بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین سایت خرید بیمه آنلاین در ایران ⭐【آپدیت1403】✅

امروزه بیمه به یکی از مهم ترین نیازهای هر صنف کاری و همه افراد جامعه تبدیل شده است. در تعریف بهترین سایت خرید بیمه آنلاین در ایران این گونه می شود گفت که خرید بیمه آنلاین یکی از جدیدترین خدماتی می باشد که این روزها در فضای سایبری هم بسیار زیاد شده است و اتفاقاً مشتریان با استقبال زیادی از این سبک بیمه استفاده می‌ کنند، به طور کلی به این شکل می‌ توان گفت که اینترنت سبک انجام هر کاری را تغییر داده است و کمتر کسی می تواند از این روش های آنلاین دوری کند، چرا که زندگی انسان را آسان تر کرده است. در بهترینک همراه ما باشید.

مزایای خرید آنلاین بیمه

پروسه خرید اینترنتی بیمه به طور کلی، به شکل دیجیتالی انجام می شود و دیگر نیازی به کاغذ بازی نمی باشد. از شروع تا پایان مراحل خرید بیمه آنلاین، فقط نیاز به ارسال نمودن مشخصات فرد، پرداخت هزینه و ثبت بیمه مد نظر می باشد. بقیه مراحل به شکل خودکار انجام می گردد. یکی از مزایای بهترین سایت خرید بیمه آنلاین، این است که با حذف نمودن واسطه ها، حق کمیسیون ها و دیگر عملیاتی که در جریان صدور بیمه وجود دارد، هزینه صدور انواع مختلف بیمه به شکل آنلاین کاهش می یابد و همین موضوع موجب می شود که شرکت های بیمه ای، هزینه کمی را برای صدور بیمه، بیمه گزاران لحاظ کنند.

در بسیاری از مناسبت ها و فصول سال، بعضی از شرکت های بیمه ای، تخفیفاتی را برای بیمه گرها لحاظ می کنند و هم چنین گاهی اوقات کدهای تخفیف خرید آنلاین بیمه را می توانند از سایت های ارائه کننده کد تخفیف دریافت کنند. مهم ترین مزیت خرید بیمه به طور آنلاین، سرعت و راحتی کار می باشد و هم چنین همه انسان ها وقت را ارزشمند می دانند و نمی خواهند که برای خرید بیمه آنلاین، وقتشان تلف شود.

خرید آنلاین بیمه به راحتی قابل انجام است، چرا که در بهترین سایت خرید بیمه آنلاین، افراد می توانند بیمه مد نظر خود را پس از بررسی دقیق، انتخاب کنند و در همان لحظه، با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین سایت، صدور بیمه خود را قطعی کنند. چیزی که واضح است این است که خرید بیمه به طور حضوری و با استفاده از روش های سنتی، این اجازه را به کاربران نمی دهد که انواع شرکت های بیمه ای را با هم مقایسه کنند و البته کار غیر ممکنی نیست ولی خسته کننده و زمان بر است.

مزایای خرید آنلاین بیمه

برخی اوقات بروز معاملات غلط در خرید آنلاین بیمه، شایع می باشد، قبل از این که پلتفرم های خرید آنلاین بیمه، کار خود را شروع کنند، دلالان بسیاری با هدف فروختن بیمه به بیمه گزاران، بسیاری از نکاتی را که در خرید بیمه لحاظ می گردد را به آن ها اطلاع نمی دهند و هدف اصلی از این کار، فقط فروش بیمه و دریافت پورسانت زیادی می باشد. در نتیجه، صدور بیمه به ضرر بیمه گزار انجام می شود و با وجود وب سایت های خرید آنلاین بیمه، دیگر به هیچ عنوان این قبیل مشکلات هنگام خرید آنلاین بیمه پیش نمی آید و هیچ وقت خریداران بیمه، دچار ضرر و زیان نمی شوند.

یکی از مهم ترین مزایایی که سایت های خرید آنلاین بیمه دارند، ارائه دادن پشتیبانی به موقع می باشد و اکثر افراد جامعه با خرید آنلاین بیمه، آشنایی چندانی ندارند و ممکن است شرایطی به وجود آید که در زمان خرید آنلاین بیمه با چالش های مختلفی رو به رو شوند، اما سایت های آنلاین برای این مشکلات نیز راه حل هایی در نظر گرفته اند. وب سایت های خرید بیمه آنلاین، هم دارای پشتیبانی آنلاین هستند و هم این که می توانند از طریق پشتیبانی تلفنی، مشکلاتشان را در زمان خرید با کارشناسان در میان بگذارند و هم این که جهت مشاوره خرید بیمه هم می توانند از آن ها کمک بگیرند.

بهترین سایت خرید بیمه آنلاین در ایران کدام است؟

پیدا کردن بهترین سایت خرید بیمه آنلاین در ایران، آن هم در میان انبوهی از سایت های بیمه شاید کار راحتی نباشد. به همین منظور در این بخش از مقاله تصمیم گرفتیم برای راحتی شما چند سایت بیمه را معرفی کنیم که خدمات آَنلاینی را ارائه می دهند. به این ترتیب با صرف زمان کمی به سایت های برتر بیمه ای دسترسی دارید و می توانید بیمه مورد نظرتان را تهیه کنید.

بهترین سایت خرید بیمه آنلاین در ایران کدام است؟

در ادامه مقاله به بررسی 10 نمونه از بهترین سایت های خرید بیمه آنلاین در ایران می پردازیم و مزایا و ویژگی های هر یک را شرح می دهیم.

سایت بیمه بازار

سایت آنلاین بازار

سایت آنلاین بیمه بازار دارای بخش مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین انواع مختلف بیمه می باشد. در وب‌ سایت آنلاین بیمه بازار می‌ توان قیمت انواع مختلف بیمه را از کلیه شرکت‌ های بیمه ای استعلام گرفت، شرایط و پوشش های بیمه ای را با هم مقایسه نمود و هم چنین بیمه مد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش داد، در نتیجه بیمه‌ نامه کاربر در کوتاه‌ ترین زمان ممکن صادر می گردد و به آدرس دلخواه کاربران ارسال خواهد شد.

صدور بیمه نامه های مختلف تا چند سال اخیر برای اکثر مردم بسیار پیچیده و سخت بود، به‌ گونه ای که اگر شخصی تصمیم بگیرد که مجموع دارایی‌ های خود را بیمه کند، باید پروسه‌ زمان بر و پردرد سری را بگذراند. سایت آنلاین بازار توانسته است تضمین پایین‌ ترین سطح قیمت بیمه، ارائه مشاوره تخصصی رایگان، ارائه کلیه خدمات به سرتاسر کشور، امکان پاسخ گویی پر سرعت، پشتیبانی مناسب و تحویل دادن به تمام نقاط کشور، امکان خرید راحت از طریق چندین کلیک را ارائه کند.

شرکت سرمایه سازان کامیاب امین با نام بیمه بازار در سال 1395 راه حل های متنوعی را برای ساده‌ تر کردن فرایندهای بیمه ای مختلف ارائه کند. در دنیایی که فضای مجازی و خرید آنلاین جایگزین روش‌ های سنتی و زمانبر شده، قطعا در این زمینه هم راهی وجود خواهد داشت که کاربران بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با راحت ترین روش، محصولات مختلف بیمه ای خود را شناسایی کنند و با شرکت‌ های بیمه ای مختلف بدون لزوم به حضور فیزیکی در محل آشنا شوند و به‌ آسانی بیمه مدنظر خود را خریداری کنند.

سایت بیمه‌ بازار امکان مقایسه و فروش آنلاین بیمه‌ های مختلف مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌ سوزی ساختمان و بیمه عمر را در اختیار کاربران مختلف قرار می‌ دهد. کاربر می‌ تواند فقط با چندین کلیک ساده، بیمه مدنظر خود را از شرکت‌ های بیمه ای مختلفی مانند بیمه ایران، پاسارگاد، آسیا، سرمد، سامان، دانا، البرز، پارسیان، رازی، کارآفرین، نوین، سینا، کوثر ارائه کند.

سایت از کی

سایت آنلاین از کی

سایت آنلاین خرید بیمه ازکی از طریق مقایسه سراسری و دقیق شرکت‌ های بیمه ای مختلف، بهترین، سودمندترین و مناسب‌ ترین نوع بیمه را به عموم کاربران ارائه می‌ کند. سایت آنلاین خرید بیمه ازکی انواع مختلف بیمه های بدنه، شخص ثالث، بیمه موتور سیکلت، بیمه آتش‌‌ سوزی ساختمان، بیمه سیل و زلزله، بیمه عمر، بیمه مسافرتی و بیمه تکمیلی توسط شرکت‌ های بیمه ای مختلف پوشش دهی می شود. یکی از شایع ترین بیمه ها، بیمه شخص ثالث است که برای صدور آن، ملاک های مختلفی در نظر گرفته می شود که عبارت است از:

 • میزان کاربری خودرو
 • مدت زمان اعتبار بیمه‌ نامه
 • درصد تخفیفات خود شرکت بیمه
 • سال ساخت و عمر خودروهای مختلف
 • داشتن تعداد تخفیفات عدم خسارت خودرو
 • محاسبه حق بیمه پایه ابلاغ شده از طریق بیمه مرکزی

کارشناسات سایت قدرتمند ازکی اعلام نموده اند که سایت ازکی با هدف بررسی کردن و استعلام گرفتن قیمت، شروع کار کرده است که در حال حاضر برای خرید آنلاین بیمه از شرکت های متعدد بیمه گر استفاده می کند و هم چنین نام این وب سایت را طوری انتخاب کرده اند که بتوان در آینده نیز اعمال تغییر نمود. مدت زمان اعتبار بیمه‌ نامه شخص‌ ثالث به طور معمول از چند روز تا به مدت یک سال می باشد و می شود این گونه گفت که خرید بیمه شخص ثالث به طور سالانه بسیار اقتصادی تر می باشد.

سایت بیمیلاین

سایت آنلاین بیمیلاین

سایت خرید آنلاین بیمه بیمیلاین، یکی از سامانه های قدرتمند صدور انواع مختلف بیمه و استعلام قیمت بیمه شخص‌ بدنه، بیمه ثالث، بیمه آتش‌ سوزی و بیمه های درمانی می باشد که فعالیت خود را از سال 1397 شروع کرده است و وب سایت جامع بیمیلاین هم مثل بسیاری از وب سایت های فعال در زمینه خرید اینترنتی بیمه، دارای مجوزهای رسمی فعالیت از سازمان کل بیمه کشور می باشد.

سایت آنلاین بیمیلاین امکان جست و جو، مقایسه و خرید آنلاین انواع مختلف بیمه های شخص ثالث، بیمه های درمان تکمیلی، بیمه های آتش سوزی، بیمه بدنه و مسئولیت ساختمانی، بیمه بهداشت و پزشکی، بیمه حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله، بیمه مسافرتی از مجموعه شرکت های معتبر بیمه گر ایران را دارا می باشد و هم چنین سایت آنلاین بیمیلاین بخشی به اسم ارزیابی خسارت دارد که با استفاده از آن می توان میزان خسارات وارد شده را محاسبه نمود.

یکی از مزایای قابل توجه وب سایت آنلاین بیمیلاین، امکان پشتیبانی 24 ساعتی و دائمی می باشد که در هر زمان از شبانه روز این امکان وجود دارد که با بخش پشتیبانی این وب سایت تماس گرفته شود و هر یک از سوالاتی که دارید را با کارشناسان در میان بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تیم کارشناسان و متخصصان این وب سایت آنلاین از افراد مجرب و با سابقه تشکیل شده است و به هر از کاربران کمک های لازم را ارائه می کنند.

سایت بیمه تایم

سایت آنلاین بیمه تایم

سایت آنلاین بیمه تایم، یک وب‌ سایت جامع جهت مقایسه، نظارت و خرید آنلاین انواع مختلف بیمه می باشد که امکان ارائه مشاوره های ویژه و خرید بیمه های اینترنتی را با قابلیت پوشش دهی کلیه شرکت‌ های بیمه را فراهم می آورد. هر یک از مشتریان می توانند پوشش‌ ها و هزینه های خدمات بیمه‌ ای شرکت‌ های متعدد را به طور آنلاین با هم مقایسه کنند و به صرفه ترین شرکت بیمه را انتخاب کنند.

سایت آنلاین بیمه تایم دارای قابلیت خرید انواع مختلف بیمه آنلاین مانند بیمه های شخص ثالث، بیمه عمر، بیمه بدنه، بیمه های آتش‌ سوزی و بیمه مسئولیت ساختمانی، بیمه مسئولیت پزشکان، بیمه های درمان تکمیلی گروهی و بیمه تکمیلی انفرادی را ارائه می کند. با استفاده از سایت آنلاین بیمه ‌تایم می‌ توان انواع مختلف بیمه ها را نظارت کرد و در زمان پایان بیمه‌ نامه‌، از قسط های حق بیمه و تاریخ سررسید هر یک از بیمه نامه ها با خبر شوید.

سایت آنلاین بیمه تایم هم مثل دیگر سایت ها دارای تیمی مجرب از کارشناسان و متخصصان جهت پاسخ گویی و ارائه راهنمایی های لازم جهت خرید انواع مختلف بیمه نامه به کاربران می باشد. پشتیبانی خوب بیمه تایم به کاربران این امکان را فراهم می کند که سریع تر انتخاب درست را انجام دهیم. وب سایت آنلاین بیمه تایم یکی از بهترین وب سایت ها برای خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث و خرید بیمه های مسئولیت و بدنه می باشد.

وب سایت آنلاین بیمه تایم با تمامی شرکت های بیمه ای دولتی مثل بیمه ایران و شرکت بیمه های شخصی مثل بیمه البرز، بیمه آسیا، بیمه دانا، بیمه پاسارگاد، بیمه کارآفرین، بیمه سامان، بیمه پارسیان، بیمه ملت، بیمه رازی، بیمه معلم، بیمه دی قرارداد همکاری دارد و کاربر می تواند با چندین کلیک ساده، بهترین بیمه نامه را با قیمت های مرغوب از سایت بیمه تایم خریداری نمایند.

با استفاده از وب سایت آنلاین بیمه تایم سریعا می توان انواع مختلف بیمه نامه ها مانند انواع بیمه های سواری، بیمه شخص، بیمه اموال، بیمه مسئولیت و انواع بیمه های بهداشتی درمانی را بررسی نمود و سپس از طریق مقایسه بین شرکت های بیمه ای مختلف، بهترین مورد را با توجه به کیفیت و قیمت هر یک، انتخاب نمود.

سایت بیمیتو

سایت آنلاین بیمیتو

برای گرفتن خسارت یک وسیله نقلیه دیگر لزومی ندارد که به مراکز پرداخت خسارت رجوع شود، چرا که سایت آنلاین بیمیتو در طی سه مرحله میزان خسارت را به طور آنلاین، بدون احتیاج به پرداخت کردن کارمزد و هزینه‌ های جانبی، محاسبه می کند و پشتیبان گیری ۲۴ ساعته و ویژه در طول مراحل مختلف ارائه می کند، این سه مرحله عبارتند از: ثبت درخواست، ارزیابی خسارت، پرداخت آنلاین. سایت آنلایت بیمیتو یکی از ارزنده ترین موارد برای خرید آنلاین انواع مختلف بیمه عمر، انواع بیمه های شخص ثالث و بیمه بدنه و هم چنین بیمه های مسئولیت ساختمانی و پزشکی می باشد.

سایت آنلاین خرید بیمه بیمیتو به طور رسمی فعالیت خود را از سال 1395 به عنوان یک سرویس راحت و پر سرعت مقایسه و خرید آنلاین بیمه شروع کرده است. در سال 1398 یک سری سایت های بیمه ای که در واقع سرویس های یکپارچه مقایسه و خرید آنلاین بیمه بودند، با یکدیگر ادغام شدند. تمامی این کارها جهت ایجاد سهولت در سیستم بیمه مرکزی می باشد.

سایت آنلاین بیمیتو هم مثل انواع سایت های فروش آنلاین بیمه به طور رسمی با تمامی شرکت های بیمه ای که تحت کنترل سازمان اصلی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران قرار دارند، ارتباط و همکاری دائمی دارند و هم چنین توسط بیمه مرکزی ایران تایید شده است. بیمیتو یک مرکز هوشمند خرید آنلاین انواع مختلف بیمه می باشد که توانسته به آسانی کلیه شاخه های بیمه ای را مدیریت کند و از سر رسید هر یک اطلاعات بدست آورند، هم چنین کاربران می توانند به راحتی وارد حساب کاربری خود شوند و از داده های بیمه ای خود مطلع شوند.

با استفاده از سایت آنلاین بیمیتو می شود جهت خرید آنلاین انواع بیمه های مسافرتی، عمر، بیمه های شخص ثالث و بدنه، بیمه موتور سیکلت، بیمه آتش سوزی، بیمه سیل و زلزله، بیمه درمان و تامین اجتماعی و حتی بیمه های مسئولیت ساختمانی و پزشکان اقدام کنند. اگر در طول روزهای معمولی، بیمه فردی قبل از ساعت 12 شب صادر شود، بیمه آن فرد در همان روز صادر شده است و هم چنین در روزهای تعطیل و غیر کاری تا ساعت 19 مهلت دارند که جهت خرید آنلاین بیمه های مختلف و دریافت تاییدیه هر یک در همان روز اقدام کنند.

یکی از مهم ترین مزایای سایت آنلاین بیمیتو، یک سایت مشاوره آنلاین و ویژه برای خرید انواع مختلف بیمه می باشد. کارشناسان و متخصصان سایت آنلاین بیمیتو، همیشه در حال تلاش هستند تا به کاربران در خرید بیمه مد نظرشان کمک کنند، در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی در زمان خرید آنلاین بیمه، می توانند با کارشناسان در میان بگذارند و با سرعت زیاد به مشکلات پاسخ دهند.

سایت بیمه دات کام

سایت آنلاین بیمه دات کام

سایت آنلاین بیمه دات کام، یک سامانه مجهز و اپلیکیشن استعلام قیمت، خرید و ثبت انواع مختلف می باشد. پس از مراجعه به وب‌ سایت آنلاین بیمه دات کام، می توان با پاسخ‌ گویی به چندین سوال ساده، نوع هزینه و میزان کیفیت بیشتر از 10 شرکت بیمه معتبر که مورد تأیید سازمان بیمه مرکزی ایران هستند را مقایسه نمود. بعد از بررسی کردن شرکت های بیمه ای، می توان نسبت به خرید بیمه های مورد نظر اقدام نمود و در صورت لزوم بیمه‌ نامه چاپی خود را در محل سکونت تحویل داده شود. سایت آنلاین بیمه دات کام در صورت خرید تا ساعت 12، بیمه‌ نامه مد نظر را در همان روز صادر صادر خواهد کرد.

سایت آنلاین بیمه دات کام هم یکی از سامانه های اینترنتی خرید انواع مختلف بیمه و مقایسه و استعلام انواع بیمه از شرکت های بیمه ای مختلف می باشد و هم چنین فعالیت خود را به طور رسمی از سال 1396 شروع کرده است. شرکت آریا پرداز رایکا با نام تجاری بیمه دات کام با استفاده از مدیران و کارشناسان خبره در زمینه مشاوره و بازاریابی بیمه های مختلف، در تلاشند که بهترین نوع خدمات را به بیمه گزاران تحویل دهند.

از ویژگی های بارز و قابل رویت بیمه دات کام می توان به ضمانت پایین ‌ترین سطح قیمت انواع مختلف بیمه، ارائه مشاوره های تخصصی و رایگان در رابط با خرید انواع بیمه، ارائه خدمات و تحویل بیمه نامه های کتبی به کلیه نقاط کشور، پاسخ دهی و پشتیبان گیری مناسب و پر سرعت و ارائه نمودن اطلاعات دقیق با ذکر جزئیات، بی طرف و واضح در مقایسه با انواع مختلف بیمه نامه ها به مشتریان اشاره نمود.

بیمه دات کام خدمات آنلاین خرید بیمه شخص ثالث خودرو، خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت، خرید بیمه مسافرتی، خرید بیمه آتش سوزی و خرید بیمه زلزله را از شرکت های مطمئن و طرف قرار داد (بیمه ملت، بیمه سینا، بیمه پاسارگاد، بیمه رازی، بیمه دی، بیمه ایران، بیمه سامان، بیمه آسیا، بیمه نوین و بیمه کارآفرین) ارائه می کند.

از دیگر مزیت های سایت بیمه دات کام پشتیبانی و مشاوره آنلاین در خصوص راهنمای خرید انواع بیمه نامه ها می باشد. اگر اطلاعاتی در مورد خرید بیمه مورد نظرتان ندارید کارشناسان بیمه دات کام به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود. فقط کافی است با آن ها تماس بگیرید. اگر به دنبال خرید آنلاین بیمه با قیمت های مناسب هستید سایت بیمه دات کام انتخاب خوبی برای شما خواهد بود چرا که تخفیف های روزانه بیمه دات کام باعث میشه هزینه کمتری برای خرید بیمه پرداخت کنید.

سایت بیمه ماهان

سایت آنلاین ماهان

سایت آنلاین خرید بیمه ماهان، به عنوان تنها دارنده پروانه فعالیت فروش برخط بیمه با شماره 1695 از مرکز اصلی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یک سامانه هوشمند خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ساختمان، بیمه مسافرتی، بیمه عمر، بیمه حوادث، بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث مخصوص خودروهای سواری، تجهیزات مختلف الکترونیک و درمان تکمیلی در زمان کوتاه تر از 5 دقیقه می باشد.

سایت آنلاین خرید بیمه ماهان توانسته است با شرکت های بیمه ای معتبر و با نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مانند بیمه سامان، بیمه رازی، بیمه ایران، بیمه پارسیان، بیمه پاسارگاد، بیمه سینا، بیمه ملت، بیمه ما، بیمه حافظ، بیمه معلم، بیمه میهن، بیمه نوین، بیمه کوثر، بیمه آرمان، بیمه تعاون، بیمه سرمد، بیمه پارسیان، بیمه دی، بیمه دانا، بیمه آسیا، بیمه کارآفرین، بیمه البرز، بیمه حکمت و تجارت نو طرف قرارداد می باشد.

سایت آنلاین خرید بیمه ماهان با شعار قابل توجه خرید آنلاین بیمه در کمتر 5 دقیقه کار خود را شروع کرده است. این سایت توانمند دارای یک رابط کاربری ساده و قابل فهم است و می توان این گونه فهمید که کارشناسان سایت ماهان به اهداف کاری خود توجه ویژه ای دارند چرا که به دور از هرگونه حواس پرتی در دید کاربران، فقط مقایسه و خرید آنلاین انواع مختلف بیمه را برای کاربران فراهم نموده است.

سایت آنلاین خرید بیمه ماهان با هدف ارائه نمودن انواع مختلف خدمات و ارزان ترین بیمه ها و بدون در نظر گرفتن مسائل مختلف حاشیه ای به کاربر این امکان را می دهد تا خدمات بیمه ای متناسب با نیاز خود را دریابند و ای که با ارائه نمودن پشتیبان گیری به موقع و مشاوره رایگان در زمان خرید انواع بیمه ها به مشتریان خود این امکان را می دهد تا انتخاب خود را به درستی انجام دهند.

بیمه ماهان با شعار جالب خرید آنلاین بیمه در 5 دقیقه فعالیت خود را آغاز کرده است. از رابط کاربری ساده و قابل دسترس در سایت می توان متوجه این شد که ماهانی ها به شعارشان توجه خاصی کرده اند. چون بدون قرار دادن حواس پرتی ها در دید کاربر فقط مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه ها را برای کاربران فراهم کرده اند.

بیمه ماهان با هدف ارائه بهترین خدمات و به صرفه ترین بیمه نامه ها بدون در نظر گرفتن مسائل حاشیه ای به شما کمک می کند تا خدمات بیمه ای متناسب با نیازتان را پیدا کنید. همینطور با ارائه پشتیبانی به موقع و مشاوره رایگان در هنگام خرید انواع بیمه ها به مشتریان خود کمک می کند تا انتخاب خود را به درستی انجام دهند.

سایت بیمه باما

سایت بیمه باما

بیمه باما سامانه ای برای مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه در ایران است. با استفاده از سایت بیمه باما در زمان کم و به راحتی می توانیم بیمه ها را از تمامی شرکت های بیمه استعلام کرده و خریداری نماییم. خرید بیمه از سایت بیمه باما کاملا به صورت آنلاین انجام می شود و نیازی نیست که مراجعه حضوری به مکانی داشته باشید. در نهایت بیمه خریداری شده به سرعت به آدرس وارد شده ارسال می گردد و در  این مراحل اگر به راهنمایی و کمک نیاز داشته باشید، مشاوران بیمه باما آماده ارائه مشاوره می باشند.

سایت بیمه باما با شرکت های بیمه که مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند، همکاری می کند مانند شرکت های بیمه آسیا، البرز، ایران، پارسیان، پاسارگاد، کارافرین، نوین، سینا، دی، رازی و دانا. از جمله خدماتی که در سایت بیمه باما ارائه می شود شامل مشاوره تخصصی رایگان، مقایسه شرکت های بیمه، تضمین پایین ترین قیمت بیمه، ارائه مشاوره در زمان هایی که دچار خسارت می شویم، یادآوری زمان تمدید بیمه نامه و ارسال بیمه نامه به سراسر کشور از جمله کارهایی است که بیمه باما انجام می دهد.

در سایت بیمه باما با پشت سر گذاشتن سه مرحله می توانیم بیمه مورد نظرمان را خریداری کنیم. در مرحله اول قیمت و دیگر مشخصات شرکت های بیمه را با هم مقایسه کنیم. در مرحله دوم بعد از این که بیمه مورد نظرمان را انتخاب کردیم، اطلاعاتی که برای صدور بیمه نامه ضروری است را وارد کرده و زمان ارسال را انتخاب می کنیم. در مرحله سوم هم حق بیمه را می پردازیم و سفارش را کامل می کنیم. چنان چه این مراحل را تا قبل از ساعت 21 انجام دهیم، بیمه نامه در همان روز صادر می شود.

سایت بیمَه سی

سایت بیمَه سی

سایت بیمَه سی یکی از سایت های آنلاین خرید و مقایسه انواع بیمه نامه های مختلف است که با پشتوانه چندین ساله شرکت کارگزاری رسمی بیمه مستقیم برخط آینده نگر راه اندازی شده و به عنوان اولین شرکت کارگزاری بیمه دارای مجوز برخط از بیمه مرکزی می باشد که با تمام شرکت های یمه گر خصوصی و دولتی همکاری می کند. بیمه سی به مشتریان خود اطمینان می دهد که به عنوان مشاوری امین از خرید تا خسارت در کنارشان می باشد.

در سایت بیمه سی به انواع بیمه ها مانند بیمه شخص ثالث و بدنه، بیمه مسئولیت، درمان تکمیلی عمر و حوادث، آتش سوزی و زلزله، بیمه های سازمانی و سایر بیمه ها دسترسی داریم و می توانیم با توجه به نیازمان آن ها را تهیه کنیم. بیمه سی دارای یک اپلیکیشن می باشد که به راحتی می توانیم آن را بر روی تلفن های هوشمند اندروید و ios نصب کنیم و در هر شرایطی به آن دسترسی داشته باشیم.

امکاناتی که در اپلیکیشن بیمه سی وجود دارد:

 • امکان مشاوره و مقایسه آنلاین بیمه ها
 • امکان ارسال رایگان بیمه به سراسر ایران
 • خرید امن از کارگزاری های رسمی بیمه
 • پیشنهاد پکیج های ویژه با انواع پوشش های بیمه ای
 • امکان خرید سریع و آسان بیمه با مناسب ترین قیمت

سایت بیمه خانه

سایت بیمه خانه

بیمه خانه یکی از بهترین سایت ها برای مشاوره بیمه و خرید آنلاین است. قبل از خرید بیمه از این سایت، می توانیم با مشاوران در ارتباط باشید و از آن ها راهنمایی های لازم را دریافت کنیم. برای دریافت مشاوره از طریق چت واتساپ می توانیم اقدام کنیم و با مشاوران متخصص راهنمایی بگیریم. بهتر است این موضوع را بدانید که برای خرید برخی از بیمه ها مانند بیمه عمر و تشکیل سرمایه، لازم است که حتما مشاوره فنی داشته باشید، به همین دلیل در بیمه خانه مشاورانی متخصص حضور دارند که به صورت کاملا رایگان راهنمایی های لازم را به مشتریان ارائه می دهند.

در سایت بیمه خانه می توانید انواع بیمه ها را خریداری کنیم مانند: بیمه عمر، بیمه تکمیلی سامان، بیمه آتش سوزی، بیمه موبایل سامان، بیمه مسئولیت، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه دوچرخه، ببمه آسانسور و بیمه مسافرتی. این سایت بیمه نامه های خریداری شده توسط مشتریان را به ط ور سریع و به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال می کند.

معرفی انواع مختلف بیمه

امروزه شاخه های مختلفی از بیمه به وجود آمده است که هر کدوم کارایی خاص خودشان را دارند، در کل می‌ توان توضیح داد که بیمه فقط در جهت جبران خسارت های وارد شده به یک شخص انجام می شود و هر شخصی به طور ماهیانه مبلغی را بابت صدور بیمه اختصاص می‌ دهد و در صورت بروز خسارت همان مبلغ را پس می‌ گیرد و هیچ گونه ضرری را شامل نمی شود. در تعریف اشکال مختلف بیمه می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

بیمه آتش سوزی: بیمه آتش سوزی یکی از انواع بیمه های مورد نیاز مخصوص مراحل تکمیلی ساختمان سازی می باشد که علاوه بر حادثه های مرتبط با آتش سوزی، موارد دیگری نیز مانند بلایای طبیعی نظیر سیل و زلزله و یا حتی سرقت مال و اموال را هم شامل می شود.

بیمه شخص ثالث: مطلبی که واضح است این است که بیمه شخص ثالث مخصوص صاحبان وسایل نقلیه سواری و غیر سواری است و مهم ترین ملاک در زمان صدور بیمه شخص ثالث، قیمتی می باشد که از طرف شرکت بیمه تعیین می گردد. بیمه شخص ثالث که به عنوان بیمه مسئولیت مدنی صاحبان وسایل نقلیه نیز شناخته شده اشت، ویژگی های مختلفی نظیر خسارت های جانی و مالی و هم چنین خسارت هایی که به سرنشینان وسایل نقلیه سواری و غیر سواری نیز تعلق می گیرد، اختصاص داده می شود.

بیمه حوادث: بیمه حوادث در کل شامل انواع و اقسام حوادثی می شود که منجر به از کار افتادگی، آسیب دیدگی، و یا حتی فوت یک فرد می شود را پوشش دهی می کند، حتی ممکن است شرایطی پیش آید که شخص با نقص عضو یا از کار افتادگی موقت یا دائم نیز روبرو گردد که کلیه هزینه های اضافی مانند جراحی و یا حتی مراقبت های بعد از آن را نیز شامل خدمات مختلف بیمه حوادث نیز می شود.

بیمه مسئولیت: یکی از انواع مختلف بیمه ها، بیمه مسئولیت می باشد که افراد جامعه در مقابل بالایای مختلف بیمه می کند. بیمه مسئولیت به چهار گروه کلی تقسیم می شود: بیمه مسئولیت حرفه ای، بیمه مسئولیت عمومی، بیمه مسئولیت تولیدکنندگان محصولات و هم چنین بیمه مسئولیت کار فرما. لازم به ذکر است که به جز این چهار گروه کلی، موضوع های دیگری نیز شامل بیمه مسئولیت می شود که به کار افراد کمتری در جامعه می آید مثل انواع مختلف بیمه های وام‌ بانکی، بیمه‌ پول در صندوق، بیمه طیور و دام، بیمه اسب و … .

معرفی انواع مختلف بیمه

بیمه حمل و نقل کالا: بیمه حمل و نقل کالا جزو دسته بیمه های مال و اموال می باشد و مرتبط با خسارات وارد شده به حوزه صادرات، واردات و انتقال کالا می باشد. این سبک بیمه به دلیل میزان حساسیت بالای موجود در صادرات و واردات کالا، واجب است و تمامی افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، باید از این بیمه برای جلوگیری از بروز خسارت های ناشی، بهره ببرند. به طور معمول در گذشته وب سایت های خرید آنلاین بیمه، خدمات خود را در قالب بیمه نامه های مختلف در زمینه بیمه حمل و نقل کالا ارائه می کنند، اما اکنون کاغذ بازی حذف شده است و هم چیز شکل مجازی به خود گرفته است.

بیمه عمر: بیمه عمر یکی از مهم ترین شاخه های بیمه ای می باشد که برای هر یک از افراد جامعه، بسیار ضروری می باشد. بیمه عمر علاوه بر پوشش دهی خدمات مختلف مرتبط با بیماری ها و عمل های جراحی، خطرات و حوادثی که موجب فوت یک شخص می شود را شامل می شود. هم چنین صدور این نوع بیمه ها، از طرف شرکت های بیمه ای مختلف، شرایط خاصی را دارد که پیشنهاد می شود در زمان صدور بیمه عمر، حتما موارد مختلف تحت پوشش و قیمت هر یک را با دیگر شرکت های بیمه ای، مقایسه و بررسی شود.

بیمه بدنه: بیمه بدنه، نوعی بیمه مخصوص خودرو می باشد که بر عکس بیمه شخص ثالث، اختیاری می باشد و از طریق صدور بیمه بدنه، فرد بیمه گذار می تواند با پرداخت کردن هزینه ای به صورت سالیانه به شرکت های بیمه ای مختلف، می تواند در مقابل حوادثی نظیر تصادف، شکستن شیشه، سرقت خودرو، اسید پاشی و هم چنین خساراتی حاصل از بلایای طبیعی مثل سیل، زلزله، صاعقه و طوفان خودرو خود را بیمه کند.

بیمه مسافرتی: این نوع بیمه نیز از نامش مشخص است که بیمه ای مخصوص مسافران می باشد که جدیدا در صنعت گردشگری و توریستی جا افتاده است و حتی برای سفر به برخی کشورها از طرف سفارت خانه ها، اجباری شده است. این نوع بیمه ها از طرف سایت های خرید آنلاین بلیط های هواپیما، قطار و اتوبوس نیز صادر می شود، اما اگر فردی قصد داشته باشد که بیمه مسافرتی خود را همراه با تخفیفات خاص، صادر کند، بهتر است که از سایت های خرید بیمه اقدام کند.

کلام آخر

سپاس گزارم از کسانی که ما را تا انتهای مقاله بهترین سایت خرید بیمه آنلاین در ایران همراهی کردند. در این مقاله به توضیح سایت های خرید آنلاین بیمه پرداختیم و توضیح دادیم که خرید آنلاین بیمه چه مزایایی دارد و انواع مختلف بیمه نام ها را شرح دادیم. امیدوارم که مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید باشد و استفاده کنید. اگر در این باره سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا