امیرکبیر

آموزشگاه رانندگی امیرکبیر
Lavc58.47.106

آموزشگاه امیر کبیر از بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز است و خدمات خوبی را در زمینه آموزش رانندگی به افراد ارائه می دهد. با داشتن تیمی مجرب و حرفه ای به دانش آموزان خود به صورت کامل و کاربردی رانندگی را آموزش می دهند. در واقع با توجه به نیازهای داوطلبان، برنامه رانندگی متنوعی به آنها می دهد. از آموزش های این آموزشگاه رانندگی کار با موتور دستی و اتوماتیک، رانندگی در شرایط بارانی و همچنین در شب را می توان اشاره کرد.

شماره تماس: 07138331334

آدرس: شیراز، ورودی شهرک والفجر، ورودی آزادگان، جنب داروخانه

آموزشگاه رانندگی صبا

آموزشگاه رانندگی صبا

ساعت فعالیت این آموزشگاه در همه ی روزها بجز روزهای تعطیل از ساعت هفت صبح تا هشت بعدازظهر است. این آموزشگاه پرسنل خلاق و توانمندی دارد که اصول آیین نامه را با داشتن اساتیدی با تجربه به خوبی به داوطلبان آموزش می دهند. این آموزشگاه امکان پرداخت اقساطی شهریه را برای دانشجویان فراهم کرده است. دلیل محبوبیت این آموزشگاه به خاطر موقعیت مناسب آن نیز می باشد که دسترسی به آن از طریق وسیله حمل و نقل عمومی به راحتی ممکن شده است. این آموزشگاه افراد کم سواد و بی سواد را نیز ثبت نام می کند و به آنها آموزش می دهد.

شماره تماس: 07137400531

آدرس: شیراز، آخر تخت جمشید شرقی، سمت راست، پلاک 64

آموزشگاه رانندگی ارم

آموزشگاه رانندگی ارم

از دیگر آموزشگاه های رانندگی در شیراز به آموزشگاه ارم می توان اشاره کرد که با انتخاب آن می توانید مطمئن باشید که در کنار بهترین مربیان و بهترین آموزش های رانندگی آموزش خواهید دید. البته موفقیت در آموزش و گرفتن گواهینامه مستلزم تمرین های عملی و تئوریکی خود داوطلبان نیز می باشد.

شماره تماس: 07136304891

آدرس: شیراز، میدان معلم، فرهنگ شهر، بعد از کوچه 6

انتخاب بهترین مربی در بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز

از مهمترین عوامل انتخاب آموزشگاه خوب، داشتن مربی مجرب و توانا است. نحوه آموزش مربی در ایجاد مهارت در افراد تأثیر زیادی دارد. گاهی دیده می شود که یک مربی در برابر کمترین خطای هنرجوها برخورد شدیدی می کند و باعث پایین آمدن اعتماد به نفس و استرسی شدن هنرجو می شود. در زیر به تعدادی از ویژگی های یک مربی خوب، اشاره می کنیم:

 • اتومبیل خوب و باکیفیتی داشته باشد و در همه موارد آموزش رانندگی تبحر و تجربه کافی داشته باشد.
 • تسلط کافی به قوانین و مقررات داشته باشد.
 • باعث آرامش و کم کردن استرس شاگردان خود شود.
 • قاطع و صبور باشد و به اندازه کافی بر روی مباحث آموزشی و ارائه اطلاعات تسلط داشته باشد.
 • دارای هوش هیجانی خوبی باشد و بتواند استرس و اضطراب هنرجوها را از بین ببرد.
 • به صورت خیلی واضح و با توضیحات آشکار راهکارهایی برای بالا رفتن فهم هنرجوها در زمینه رانندگی ارائه دهد.
 • دارای وجدان کاری مناسب در تعلیم داوطلبان داشته باشد و برای جلوگیری از دلسردی و ناامیدی داوطلبان آنها را حمایت و تشویق کند.

بررسی آموزش هایی که در کلاس تئوری و عملی رانندگی می آموزیم

بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز دو بخش تئوری و عملی دارد. که کلاس های تئوری شامل آموزش رعایت قوانین و مقررات رانندگی می شود و توضیح در مورد تصادفات رانندگی و شناسایی انواع تابلوها و علائم رانندگی را شامل می شود. در واقع مباحث تئوری به مبحث های فنی خودرو مربوط می شود. آموزش مباحث تئوری یکی از مهمترین موضوع های مربوط به مکانیک خودروها است و مربی های آموزشگاه ها افراد را با همه علائم و این موارد آموزشی آشنا می سازند.

شرکت در همه جلسات تئوری لازم است و معمولاً تعداد این جلسات 6 جلسه می باشد. که در انتهای این مدت زمان یک آیین نامه مقدماتی یا آزمون مقدماتی برگزار شده و اگر داوطلب قبول شود در آن به مرحله بعدی که آموزش رانندگی عملی است خواهد رسید.

مرحله بعدی که در بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز برگزار می شود، مرحله عملی است که هیجان و استرس بیشتری را برای افراد ایجاد می کند. داوطلب در این مرحله با کمترین اطلاعات در زمینه رانندگی باید پشت فرمان بنشیند و تجربه و مهارت خود را نشان بدهد. آموزش دوره عملی بین 11 الی 12 جلسه است که مدت زمان آن بین یک الی 2 ساعت است. برای موفقیت در رانندگی باید صبر و حوصله خود را بالا ببریم و آرامش داشته باشیم.

بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز

کلام آخر

بعد از اینکه تصمیم گرفتید گواهینامه رانندگی دریافت کنید باید به بهترین آموزشگاه رانندگی در شیراز مراجعه کنید. برای این کار لیستی از بهترین آموزشگاه ها را به شما معرفی کردیم تا بتوانید بهترین آموزشگاه را طبق شرایط و نزدیک بودن به محل زندگی تان، انتخاب و ثبت نام کنید. متشکریم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید. لطفا نظر و تجربه خود را با کاربران دیگر در میان بگذارید.

لطفا امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا