بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین سایت های کارشناسی خودرو اینترنتی【آپدیت1403】✅

در این مقاله می خواهیم درباره بهترین سایت های کارشناسی خودرو اینترنتی توضیح دهیم. در طی سال های اخیر، کارشناسی آنلاین خودرو یک ضرورت برای کسانی که قصد خرید خودرو دارند، می باشد. کارشناسی خودرو باید دقیق انجام شود و تمام قسمت های خودرو بررسی شود. زیرا سلامت خودرو باعث افزایش قیمت آن و هر نقص آن باعث کاهش قیمت می شود. بررسی خودرو از نظر فنی، بدنه و موتور یکی از مهم ترین کارها در زمان خرید و فروش است. کارشناسنان به شما کمک می کنند تا بدون ضرر معامله کنید. برای اطلاعات بیشتر در بهترینک همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت خرید آنلاین بیمه شخص ثالث

خدمات سایت های کارشناسی آنلاین خودرو چه می باشد؟

خرید و فروش خودرو از حساسیت بالایی برخوردار است، زیرا چندین میلیون تومان یا حتی میلیارد، باید پول در قبال خرید خودرو پرداخت کنیم. کارشناسی آنلاین خودرو می تواند معایب فنی موجود در خودرو را آشکار کند. کارشناسی آنلاین و وجود وب سایت های معتبر مرجع مناسب برای تعیین معایب خودرو می باشد. خودرویی که شما قصد فروش آن را دارید از جنبه های مختلفی مورد ارزیابی و کارشناسی قرار می گیرد. هر عیب یا هر موردی که خودرو داشته باشد، تاثیر مستقیمی بر روی قیمت خودرو می گذارد پس، قبل از معامله، کارشناسی خودرو واجب است.

خدمات سایت های کارشناسی آنلاین خودرو چه می باشد؟

یکی از مهم ترین مواردی که کارشناس آنلاین خودرو باید به آن توجه کند، بدنه خودرو است. بدنه  بخش های مختلفی دارد مثل تشخیص این که اتاق تعویض شده است یا خیر، یا درب های خودرو تعویض شده است و هم چنین رنگ خوردگی خودرو از مواردی است که کارشناس باید این موارد را متوجه شود. تشخیص قطعات بدنه که تعویض شده اند یا خیر نیز در این مرحله امکان پذیر است. کارشناس باید فعال بودن ایربک، سالم بودن شاسی، ضربه خوردن سقف و ستون ها را هم چک کند.

از دیگر مواردی که کارشناس باید آن را بررسی کند وضعیت شیشه های جلو عقب و شیشه های دیگر و چک کردن آینه بغل است در صورت هر گونه ترک یا شکستگی باید گزارش شود. پس سلامت شیشه های خودرو از جمله مراحلی است که باید در کارشناسی آنلاین خودرو حتما به آن توجه شود. کارشناس حتما باید کیلومتر شمار خودرو را تست کند زیرا در مواردی دیده می شود که برخی از صاحبان خودرو ها که قصد فروش خودروی خود را دارند کیلومتر شمار آن را دستکاری می کنند و میزان کارکرد واقعی خودرو مشخص نمی شود.

هم چنین کارشناس باید وضعیت صندلی های خودرو را هم بررسی کند. تنظیم صندلی ها و مواردی از قبیل کهنه یا نو بودن صندلی ها باید کامل بررسی شود. شما می توانید کارکرد واقعی خودرو را به کارشناس آنلاین خودرو بسپارید. شما باید از بهترین سایت های کارشناسی خودرو اینترنتی، کارشناس حرفه ای پیدا کنید تا خودرویی که می خواهید خریداری کنید یا به روش حضوری و یا آنلاین کارشناسی کنند.

بهترین سایت کارشناسی خودرو اینترنتی کدام است؟

انتخاب بهترین سایت های کارشناسی خودرو اینترنتی، شاید برای برخی از افرادی که اتومبیل شان دچار آسیب شده، سخت و زمان بر باشد. از این رو در این مقاله تصمیم گرفتیم تا این سایت ها را معرفی کنیم. یک سایت معتبر کارشناسانی را به ما معرفی می کند که با دقت بتوانند تمام قسمت های داخلی، بیرونی و فنی خودرو را بررسی کنند. در چند سال اخیر خرید و فروش به روش اینترنتی جای خرید و فروش به روش سنتی که خریدار از طریق نمایشگاه ماشین، خودرو را می خرید، گرفته است.

بهترین سایت کارشناسی خودرو اینترنتی کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین سایت کارشناسی خودرو اینترنتی، 10 سایت کارشناسی آنلاین خودرو به شما معرفی می کنیم، همراه ما باشید.

سایت کارشناسی خودرو همراه مکانیک

سایت کارشناسی خودرو همراه مکانیک

همراه مکانیک در سال 1392 توسط افراد متخصص در زمینه خودرو با کمک نخبگان دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد. هدف اصلی همراه مکانیک این است که، مرجع کامل خدمات خودرو باشد تا مردم بتوانند صفر تا صد بررسی خودرو ی مد نظرشان را به این مجموعه بسپارند. از لحظه ای که تصمیم به خرید خودرو می‌ گیرید، نمایشگاه خودرو همراه مکانیک به‌ عنوان اولین نمایشگاه آنلاین فروش خودرو های کارشناسی شده در دسترس شما  قرار می گیرد.

علاوه بر خودرو های کارشناسی شده ای که در این سایت وجود دارد، شما می توانید، خودرویی را که برای خرید پیدا کرده اید به مجموعه همراه مکانیک بسپارید تا تمام جزئیات ماشین را دقیق کارشناسی کنند. ابزار محاسبه قیمت خودرو همراه مکانیک به عنوان اولین و تنها ابزار محاسبه افت قیمت خودرو  دست دوم به صورت رایگان در اختیار شما خواهد بود تا میزان تاثیر فاکتورهای موثر در قیمت خودرو را محاسبه کنید. همراه مکانیک در تمام مراحل فروش، خرید و قیمت‌ گذاری خودرو مشاور و همراه شما خواهد بود.

شما می‌ توانید با کمک مشاوران و با خیال راحت از طریق متخصصی که شما را در انتخاب مناسب‌ ترین خودرو با توجه به بودجه و نیاز شما یاری می‌ دهد، مشورت کنید تا خودروی دلخواه خود را خریداری کنید. یکی از ویژگی‌ های مشخص این سایت رابط کاربری ساده و در عین حال هوشمند آن است که کاربران را با چالش مواجه نمی‌ کند. اگر محدودیت بودجه داشته باشید می‌ توانید در بخش خرید، گزینه براساس بودجه را انتخاب کنید تا خودرو هایی مطابق با بودجه موردنظرتان را بیابید.

سایت کارشناسی خودرو دیوار

سایت کارشناسی خودرو دیوار

دیوار فعالیت خود را از سال 1392 با هدف خرید و فروش  آنلاین خودرو  که بدون واسطه است، آغاز کرده است. سایت دیوار بستری آنلاین برای خرید و فروش خودرو های دست دوم و هر چیزی که قابل فروش می باشد، است. شما در این سایت می توانید خودرو خود را آگهی کنید و اگر دنبال خرید خودرو هستید، در قسمت وب سایت دیوار به جست و جوی خودروی مورد نظر بپردازید. طبیعتا شما می دانید که تمام خودرو های داخل این سایت دست دوم می باشد پس حتما باید قبل از معامله با کارشناس هماهنگ کنید تا تمام قسمت های ماشین را بررسی کند.

فروشندگان باید اطلاعاتی درباره ی خودرو، در آگهی فروش وارد کنند تا خریدار راحت تر بتواند ویژگی های خودرو را متوجه شود. این اطلاعات عبارتند از:

 • محلی که ماشین قرار دارد برای بازدید
 • نوع برند خودرو مانند، ایران خودرو، سایپا و …
 • سال ساخت خودرو
 • وضعیت بدنه خودرو
 • چند کیلومتر کار کرده
 • آپشن های خودرو
 • سند به نام که می باشد
 • در نهایت قیمت
 • رنگ

سایت کارشناسی خودرو باما

سایت کارشناسی خودرو باما

باما با هدف بررسی عمیق بازار خرید و فروش خودرو و موتور سیکلت و … شروع به کار کرد. این سایت جزو اولین سایت های کارشناسی و خرید و فروش آنلاین خودرو است. باما، با بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، فرصت های موجود و محدودیت ها به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی پرداخت. باما، با روشن سازی و  ساده سازی فرآیند خرید و فروش انواع خودرو، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان خودروی مد نظر خودرو را بیایید. این وب سایت وابسته به شرکت مدیا گستر نت می باشد.

شما در این سات علاوه بر خرید فروش خودرو می توانید از نمایشگاه های دایر در سراسر کشور، مطلع شوید و حتی نسبت به ثبت نام یک واحد فروش همانند نمایشگاه ها هم اقدام کنید. شما بعد از پیدا کردن خودروی مد نظرتان می توانید از کارشناسان خودرو کمک بگیرید تا معامله ی خوب و بدون ضرر داشته باشید. اطلاعاتی که فروشندگان باید در اختیار خریدار قرار دهد عبارت است از:

 • حجم موتور
 • سال تولید خودرو
 • کارکرد
 • وضعیت بدنه
 • وضعیت گیر بکس
 • رنگ
 • مدل خودرو
 • استان که قرار دارید
 • قیمت

سایت کارشناسی خودرو الوچک

سایت کارشناسی خودرو الوچک

خرید خودرو بدون در نظر گرفتن شاخصه های تاثیرگذار بر روی قیمت و هم چنین بررسی‌ های فنی و تخصصی کلیه قسمت های آن، امری غیر معقول است. شما با استفاده از دانش کارشناس متخصص، می توانید بسیاری از معایب پنهان خودرو را متوجه شوید و می‌ توانید ضمن مطمئن بودن، از وضعیت سلامت فنی و بدنه خودرو، با آگاهی کامل جهت خرید اقدام کنید. کارشناس خودرو یعنی تمام قسمت های ماشین را بررسی کند و گزارش کامل و دقیق از ماشین داشته باشد.

کارشناسان متخصص خودرو الوچک، بیش از 30000 مورد کارشناسی خودرو انجام داده اند و قادر هستند ضمن آگاه سازی شما، گزارشی کامل از تمام شرایط خودرو از نظر وضعیت رنگ و بدنه، کارکرد واقعی خودرو، تجهیزات و امکانات، شرایط فنی و موتور و تست آپشن های ماشین تا آخرین مرحله خودرو همراه شما می باشند. کارشناسان مجموعه  الوچک با استفاده از دستگاه‌های تخصصی و به روز، دیاگ و سایر تجهیزات کارشناسی خودرو، قادر خواهند بود نگرانی شما را از احتمال خرید خودروی عیب دار برطرف کنند.

سایت کارشناسی خودرو برآورد

سایت کارشناسی خودرو برآورد

برآورد، یک سایت آنلاین کارشناسی قیمت خودرو است. همیشه قیمت در خرید و فروش خودرو، یک موضوع بسیار مهم است زیرا فروشنده می خواهد ماشینش را به بالا ترین قیمت بفروشد و خریدار هم می خواهد ماشینیی که می خرد قیمت مناسبی داشته باشد و ارزش پولی که می دهد را داشته باشد. از طرفی هم در خرید و فروش خودرو کسانی هستند که بدون داشتن دانش و تجربه کافی دخالت می کنند و برای خودرو قیمت تعیین می کنند. این سایت حاصل چندین سال تلاش، تیم علمی و تخصصی شرکت برآورد گستر ویرا است.

تیم متخصص برآورد، با بررسی علمی و تخصصی پارامترهای مختلف تاثیرگذار در قیمت گذاری خودرو، سعی می کنند مناسب ترین قیمت را نسبت به ویژگی ها و عیب و نقص هایی که خودرو دارد، در نظر بگیرند. در این روش بسیاری از اطلاعات مربوط به معاملات انجام گرفته در بازار با استفاده از مدل های علمی و الگوریتم های هوشمند مورد تحلیل و ارزیابی افراد متخصص قرار می گیرد.

این سایت با اطلاعات دقیقی که درباره ی خودروی مورد نظرتان از شما می گیرد، در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت واقعی خودرو را به شما اطلاع می دهد. این روش هم برای فروشنده ها و هم خریداران بسیار مناسب است.

سایت کارشناسی خودرو کاراف

سایت کارشناسی خودرو کاراف

کاراف با هدف امنیت مردم در بازار خرید و فروش خودرو، یک شرکت تخصصی مشاوره و قیمت گذاری در حوزه خودرو راه اندازی کرده است و چند سالی است در فضای مجازی  فعالیت خود را آغاز کرده است و مشاوره آنلاین انجام می دهد. این سایت خدماتی مانند، خرید و فروش و مشاوره‌های حقوقی خودرو، کارشناسی دقیق خودرو، به صورت اصولی به مشتریان ارائه می دهد. کاراف هدف اصلی خود را، ارائه راه‌ حل و راه‌ کارهای درست و مناسب و مقرون به صرفه برای تحقق خواسته های فروشندگان و خریدارن است.

مجموعه ی کاراف با ایجاد شفاف سازی و رابطه بلند مدت با مشتریان بهترین خدمات و با بالاترین کیفیت برای مشتریان خود به صورت آنلاین و حضوری ارائه می دهد. سایت کاراف امکان خرید خودروی سفارشی را هم فراهم کرده است. یعنی شما می توانید مشخصات خودروی مد نظرتان را در قسمت جست و جو سایت سرچ کنید تا کارشناسان سامانه کاراف گزینه‌ های مرتبط را به شما معرفی کنند. هم چنین شما می توانید به منوی خودروهای کارشناسی شده بروید و در آن قسمت خودروی مدنظرتان که توسط تیم متخصص کاراف کارشناسی شده است را پیدا کنید.

سایت کارشناسی خودرو کارنامه

سایت کارشناسی خودرو کارنامه

سایت کارنامه به عنوان خدمتی جدید از دیوار، با تجربه خوب وارد بازار خرید و فروش شده است. تا مشکلاتی که در قیمت گزاری ماشین به وجود می آید را حل کند. هدف این سامانه این است که به عنوان همراه مطمئن ایرانیان در خرید و فروش خودرو در تمام مراحل کنارشان باشد و با خدماتی مانند کارشناسی خودرو و قیمت گزاری مناسب خدمات خوبی را به شهرورندان ارائه دهد.

این سایت به صورت آنلاین اطلاعات دقیق خودرو را از شما می گیرد و بدون کارشناسی حضوری نسبت به ارزش خودرو آن را قیمت گزاری می کند. هم چنین شما می توانید از بین خودروهای کارشناسی شده ای که در سایت موجود است، خودروی مورد نظرتان را بیابید.

مزایای سایت کارنامه:

 • برای اطمینان شما از گزارش های خودرو، کارشناسان حقوقی، نظارت بر معامله، کارنامه تنظیم قول‌ نامه را به عهده می‌گیرند.
 • همراهی شما در پروسه خرید خودرو
 • کارشناسی در حضور خریدار

سایت کارشناسی خودرو ماشین بانک

سایت کارشناسی خودرو ماشین بانک

شرکت سهامی خاص کاوش بنیان همادیس، در سال 1396 فعالیت خود را با نام تجاری، ماشین بانک آغاز کرده است. ماشین بانک در راستای بهبود فرایند خرید و فروش خودرو  در اختیار خریداران و فروشندگان قرار گرفته است تا به راحتی بدون نیاز به مراجعه حضوری از تیم متخصص این سامانه مشاوره بگیرند و معامله خوبی داشته باشند. هدف اصلی ماشین بانک، ایجاد اطمینان در فرایند خرید خودرو است تا کسانی که قصد خرید دارند بدون نگرانی و در کوتاه ترین زمان ممکن خودروی مناسب با بوجه و … خود را پیدا کنند.

قیمت‌ گذاری ماشین‌ بانک با استفاده از الگوریتم‌ های هوشمند، قیمت خوردرویتان را بر اساس داده‌های موجود در بازار به درستی محاسبه می‌ کند و فروشندگان خودرو هم نیازی نیست نگران قیمت خودرو خود باشند. تیم کارشناسی ماشین بانک، از حرفه ای ترین کارشناسان تشکیل شده است که با کارشناسی دقیقی که انجام می دهد باعث می شوند نه فروشنده ضرر کند و نه خریدار. شما با سرویس کارشناسی خودرو در محل ماشین‌ بانک می‌ توانید خریدی مطمئن را تجربه کنید.‬‬

سایت کارشناسی خودرو 45

سایت کارشناسی خودرو،خودر45

هدف خودرو 45 ارائه جدیدترین و مطمئن‌ ترین سبک معاملات خودرو می باشد. این سامانه سعی دارد تا در بازار پرحاشیه موجود با جلب اعتماد شما به سریع‌ ترین و امن‌ ترین و ساده‌ ترین روش ممکن در خرید و فروش خودرو برسد. هم چنین خودرو 45 سعی دارد، با تشکیل کادر مجرب و متخصص و با تکیه بر دانش فنی، مشکلات مربوط به معاملات خودروهای کارکرده و دست دوم را تا حد قابل توجهی حل کند. این شرکت نزدیک به 3 سال است که در زمینه بازار خرید و فروش ماشین فعالیت حضوری و مجازی دارد.

این شرکت خدماتی همچون معامله ای آسان و فوری و امن را برای خریداران و فروشندگان خودروهای کارکرده و دست دوم فراهم کرده است. مدیران خودرو 45 به واسطه آموزش شیوه‌ های نوین به پرسنل خود، متفاوت‌ ترین شیوه معامله خودرو در سطح کشور را ارائه می کند. مراحل کار در خودرو 45 بر اساس کار گروهی و مسئولیت پذیری تک تک پرسنل انجام می‌ شود.

این سایت به دلیل حقوق مادی و مدنی نسبت به نظم و انضباط اداری و حقوقی برای کاربران اهمیت ویژه‌ ای قائل می باشد. مراحل فروش خودرو در این سایت هزینه ای ندارد و خدمات نقل و انتقال سند هم به عهده فروشنده می باشد.

سایت کارشناسی خودرو اتوشناس

سایت کارشناسی خودرو اتوشناس

کارشناسی خودرو، در اتوشناس برای انواع خودروهای وارداتی، ایرانی و چینی با هزینه ای معین انجام می گیرد. این خدمت شامل کارشناسی رنگ و بدنه خودرو، کارشناسی فنی و کارشناسی اصالت خودرو می باشد. در بخش کارشناسی فنی خودرو موارد بسیاری از  ماشین بررسی می شود مانند گیربکس، تست دیاگ، عملکرد موتور، ترمزها، پمپ ها، اتصالات، جلوبندی و زیربندی، باتری، چراغ ها، روغن ریزی، آپشن‌ های فنی و رفاهی خودرو و … بررسی می‌ شوند. کارشناسان خودروی اتوشناس همگی در معتبرترین دانشگاه های کشور دوره دیده‌اند و دارای سال‌ ها تجربه در این زمینه هستند.

در پایان کار کارشناسی ماشین، در صورت تشخیص اشتباه کارشناس نسبت به وضعیت خودرو، ضمانت صد در صدی جبران خسارت بدون سقف مالی، به مشتریان گرامی ارائه می گردد. هم چنین شما می توانید در صورت تمایل، تمام مراحل عقد قرارداد را نیز در مجموعه اتوشناس و زیر نظر وکیل دادگستری انجام دهید.

اهمیت کارشناسی خودرو چه می باشد؟

کارشناسی خودرو از جمله کار هایی است که در خرید و فروش خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر شما معامله های زیادی انجام اداده اید و بر همین حساب می خواهید بدون کارشناسی ماشین بخرید، مطمئن باشید ضرر می کنید، زیرا کارشناس تمام نقاط ماشین از جمله سالم بودن موتور، بدنه، وضعیت گیر بکس و … را بررسی می کند، که تمام این وضعیت ها بر قیمت ماشین اثر مستقیم میزارد.

البته باید به این موضوع توجه کرد که امروزه، کارشناسی خودرو از جمله شغل هایی است که بازار کار بسیار فوق‌ العاده ای دارد. توصیه می شود کارشناسی خودرو را، به فردی بسپارید که در این کار مهارت داشته باشد و شما با خیال راحت بتوانید از سالم بودن تمام قسمت های ماشین مطمئن شوید.

اهمیت کارشناسی خودرو چه می باشد؟

هر چه تخصص و مهارت کارشناس، در این زمینه بیشتر باشد بدون شک کیفیت کارشناسی او به مراتب بالاتر خواهد بود. توجه داشته باشید که کارشناسان برای خدمات خود از تجهیزات استاندارد و کاملا به روز استفاده می کنند، تا بتوانند کیفیت و استاندارد کارشناسی خود را بالا ببرند. البته با توجه به مهارت و تخصص یک کارشناس قیمت ها ممکن است متفاوت باشد اما در حالت کلی قیمت کارشناس صددرصد به صرفه تر و معقولانه تر می باشد که نباید به این نکته بی توجه بود. برای خرید و یا فروش خودرو اصولا قیمت کارشناسی می‌ تواند قیمت کاملا اصولی و منصفانه ای باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت اجاره خودرو در ایران

محاسبه هزینه کارشناسی خودرو چگونه است؟

هزینه یا تعرفه ی خودرو های مختلف، متفاوت است. قیمت کارشناسی خودرو با توجه به ارزش خودرو مشخص می شود. علت تفاوت هزینه کارشناسی خودرو های مختلف، به این دلیل است که میزان زمانی که برای بررسی خودروهای مختلف گذاشته می شود متفاوت است.

یک خودروی ساده ارزان قیمت پیچیدگی خاصی ندارد و به راحتی در مدت زمان کوتاه کارشناسی می شود ولی بالعکس یک خودروی لوکس با آپشن های متعدد نیاز به بررسی بیشتری دارد. هزینه کارشناسی خودرو های نو و دست دو یکسان است زیرا کارشناسی یکسانی برای همه خودرو ها چه نو باشند و چه دست دوم، انجام می شود.

هزینه کارشناسی خودرو چگونه است

همه موارد بررسی، برای تمامی خودرو ها در فرایند کارشناسی  یکسان انجام می شود. مگر این که درخواست دهنده یکی از آن ها را نخواهد. مثلا بگوید فقط نیاز به کارشناسی بدنه دارم که در این صورت تنها هزینه کارشناسی بدنه را می پردازد. در بیشتر موارد هزینه کارشناسی خودرو را کسی پرداخت می کند که می خواهد خودرو را بخرد زیرا برای آن فرد سلامت بدنه و موتور و … مهم است. پس از انجام کارشناسی، برگه  گزارشی نیز ارائه می گردد که تمام عیب و نقص ها و آپشن های خودرو در آن نوشته شده است.

کارشناسان خودرو چه مواردی را بررسی می کنند؟

بررسی وضعیت لاستیک ها و رینگ خودرو بر عهده کارشناسان است. لاستیک نو یا قدیمی بر روی افزایش یا کاهش قیمت خودرو تاثیر دارد، پس باید با دقت بالایی بررسی شود. تجهیزات و امکانات ماشین های مختلف، متفاوت است. بنابراین کارشناس آنلاین خودرو باید سلامت تمام آپشن های ماشین را مانند، وضعیت سیستم پخش، کولر، بخاری و … را بررسی کند. مصرف سوخت بهینه و  عدم نشتی احتمالی از شلنگ ها یا باک از مواردی است که می تواند یک امتیاز مثبت برای فروشنده باشد.

بررسی وضعیت موتور خودرو از مهم ترین مواردی است که کارشناس باید دانش فنی در حوزه مکانیک داشته باشد. در این مرحله، کارشناس باید به هرگونه صدا یا لرزش غیرطبیعی، روغن سوزی یا روغن ریزی توجه ویژه‌ای داشته و مشکلات فنی را برای خریدار اعلام کند. در خودرو های پیشرفته توسط دستگاه دیاگ می‌توان تا حدودی به مشکلات فنی یک خودرو پی برد.

اگر موتو خودرو ایراد داشته باشد هزینه های زیادی را به دنبال دارد. گیر بکس ماشین هم باید بررسی شود زیرا، موتور قدرت را از طریق کلاج و گیربکس به چرخ‌ ها انتقال می‌ دهد. خودروهای دنده اتومات نیز سیستم گیربکی و توربو پیچیده‎ای زیادی دارد.

کارشناسان خودرو چه مواردی را بررسی می کنند؟

برای این خودروها باید کارشناس بسیار دقیق عمل کند. از آنجایی که فرد خریدار بیشتر ایرادات خودرو را نمی‌تواند تشخیص دهد، بهتر است برای بررسی هرچه بهتر از کارشناس خودرو کمک بگیرد. بهتر است شما تمام مراحل بررسی خودرو را به کارشناس حرفه ای بسپارید تا از دخالت افراد سودجو و بدون مهارت یا  کسانی که تخصص کافی در این زمینه ندارند، خودداری نمایید. اگر خرید خودرو بدون بررسی کارشناس انجام شود باعث می شود فرد خریدار ضرر مالی زیادی ببینند.

اگر شما قصد خرید خودروی دست دوم دارید حتما باید از بهترین کارشناسان کمک بگیرید تا با خرید خودرو ضرر نکنید. بعضی از خودرو ها رنگ و لعاب  خوبی دارند اما از نظر فنی ایراد های بسیاری دارند که از چشم شما پنهان می ماند.

کلام آخر

از شما همراهان بسیار سپاس گزار هستم که تا انتهای مقاله  بهترین سایت های کارشناسی خودرو اینترنتی همراه ما بودید. در این مقاله درباره اهمیت کارشناسی خودرو قبل از معامله صحبت کردیم. متوجه شدیم کارشناسان خودرو، چه قسمت هایی از ماشین را بررسی می کنند و هر ماشین بر اساس مدلی که دارد، قیمت کارشناسی اش متفاوت است. در آخر 10 سایت معتبر برای کارشناسی خودرو به شما عزیزان معرفی کردیم که شما به راحتی قبل از خرید خودرو می توانید از کارشناسان متخصص این سایت ها مشاوره آنلاین بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا