بهترین کسب و کارها

10 تا از بهترین بیمه عمر ایران ⭐【آپدیت1403】✅

بهترین بیمه عمر ایران در سال 1403 عنوان این مقاله است که می خواهیم بیشتر در مورد آن توضیح دهیم، با توجه به این که بیمه عمر در آینده افراد اهمیت بالایی دارد تصمیم داریم تا به توضیح آن بپردازیم و چند شرکت معتبر برای خرید بیمه عمر را معرفی کنیم. بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از مهم ترین برنامه ها برای آینده هر فردی است. بیمه عمر انواع مختلفی دارد که توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد بیمه عمر و انواع مختلف آن تا انتهای مقاله در بهترینک همراه ما باشید.

بیمه عمر و انواع مختلف آن

بیمه عمر و انواع مختلف آن

بیمه عمر جزء بیمه نامه اشخاص است و مزایا و پوشش های مختلفی دارد، اصلی ترین پوشش بیمه عمر برای زمانی است که شخص بیمه شده فوت می شود، بنابراین بعد از آن بیمه موظف است تا مبلغی را مطابق قانون به ذینفعان فرد فوت شده بپردازد. هر فردی می تواند برای تضمین آینده فرزندان و خانواده خود، به صورت دوره ای مبلغی را به بیمه بپردازد تا در زمانی که خدایی نکرده اتفاقی برای او افتاد، اعضای خانواده از نظر مالی به مشکلی برنخورند. تقریبا می توان گفت که تمامی شرکت های بیمه، انواع بیمه عمر را به متقاضیان ارائه می دهند.

انواع بیمه عمر به شرح زیر است:

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری: از کامل ترین انواع بیمه عمر است که پوشش های برتر زمان حیات و بعد از فوت فرد بیمه شده دارد. مزیتی که بیمه عمر سرمایه گذاری دارد این است که در پایان قرارداد حق بیمه عمر را به همراه سود تضمینی به فرد باز می گرداند.

بیمه عمر به شرط فوت (بیمه عمر زمانی): در این تو از بیمه عمر اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه نامه فوت کند، سرمایه بین نامه رو به ذینفعان پرداخت می شود اما اگر بیمه شده در پایان زمان قرارداد زنده باشد هیچ مبلغی به ذینفعان او پرداخت نمی شود.

بیمه عمر به شرط حیات (بیمه تمام عمر): هر فرد بیمه شده در هر سنی و در هر سال از بیمه اش فوت کند مبلغی به ذینفعان او پرداخته می شود اما اگر در انتهای قرارداد زنده باشد هیچ مبلغی به ذینفعان او پرداخته نمی شود. بیمه عمر مانده بدهکار انفرادی: این بیمه عمر برای افرادی است که دلم برداشته و در حال پرداخت قسط های آن می باشند و به دلیل این که بعد از فوت شان کسی وام ها را بپردازد این بیمه را انتخاب می کنند. در این نوع بیمه اگر فردی فوت کند، شرکت بیمه مابقی اقساط وام های تو را می پردازد.

بیمه عمر و بازنشستگی: بیشتر افراد به فکر زمان میانسالی هستند که چون توان کار کردن نخواهند داشت، دریافت مستمری از جایی بسیار آرامش بخش خواهد بود. از این رو انتخاب این بیمه انتخاب مناسبی است تا در سنین کهنسالی هم از خدمات بیمه عمر و هم مستمری آن برخوردار شوید. بیمه عمر و بازنشستگی دارای دو نوع بیمه مستمری آنی و بیمه مستمری مادام العمر است.

بیمه عمر برای کودکان و فرزندان: معمولا تمام والدین به فکر آینده فرزند خود هستند، بیمه عمر برای کودکان و فرزندان از همان سنین پایین شروع می شود و زمانی که آن ها به سنی می رسند که نیاز به حمایت مالی دارند، از پوشش بیمه ای خود بهره مند می گردند، این بیمه تا 30 سال می تواند ادامه داشته باشد.

بیمه عمر و تامین آتیه خانواده: این بیمه برای حفاظت از خانواده در زمانی که سرپرست خانواده کنارشان نیست ایجاد شده. در این بیمه حتی اگر مدت بیمه نامه به پایان برسد، اندوخته نهایی بیمه نامه در اختیار بیمه گذار قرار می گیرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت خرید بیمه آنلاین در ایران

بهترین بیمه عمر ایران در سال 1401 کدام است؟

مزایای خرید آنلاین بیمه عمر در جدول زیر لیست شده است::

🖱 خرید بیمه با چند کلیک ساده خرید آنلاین بیمه عمر بسیار ساده ات و در مان کمی انجام می شود.
👌 برخورداری از پشتیبانی سایت های بیمه ای در ازای خرید آنلاین مشتریان به آن ها پشتیبانی 24 ساعته ارائه می دهند.
😎 دریافت مشاوره در این سایت های بیمه امکانی فراهم است تا مشتریان برای اطلاعات بیشتر با مشاوران در ارتباط باشند.
✓ امکان مقایسه بیمه ها خرید غیر حضوری بیمه باعث می شود تا انوع شرکت ها را با هم مقایسه کرده و بهترین آن را انتخاب کنید.
❤️ بهره مندی از تخفیف ها معمولا برخی از بیمه ها در خرید های آنلاین برای مشتریان تخفیف هایی در نظر می گیرند.

بهترین بیمه عمر ایران در سال 1403 کدام است؟

انتخاب بهترین بیمه عمر ایران در سال 1403 شاید برای برخی از افراد سخت باشد و اطلاعات کاملی در مورد بیمه ها نداشته باشند از این رو در این مقاله تصمیم دارید تا در این باره بیشتر توضیح دهیم تا اطلاعات کاملی داشته و بهترین بیمه را انتخاب کنید. در ادامه مقاله بهترین بیمه عمر ایران در سال 1403 می خواهیم 10 شرکت بیمه عمر را معرفی کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت خرید آنلاین بیمه عمر

بیمه عمر ماهان

بیمه عمر ماهان

سایت خرید آنلاین بیمه ماهان در سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است و تمامی خدمات مطابق قوانین جمهوری و اسلامی ارائه می شود. بیمه ماهان اولین دارنده پروانه فعالیت فروش برخط به شماره 1695 است که از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده است.

سایت بیمه ماهان یک سامانه جامع برای خرید انواع بیمه آتش سوزی، مسافرتی، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه تجهیزات الکترونیک، بیمه تکمیلی، بیمه عمر، بیمه حوادث و … است. بیمه ماهان برای ارائه خدمات بهتر و گسترده تر به مشتریان خود، همواره در تلاش است و با انواع شرکت های بیمه مانند بیمه پارسیان، ایران، پاسارگاد، سینا، رازی، دانا، معلم، ملت، بیمه ما، آسیا، کارآفرین، البرز، حکمت، تجارت نو، کوثر و … همکاری دارد.

چه خدماتی در بیمه ماهان ارائه می شود؟

 • امکان استعلام و مقایسه برای یافتن بهترین قیمت
 • ارائه خدمات بیمه ای متناسب با نیاز مشتریان
 • ارائه مشاوره و پشتیبانی رایگان

بیمه عمر سینا

بیمه عمر سینا

بیمه سینا در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرده است. بیمه عمر و سرمایه گذاری سینا با هدف ارائه خدمات جامع و به روز ایجاد شده است و در حقیقت یک پشتوانه مالی با سود تضمین شده برای بیمه شده است. پوشش های این بیمه شامل فوت به هر دلیل، فوت بر اثر حادثه، پوشش نقص عضو و از کار افتادگی ناشی از حادثه، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، پوشش بیماری های خاص و … است.

مزایای بیمه عمر سینا برای بیمه شده:

 • دریافت وام بعد از گذشت دو سال از زمان پرداخت اولین حق بیمه
 • امکان بازخرید بیمه عمر بعد از گذشت یک سال از بیمه عمر
 • مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذاری بیمه عمر سینا
 • امکان برداشت از اندوخته در صورتی که نیاز به سرمایه خودتان داشته باشید

بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر پاسارگاد

پاسارگاد یکی از شرکت های بیمه ای است برای خرید آنلاین بیمه عمر که به راحتی و بدون اتلاف وقت با مراجعه به سایت پاسارگاد می توانیم به راحتی آن را خریداری کنیم. زمانی که اولین حق بیمه عمر را به بیمه پاسارگاد بپردازید، از تمام مزایای بیمه عمر این شرکت بهره مند می شوید. در این سایت هر فردی با توجه به شرایط مالی خود می تواند مبلغی را به عنوان حق بیمه عمر بپردازد. در سایت بیمه پاسارگاد، انواع بیمه وجود دارد. بیمه عمر برای کودکان، بیمه عمر برای جوانان و بیمه عمر برای بزرگسالان.

مزایا و شرایط بیمه عمر پاسارگاد:

 • معافیت مالی بیمه عمر پاسارگاد
 • استفاده از تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش از کار افتادگی در بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر پاسارگاد
 • تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد
 • امکان دریافت سود مرکب 30 ساله در بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر دی

بیمه عمر دی

بیمه عمر و مستمری طرح خانواده دی محدودیتی در تعداد بیمه شده ها ندارد. در این بیمه تمامی افراد خانواده می توانند از این بیمه استفاده کنند و بیمه گر تعهد می کند تا در صورت بروز خطر و اتفاقی، خسارت بیمه شده ها را بپردازد. شرایط بیمه عمر در بیمه دی به این صورت است که یک نفر از خانواده به عنوان بیمه شده اصلی و بقیه اعضای خانواده به عنوان بیمه شده تبعی هستند. درخواست بیمه عمر از بیمه دی شرایطی دارد که در ادامه می گوییم:

 • سن بیمه شده باید بین 0 تا 65 سال باشد.
 • تعداد بیمه شده ها محدودیتی ندارد.
 • مدت بیمه نامه 5 تا 30 سال می باشد.
 • روش های متفاوتی برای پرداخت حق بیمه وجود دارد مانند ماهانه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه، سالانه و یا پرداخت به طور یکجا

بیمه عمر بیمه ما

بیمه عمر بیمه ما

 

خرید بیمه عمر از سایت بیمه ما یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانیم برای آینده خودمان انجام دهیم. بیمه عمر پوشش های مختلف بیمه ای را شامل می شود و سود بالایی دارد، بنابراین تمام افراد می توانند از آن استفاده کنند. در سایت بیمه ما این امکان برای مردم فراهم شده است تا به صورت آنلاین اقدام به خرید بیمه عمر نمایند.

شرکت بیمه ما در سال 1390 به ثبت رسیده است و پروانه فعالیت خود را در انواع بیمه های عمر، اموال، اشخاص و مسئولیت از بیمه مرکزی ایران دریافت کرده است. بیمه ما موفق شده است با استفاده از نیروهای کاری و کارشناسان متخصص در صنعت بیمه، جایگاه خوبی را در یمان انواع شرکت های بیمه داشته باشد. بیمه ما شعبه های فراوانی در سطح کشور دارد اما خدمات بیمه ای را به صورت آنلاین و اینترنتی هم انجام می دهد تا افراد در هر زمان و مکانی امکان تمدید بیمه های خود را داشته باشند.

بیمه عمر نوین

بیمه عمر نوین

بیمه عمر نوین از سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده است و مجوزهای لازم را برای فعالیت خود از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی دریافت کرده است. بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه نوین برای متقاضیان امکانی را فراهم نموده تا مبالغ اندک خودشان را پس انداز کنند و در مواقعی که مشکلی پیش می آید از آن استفاده کنند. برای استفاده از بیمه عمر نوین باید با توجه به نیاز خود و خانواده تان میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب کنید و بعد از آن با در نظر گرفتن توان مالی خودتان مبلغی را به صورت دوره ای بپردازید.

نوع دیگر بیمه عمر نوین، بیمه عمر ساده زمانی است، این بیمه برای افرادی که نان آور خانواده هستند و نگران آینده آن ها هستند بهترین انتخاب است. از این رو می توانید اقدام به تهیه بیمه عمر ساده زمانی از بیمه نوین کنید.

ویژگی های بیمه عمر ساده زمانی بیمه نوین:

 • امکان پرداخت سرمایه در صورت فوت بیمه شده به هر علت
 • امکان پرداخت سرمایه به صورت مستمری
 • حفظ شدن سرمایه از ادعای طلبکاران
 • معاف شدن از قوانین انحصار وراثت و معافیت های مالیاتی

بیمه عمر سامان

بیمه عمر سامان

بیمه سامان در سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده است و انواع خدمات بیمه ای را به متقاضیان ارائه داده است. در این شرکت انواع بیمه عمر ساده زمانی، بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه عمر و حوادث گروهی و سایر بیمه ها را دریافت کنید.

مزیت های بیمه عمر و حوادث گروهی بیمه سامان:

 • با توجه به میانگین سنی نرخ حق بیمه در مقایسه با نرخ حق بیمه مشابه همان سن در انفرادی پایین تر است.
 • یک سال ه بودن نرخ تمام افراد
 • امکان قسط بندی کردن بیمه ها
 • امکان افزایش و کاهش در گروه های بیمه شدگان
 • عدم انجام به آزمایش های پزشکی افراد بیمه شده

بیمه عمر دانا

بیمه عمر دانا

بیمه دانا در سال 1353 فعالیت خود را آغاز کرده است و در سال 1358 موفق شد تا با مصوبه شورای انقلاب و دولت به همراه 12 شرکت بیمه خصوصی ملی ایران انتخاب شود. این شرکت بیمه ای دو مدل بیمه عمر ارائه می دهد، بیمه عمر و پس انداز و بیمه عمر و حوادث گروهی که با توجه به نیاز تان می توانید از آن استفاده کنید.

در بیمه دانا برای بیمه عمر و حوادث گروهی دو نوع قرارداد اجباری و اختیاری وجود دارد که قرارداد اجباری مخصوص کارکنان دولت است که با وجود این بیمه، در صورت فوت و یا نقص عضو در اثر حادثه، سرمایه ای بایت جبران خسارت های وارد شده به بیمه شدگان پرداخت می شود، البته توجه داشته باشید این بیمه تا سن 70 سالگی افراد را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه عمر البرز

بیمه عمر البرز

بیمه البرز از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به الان موفق شده تا قراردادهای متعددی را با سازمان های خصوصی و دولتی بزرگ داشته باشد. بیمه عمر البرز طرح چترا پوشش های متفاوتی دارد که از جمله آن ها می توان به پوشش فوت بر اثر حادثه، پوشش نقص عضو دائم بر اثر حادثه، پوشش از کار افتادگی دائم و کامل، پوشش هزینه های پزشکی ناشی از حادثه، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه، پوشش ابتلا به بیماری های خاص چترا، پوشش سرطان چترا، پوشش بیماری های لاعلاج بیمه عمر چترا و … می باشد.

یکی از پوشش های بیمه البرز، بیمه عمر چترا است که با به روز کردن پوشش ها و ارائه آن ها توانسته تا نیازهای بیمه ای افراد را برطرف نماید. بیمه چترا چند طرح متفاوت دارد:

 • طرح آینده فرزندان
 • طرح بیمه عمر خانواده
 • طرح مستمری
 • طرح بیمه عمر دائمی
 • طرح سنوات خدمت

بیمه عمر رازی

بیمه عمر رازی

بیمه رازی یکی از شرکت های بیمه ای در ایران برای خرید بیمه عمر است که در سال 1382 فعالیت خود را آغاز نموده و خدمات باکیفیتی را به متقاضیان انواع بیمه ارائه می دهد. برای استفاده از خدمات بیمه رازی می توانید از سامانه همراز هم استفاده کنید که خدمات بیمه رازی را در بستر اینترنت در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت بیمه رازی علاوه بر بیمه عمر گروهی و انفرادی مجاز، سایر بیمه ها مانند بیمه آتش سوزی، باربری، مسئولیت، مهندسی، کشتی، اتومبیل، درمان و حوادث از مهم ترین حوزه های فعالیت این شرکت بیمه ای است.

معایب بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر از آن دسته بیمه ها است که نباید زیادی ندارد اما با این وجود دار هم توصیه می شود تا قبل از اقدام به تهیه آن، اطلاعات تکمیلی در مورد بیمه عمر داشته باشید، بر این اساس در این بخش از مقاله می خواهیم به توضیح معایب بیمه عمر بپردازیم. یکی از معایب بیمه عمر افزایش هزینه پرداخت ماهیانه است، معمولا بعد از گذشت مدتی یک سود مشخص به هزینه ماهانه که به بیمه می پردازید اضافه می شود البته این مقدار طوری نیست که نتوان از عهده ی آن برآمد در حد مقدار کمی هزینه پرداختی اضافه می شود.

معایب بیمه عمر چیست؟

از دیگر معایبی که می توان برای بیمه عمر در نظر گرفت، نداشتن پوششی برای هزینه کفن و دفن است، مورد بعدی قرار دادن سقف مشخص برای سرمایه فوت است، هزینه بارداری را به عهده نمی گیرد، سقف مشخصی را برای پرداخت غرامت نقص عضو تعیین کرده است.

تقریبا این معایبی بود که بیمه عمر دارد، اما مزایا و ویژگی های آن ها به قدری است که از آن چشم پوشانده و برای تهیه بیمه عمر به بهترین سایت خرید بیمه آنلاین در ایران مراجعه کنید.

چرا بیمه عمر 30 ساله بهتر است؟

بیمه عمر 30 ساله جنبه سود آوری دارد چرا که و بیمه عمر رو نوع سود مشارکتی و سود تضمینی به صورت روزشمار و مرکب به سرمایه بیمه نامه پرداخت شود، بنابراین زمانی که مدت بیمه نامه طولانی تر باشد سرمایه بیمه عمر شما چند برابر می شود.

چرا بیمه عمر 30 ساله بهتر است؟

زمانی که بیمه نامه طولانی باشد، فرد بیمه شده می تواند در مدتی که بیمه عمر دارد از تمام پوشش های بیمه ای خود استفاده کند اما زمانی که بیمه عمر کوتاه باشد فقط در آن سال ها می توانید از خدمات بیمه ای بهره مند شوید.

اگر بیمه عمر کوتاه مدت دارید، می توانید در سال های پایین تر از 30 سال اقدام به بازخرید و اتمام بیمه نامه کنید، مثلا اگر بیمه عمر 10 ساله دارید برای بیشتر شدن آن می توانید چند سالی آن را ادامه دهید.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از تمام کسانی که تا انتهای مقاله بهترین بیمه عمر ایران در سال 1403 همراه ما بودند. سعی کردیم در این مقاله شرکت های برتر بیمه ای را معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید، در ادامه مقاله انواع بیمه عمر را توضیح دادیم و گفتیم که بیمه عمر چه معایبی دارد و این که چرا بیمه عمر 30 ساله بهتر از بیمه 10 ساله یا 15 ساله است. امیدواریم که این مطالب مفید باشد و مورد استفاده تان قرار بگیرد. لطفا اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر یکی از راه‌های مطمئن و متداول سرمایه‌گذاری و تامین آتیه در جهان است. شرکت‌های بیمه انواع مختلفی از بیمه‌نامه عمر را ارائه می‌دهند که می تواند سرمایه گذاری خیلی خوبی برای آینده شما باشد.

اهمیت بیمه کردن افراد در چیست؟

بیمه کردن یعنی سرمایه گذاری برای آینده شما تامین آتیه و سرمایه در زمان بازنشستگی، از کارافتادگی یا پیری تماما از مزایای بیمه کردن افراد می باشد. و همینطور سرمایه افراد خانواده در صورت وقوع حادثه به سرپرست خانواده تعلق می گیرد.

بهترین بیمه عمر ایران در سال 1401 کدام است؟

بیمه کردن یکی از مهم سرمایه گذاری هایی می باشد که افراد برای آینده خود می کنند ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین بیمه عمر ایراندر سال 1401 را بهتان معرفی کنیم.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا