بهترین کسب و کارها

10 تا از بهترین داروخانه آنلاین در مشهد 📱💊【آپدیت1403】✅

برای یافتن بهترین داروخانه آنلاین در مشهد بهتر است اطلاعات کافی در مورد داروخانه ها را به دست بیاورید. با پیشرفت در زمینه های مختلف داروخانه ها پیشرفت کرده اند و برای جلوگیری از رفت و آمدهای بی مورد داروخانه های اینترنتی به وجود آمده اند که در هر ساعت از شبانه روز می توانید داروهای خود را فراهم کنید و درب منزل تحویل بگیرید. برای شناخت داروخانه ها و یافتن برترین داروخانه آنلاین در مشهد، مقاله ما را تا آخر بخوانید و با ما همراه باشید.

بهترین داروخانه آنلاین در مشهد

بهترین داروخانه آنلاین در مشهد کدام است؟

معمولاً برای دسترسی سریع و راحت به انواع داروها، آنها را طبقه بندی می کنند و تکنسین هایی در داروخانه ها هستند که با شناخت محل دقیق داروها و شناخت خواص و عملکردشان آنها را دسته بندی می کنند. در بهترین داروخانه آنلاین در مشهد نیز به همین روال است و داروها دسته بندی می شوند. این دسته بندی ها شامل موارد زیر هستند:

 • آنتی بیوتیک هایی که باعث از بین رفتن رشد باکتری ها می شوند و تأثیر خوبی روی ویرس ها و قارچ و انگل دارند و می توان برای درمان عفونت های باکتریایی از آنها استفاده کرد. از انواع آنتی بیوتیک ها به پنی سیلین، آمینوگلیکوزیدها، تتراسکلیم ها و سولفونامید ها را می توان نام برد.
 • داروهای خواب آور و آرام بخش مانند: داروهای اختلالات عصبی، داروهای ضد تشنج، داروهای التهابی ریه، ضد التهاب ها، داروهای زنان و ….

از ویژگی های بهترین داروخانه آنلاین در مشهد این است که داروها را دقیقا طبق نسخه پزشک جمع می کنند و برای بیماران ارسال می کنند. وظیفه اصلی این داروخانه ها تحویل به موقع دارو به افراد است که از قوانین خاصی پیروی می نمایند. از جمله:

 • با کم شدن رفت و آمدهای شهری همه داروها و خدمات را با تخصص خود در اختیار بیماران می گذارند و به آنها یاری می رسانند.
 • با داشتن مدیریت منضبط و کارکنان و پرسنل منظم به سرعت به سوالات مشتریان پاسخ داده می شود و شما می توانید با شماره تلفن هایی که مربوط به این مورد در بهترین داروخانه آنلاین در مشهد قرار می دهند سوالات خود را بپرسید.
 • به راحتی می توانید از قیمت دارو و اطلاعات در مورد آن آگاه شوید و از سو استفاده سودجویان در این زمینه جلوگیری می شود.
 • مورد دیگر در مورد فروش دارو بدون نسخه است که در این داروخانه های آنلاین نیازی به نشان دادن نسخه نیست و به راحتی می توانید هر دارویی را که نیاز دارید تهیه کنید.

معرفی 10 تا از بهترین داروخانه در مشهد

داروخانه آنلاین دکتر فکور

داروخانه آنلاین دکتر فکور

یکی از اولین دارنده های مجوز فروش اینترنتی دارو از سازمان امور غذا و دارو، داروخانه اینترنتی دکتر فکور یا داروپست است.

آدرس: مشهد، بلوار کلاهدوز، بین گلاهدوز 29 و 31 داروخانه دکتر فکور 

تلفن تماس: 05137128570

داروخانه دکتر اسماعیل زاده

داروخانه دکتر اسماعیل زاده

این داروخانه نیز از بهترین داروخانه آنلاین در مشهد است که با ارائه داروهای مناسب ویژه مشتریان و بیماران، بهترین خدمات را به آنها ارائه می دهد.

آدرس: مشهد بلوار فردوسی، بین ثمانه و مهدی داروخانه دکتر ابوالفضل اسماعیل زاده پلاک 185

تلفن تماس: 05137656882

داروخانه آنلاین دکتر مدهوشی

داروخانه آنلاین دکتر مدهوشی

با توسعه اینترنت و روش خرید و فروش در آن، افراد زیادی به ثبت فروشگاه یا داروخانه های آنلاین پرداخته اند که یکی از آنها داروخانه آنلاین دکتر مدهوشی در مشهد است که بستری امن را برای خرید دارو و محصولات غیر دارویی برای شما فراهم کرده است. جهت ثبت سفارش دارو های مورد نیازتان می توانید به آن مراجعه کنید.

آدرس: بلوار وکیل آباد، نرسیده به بلوار دانشجو، پلاک 745

تلفن تماس: 5138937575

داروخانه اینترنتی آقای دارو

داروخانه اینترنتی آقای دارو

این داروخانه فرصتی مناسب برای خرید محصولات دارویی و غیردارویی است که با مراجعه به این سایت به راحتی می توانید با محصولاتشان آشنا شوید و در صورت نیاز به این سایت مراجعه و محصولات خود را خریداری نمایید. در واقع با رفتن به این سایتها به صورت یکجا با قیمت و آشنا شدن با انواع مشابه داروها می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، نبش امام رضا۵۵، داروخانه دکتر میلاد علیپور

تلفن تماس: 05138541347

داروخانه اینترنتی دکتر مفید

داروخانه اینترنتی دکتر مفید

از معتبرترین داروخانه های آنلاین در کشور است که دارای نماد اعتماد الکترونیک هم می باشد و تیم پشتیبانی مجربی دارد. از محصولاتی که در این داروخانه ارائه می شوند به، انواع مولتی ویتامین، مکمل ها و محصولات آرایشی بهداشتی می توان اشاره کرد.

آدرس: مشهد، بلوار شهید آوینی، بین آوینی 1 و 3

تلفن تماس: 05191003165

نقش داروساز در بهترین داروخانه آنلاین در مشهد

از مهمترین نقش های داروخانه در بهترین داروخانه آنلاین در مشهد دکتر داروساز است که باید مشخصات زیر را داشته باشد:

 • تنها کسی که می تواند اقلام نسخه افراد را چک کند، داروساز است و دوزینگ دارو را با شرایط شما چک می کند.
 • تنها دکتر داروساز است که می تواند از تداخل داروها و یا استفاده همزمان از داروهای گیاهی و شیمیایی ما را راهنمایی کند و در مورد اینکه ما دچار اختلال و حساسیت های دارویی نمی شویم آگاهی دارد.
 • داروساز است که می تواند در مورد همه داروها مشاوره بدهد و توصیه های لازم در زمینه مصرف آنها را به افراد بدهد.
 • نحوه صحیح استفاده از انسولین یا اسپری های تنفسی را هم آموزش می دهد.
 • یکی از در دسترس ترین عضو در نظام سلامت داروساز است و برای دیدن او نیاز به وقت گرفتن ندارید و به راحتی سوالتان را از می توانید بپرسید.

که در بهترین داروخانه آنلاین مشهد نیز داروسازهای مجربی وجود دارند و به سوالات شما پاسخ می دهند و بهترین مشاوره را در اختیارتان می گذارند.

بهترین داروخانه آنلاین مشهد

بررسی انواع داروخانه و انواع نسخه ها

در بهترین داروخانه آنلاین در مشهد علاوه بر محصولات بهداشتی که باید زیر نظر پزشک تجویز شود، داروهای دیگری نیز وجود دارد که نیاز به نسخه پزشک ندارند. در واقع گاهی بعضی از داروهای شیمیایی، محصولات و داروهای گیاهی هم بدون نسخه پزشک به فروش می رسد. داروهایی که نیاز به نسخه کتبی پزشک دارند مانند: آزیترومایسین، سفیکسیم، سیپرو و لووفلکساسین را می توان نام برد. در کنار آنها داروهای اعصاب و قلب و عروق هم نیز عرضه می شود.

دو نوع نسخه وجود دارد. یکی بیمه ای که افرادی که دارای بیمه هستند را شامل می شود که در هر نوبت، هزینه ویزیت و داروهای خود را با توجه به نوع بیمه و اینکه تکمیلی است یا نه، با قیمت های متفاوت و کمتری پرداخت می کنند. بعضی دیگر هم نسخه آزاد می باشد یعنی نسخه هایی که در دفترچه بیمه ثبت نشده و فقط حاوی مهر و امضای پزشک است را بیمه آزاد می گویند.

نحوه ارائه خدمت در بهترین داروخانه آنلاین در مشهد

در بهترین داروخانه آنلاین در مشهد ابتدا پزشک بعد از ارائه نسخه به صورت کتبی به بیمارانش یک نمونه الکترونیکی را هم به سیستم ارسال می کند و آدرس منزل و شماره تماس افراد را در سیستم قرار می دهد. در نتیجه با توجه به محل زندگی فرد نزدیکترین داروخانه به او معرفی می شود. در واقع این سیستم در 4 قسمت مطب و بیمارستان ها، داروخانه، بیمه و سرور اصلی اجرا خواهد شد.

این داروخانه ها خدمات از راه دور مناسبی به افراد ارائه می دهند که شامل مواردی از قبیل: نظارت بر دارو درمانی، مجوز قبل و مجوز مجدد برای داروهای تجویزی، نظارت بر منطبق بودن فرمول ها و مشاوره درمانی انجام می‌دهند. گاهی ممکن است شما به دارویی نیاز داشته باشید که در شهر خودتان دسترسی به آن امکان پذیر نیست؛ در این صورت می توانید به راحتی از بهترین داروخانه آنلاین در مشهد خریداری نمایید و یا در زمانی که بیماری خاصی دارید و نیاز به قرنطینه شدن دارید؛ خرید از داروخانه های آنلاین امری بسیار ضروری و آسان است.

بهترین داروخانه آنلاین در مشهد

کلام آخر

با مراجعه به بهترین داروخانه آنلاین در مشهد می توانید خیلی راحت داروهای مورد نیاز خود را سفارش دهید. مراجعه به این داروخانه های آنلاین به غیر از اینکه زحمت خرید را کم می کند، در زمینه جلوگیری از قاچاق دارو و یا زمینه های مجرمانی دیگر نیز موثر است. همچنین شما با خیال راحت در خانه خود نشسته اید و هر نوع دارویی که لازم داشته باشید سفارش می دهید. که در بعضی مواقع ارسال داروها هم به صورت رایگان می باشد و فقط مبلغ دارو را پرداخت خواهید کرد. بسیار خرسندیم که تا این قسمت از مقاله با ما همراه بودید؛ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =

دکمه بازگشت به بالا