بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان فرانسه

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز【آپدیت 1403】✅️

یافتن بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز دغدغه‌ بسیاری از افرادی است که تمایل دارند به دلایل مختلف مانند مهاجرت، کار، تحصیل، مسافرت و بسیاری به یادگیری این زبان بپردازند. زبان فرانسه به عنوان دومین زبان دنیا شناخته می شود. لازم است بدانید ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز باعث می شود شما بهتر و سریع تر این زبان را یاد بگیرید و به صورت حرفه ای و گام به گام تمام نکات و قواعد دستوری این زبان را فرا گیرید. در ادامه ۱۰ تا از بهترین ین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز کجاست؟

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز کجاست؟

زبان فرانسه جزو سه زبان اصلی دنیا محسوب می شود. فرانسه، زبان ۵۷ کشور از سراسر دنیا است که شامل ۵۲۵ گویش است و یکی از سخت ترین زبان های دنیا شناخته می شود‌. از این رو انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز یکی از مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه کنید و آموزشگاهی را انتخاب کنید که بتوانید به صورت حرفه ای و اصولی این زبان را بیاموزید.

در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از بهتربن آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز آشنا کنیم. این زبان گرامر و لغات بسیار مشابهی با زبان هایی مانند ایتالیایی، اسپانیایی، پرتغالی و رومانیایی دارد، و اگر شما با این زیان ها کمی آشنا باشید یادگیری زبان فرانسه برای شما راحت خواهد شد. در قرون وسطی، اشراف انگلیسی به زبان فرانسه صحبت می کردند. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از لغات انگلیسی ریشه در لغات زبان فرانسه دارند. آموزش این زبان در موسسات و آموزشگاه های حرفه ای بسیار سودمند است. پس توصیه می کنیم یادگیری این زیان را در بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز انجام دهید.

هر یک از این آموزشگاه ها ممکن است شعبه های زیادی در شهر داشته باشد پس بهتر این به صورت حضوری به این موسسات مراجعه کرده و از کیفیت آن ها مطمئن شوید. ممکن است انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز برای شما کمی سخت باشد اما پس از آشنایی با ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز این انتخاب برای شما راحت تر می شود.

در ادامه همراه با معرفی ۱۰ از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز همراه ما باشید.

آموزشگاه زبان ایرانمهر

آموزشگاه زبان ایرانمهر شیراز

آموزشگاه زبان ایرانمهر دارای بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت حرفه ای در آموزش زبان های بین المللی و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین و حضوری است. اساتید آموزشگاه ایرانمهر بسیار مجرب و توانمند و دارای مدرک کارشناسی ارشد، دکترا یا مدارک بین‌المللی زبان فرانسه هستند. از این روز توصیه می کنیم اگر قصد دارید به صورت جدی به یادگیری زبان فرانسه بپردازید در کلاس های آموزشی این موسسه شرکت کنید و زبان فرانسه خود را تقویت کنید.

شرکت در کلاس های آموزشی این موسسه موجب بالا نگه داشتن انگیزه و یادگیری لذت بخش این زبان تحت نظر مربی های حرفه ای برای زبان آموزان خواهد شد. همچنین دوره های آموزشی آموزشگاه ایرانمهر شامل ۳ گروه کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد. این مرکز دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش و یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز به شمار می رود. از امکانات و خدمات ارائه شده در آموزشگاه ایرانمهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره و تعیین سطح رایگان برای تمامی سنین در همه زبان ها
 • توجه به اصل مشتری مداری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی مناسب به مراجعه کنندگان
 • امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و یا آنلاین با توجه به شرایط زبان آموزان
 • به کارگیری اساتید با تجربه آموزش زبان در برگزاری دوره‌های خصوصی و نیمه گروهی برای تمامی زبان ‌ها
 • ارزیابی مستمر اساتید تمامی دوره های آموزشی توسط سوپروایزهای ارشد دفتر مرکزی
 • بهره‌گیری از جدیدترین و به روزترین کتاب ها، متدهای تدریس و سیستم آموزشی زبان در دنیا
 • متنوع و گسترده بودن ساعات و روزهای کلاسی
 • اهدای گواهینامه و مدارک به فارغ التحصیلان دوره‌های آموزش زبان و دوره‌های تربیت برای مدرس تمامی زبان ها
 • تبعیت از تقویم آموزشی برای تشکیل کلاس‌ها
 • پشتیبان آموزشی و جلسات رفع اشکال رایگان

آدرس: شیراز، منطقه ۳ محله نیستان، سعدی بولوار بوستان بولوار بوستان

آدرس: 07137340542

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان دارای بیش از ۱۳ سال تجربه کاری موفق در زمینه آموزش زبان فرانسه یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز شناخته می شود. این موسسه در شهرهایی نظیر تهران، بوشهر یزد و اصفهان نیز به صورت رسمی فعالیت دارد. دوره های آموزشی در این مرکز دارای اعتبار جهانی هستند و از سطح بسیار بالایی برخوردار می باشند. موسسه گاما به عنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز تمامی نیاز شما به یادگیری این زبان را پاسخ می دهد. آموزشگاه گاما به عنوان بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز همواره تلاش کرده از اساتید باتجربه و برگزیده دانشگاهی بهره ببرد.

دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود شامل ۲ دوره اصلی است. این دوره ها عبارتند از؛

 • دوره کاربردی زبان فرانسه

دوره کاربردی از بهترین و محبوب ترین دوره های آموزشی است که افراد زیادی تمایل به شرکت در این دوره را دارند. این دوره برای کسانی که قصد تحصیل، مهاجرت و ایجاد اشتغال در فرانسه را دارند بهترین گزینه است. بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز این دوره را با هدف یادگیری سریع زبان آموزان برگزار می کند. در این دوره ۴ مهارت صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن به متقاضیان آموزش داده می شود.

 • دوره ترمیک زبان فرانسه

در دوره ترمیک آموزش زبان فرانسه، مدرسان بیشتر بر روی متن کتاب تمرکز می کنند و به صورت آکادمیک جلو می روند. در این دوره شامل ۲۰ ترم است و هر ترم تقریبا دو ماه و نیم طول می کشد.

آدرس: شیراز، خلدبرین، روبروی درب اصلی پارک، نبش کوچه ۱۸

شماره تماس : ۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲

آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان ملل شیراز

مرکز زبان ملل در سال ۱۳۹۷ فعالیت کاری خود در زمینه آموزش زبان های بین المللی را آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی توانست رضایت مراجعین را به خود جلب نماید و یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز شود. این آموزشگاه با گردآوری اساتید با سابقه و توانمند و استفاده از کتاب ها و روش های آموزشی جدید همواره سعی دارد بهترین خدمات را به زبان آموزان خود ارائه دهد‌.

همان طور که می دانید زبان فرانسه جزو ۷ زبان اصلی در سراسر جهان محسوب می شود و زبان کشورهای بسیاری از اروپا، آمریکا و آفریقا می باشد. افراد برای یادگیری این زبان دارای اهداف مشخص تحصیلی، مهاجرت، مسافرت، اشتغال و کسب و کار و بسیاری از دلایل دیگر اقدام به یادگیری این زبان می کنند. همان طور که می دانید روش های بسیاری برای یادگیری زبان فرانسه وجود دارد اما بهترین راه شرکت در دوره های آموزشی بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز و یادگیری این زبان زیر نظر بهترین اساتید است.

اساتیدی که در این آموزشگاه مشغول به کار هستند همگی در سطح بالا و دارای مدارک کارشناسی ارشد، دکتری و مدارک بین المللی زبان هستند. کتاب ها و روش های آموزشی استفاده شده در کلاس های آموزشی همگی از بهترین و به روزترین متدهای آموزشی روز دنیا هستند.

آدرس: شیراز، چهارراه پارامونت به سمت سینما سعدی، کوچه ۵، پلاک ۱

شماره تماس: ۰۷۱۳۲۳۰۲۴۳۵

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان شیراز

موسسه زبان فرانسه سفیر گفتمان جزو اولین مراکز آموزش زبان است که دوره های آموزشی خود را هم به صورت حضوری در کلاس و هم به صورت آنلاین در فضای مجازی ارائه داد. این مجموعه در اردیبهشت سال ۱۳۷۸ در قلهک تهران تاسیس شد. آموزشگاه زبان سفیر گفتمان با بیش از ۲۰ سال سابقه کار حرفه ای یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز محسوب می شود. برخی از ویژگی ها و خدمات آموزشگاه زبان سفیر گفتمان به شرح زیر می باشد:

 • مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش
 • دارای گواهینامه بین ‌المللی ISO در مدیریت هوشمندانه، رسیدگی به شکایت مشتریان، کیفیت بالای دوره های آموزشی، مدیریت یادگیری زبان و مدیریت کیفیت در خدمات آموزشی
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه به ‌صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده در الگوهای زمانی مختلف
 • برگزاری کلاس‌های تخصصی آمادگی آزمون IELTS و آزمون‌ های آزمایشی استاندارد آیلتس، آزمون تافل، آزمون FCE و آزمون CAE
 • برگزاری کلاس‌های فقط مکالمه (SPO) جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی.
 • ارائه محصولات آموزشی آنلاین مانند آزمون، پازل، و ویدئوهای آموزشی به‌ صورت رایگان
 • به کار گیری تجهیزات مدرن آموزشی و سیستم‌های صوتی پیشرفته در کلاس‌ ها
 • برگزاری کلاس‌ ها با جمعیت کم و محدودیت تعداد دانشجویان برای بالا بردن بازدهی کلاس
 • کنترل مداوم کیفیت آموزشی در طول ترم از طریق دوربین ‌های مدار بسته توسط مدیران آموزش واحدها
 • اعطای گواهینامه و مدارک معتبر فارغ التحصیلی با مهر کالج بلومزبری لندن.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس
 • امکان تعیین سطح آنلاین، ثبت نام و پرداخت شهریه online در کلیه واحدها
 • امکان خرید کتاب و ویدئوهای آموزش زبان از طریق سایت سفیرمال
 • برگزاری آزمون‌ های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌ صورت آنلاین

آدرس: شیراز، بلوار بعثت، روبروی باغ هنر، نبش کوچه ۳۷

شماره تماس: 07136287600

آموزشگاه زبان ماهان

آموزشگاه زبان ماهان شیراز

موسسه زبان ماهان دارای چندین سال سابقه کار در حوزه آموزش زبان های خارجی در شهر شیراز می باشد. آموزشگاه زبان ماهان در سال ۱۳۹۲ توانست تنديس حماسه ساز اقتصادی را کسب کند و بر دیگر افتخارات خود بیفزاید. آموزشگاه زبان ماهان با استخدام اساتید با تجربه و تحصیل کرده در مراکز عالی آموزشی، استفاده از به روزترین روش های آموزشی و ارائه خدمات متنوع به زبان آموزان یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز از دیدگاه مردم است.

این آموزشگاه همواره سعی در تولید علم و کارآفرینی دارد و تلاش می کند تا زبان آموزان را به اساتید برجسته آینده تبدیل کند. در آموزشگاه زبان ماهان بیش از ۵۰ مدرس در این آموزشگاه تدریس می کنند. برخی از ویژگی های این آموزشگاه عبارتند از:

 • برگزارکننده دوره های تخصصی آموزشی زبان های خارجه برای کارکنان و مدیران هتل ها و مراکز گردشگری با مجوز از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
 • برگزارکننده دوره های آموزشی حین خدمت مدیران و کارمندان دولتی (زبان و ICDL)
 • اعطای مدرک پایان دوره معتبر با تاییدیه و مهر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 • برگزارکننده دوره های آموزش زبان انگلیسی تخصصی ویژه اصناف، مشاغل و کسب و کارهای مختلف بین المللی با بهره گیری از سری منحصر بفرد Oxford Business Series

آدرس: شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، جنب شهر نت بانک شهر، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 07136277933

آموزشگاه زبان گستر

آموزشگاه زبان گستر شیراز

آموزشگاه زبان گستر دارای ۱۶ سال سابقه کاری در حوزه آموزش زبان های بین المللی و یکی از با سابقه ترین و بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز شناخته می شود. موسسه زبان گستر دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش شهر شیراز است. این مرکز علاوه بر تلاش در جهت آموزش زبان های مختلف تاکید بر اجرای فرمایش مقام معظم رهبری دارد.

همچنین این آموزشگاه قصد دارد با شناسایی نخبه ها و استعدادهای جوان در این حوزه، آثار اسلامی، انقلابی ، قصص قرانی و کرامات امام رضا (ع) را به زبان انگلیسی و دیگر زبان‌ های زنده دنیا ترجمه کند. از جمله خدماتی که در موسسه زبان گستر شیراز ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توانمند سازی زبان آموزان کشور و مسلط کردن آن ها به زبان های خارجی
 • تلاش برای ارتقا دانش زبانی کارکنان و مسئولان دولتی در سازمانهای یاد گیرنده متناسب با تحولات روز
 • گسترش بنگاه های اقتصادی جهت افزایش بهره وری، انگیزش و تعالی کارمندان سازمان ها
 • تلاش در جهت ترجمه متون اسلامی و آثار انقلابی برای رشد و اعتلای فرهنگ انقلاب اسلامی در کشورهای دیگر با همکاری موسسه فرهنگی هنری کیمیای سعادت
 • از ویژگی های آموزشگاه زبان گستر شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • تعداد محدود زبان آموزان در هر کلاس
 • به کارگیری اساتید مجرب
 • استفاده ازSuper viser (مدیر گروه) تحصیل کرده در کانادا
 • استفاده از متد آموزشیCS کانادا
 • ارائه کلاسهای عادی، فشرده و پایان هفته
 • برگزاری کلاس های IELTS&TOEFL
 • اجرای کلاسهای رایگانFree discussion
 • نمایش فیلم به همراه کار با کتاب در تمامی جلسات
 • استفاده از متد Telling story (قصه گویی) در هر جلسه
 • درستکاری و امانت داری

آدرس: شیراز، شاه قلی بیگی، بلوار زاگرس شرقی

شماره تماس: 09173129384

مزایای یادگیری زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه مزایای زیادی برای افراد در سراسر دنیا خواهد داشت و عوامل بسیاری افراد را به یادگیری این زبان سوق می دهد. در ادامه لیستی از مهم ترین مزایای یادگیری زبان فرانسه در بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز را برای شما بیان خواهیم کرد.

 • یادگیری به عنوان یک زبان جهانی

جالب است بدانید، بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان صحبت می کنند و پس از انگلیسی، زبان فرانسه به عنوان دومین زبان کاربردی دنیا شناخته می شود.

 • یادگیری برای ورود به بازار کار بین‌ المللی

آموزش زبان فرانسه و انگلیسی یکی از عوامل موفقیت در بازار کار بین ‌المللی می باشد. دانستن این زبان به شما کمک می کند تا با شرکت ها و کسب و کارهای فرانسوی همکاری داشته باشید.

 • یادگیری جهت درک و دسترسی به آداب و فرهنگ کشور فرانسه

همان طور که می دانید تعداد زیادی از فیلسوفان، شاعران و نویسندگان از جمله ویکتور هوگو، آلن دلون و بسیاری دیگر فرانسوی بوده اند و دارای آثار برگزیده بسیاری می باشند. همچنین فرانسه از زبان های بین المللی در موسیقی، سینما، آشپزی و غیره است. بنابراین یادگیری این زبان فهم آسان آثار ادبی را برای شما فراهم می کند.

 • یادگیری برای تجربه سفرهای لذت ‌بخش

فرانسه یکی از بهترین و زیباترین مقاصد گردشگری در جهات به شمار می رود. جالب است بدانید سالانه بیش از ۸۷ میلیون توریست به این کشور سفر می کند. از این رو با یادگیری زبان فرانسه سفر به پاریس و دیدن مناطق گردشگری آن برای شما بسیار لذت بخش تر خواهد شد.

 • یادگیری جهت فرصت‌ های تحصیلی

یادگیری زبان فرانسه و صحبت کردن به این زبان، فرصت های تحصیلی عالی را برای شما فراهم می کند. در این کشور دانشگاه های برتر زیادی وجود دارد که خدمات و امتیازات بسیاری را به دانشجویان خود ارائه می دهند.

مزایای یادگیری زبان فرانسه

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز دارای کلیه مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه مانند وزارت علوم، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و است. همچنین این مرکز باید در سطح بالا و از اعتبار جهانی برخوردار باشد. بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز باید دارای دوره های آموزشی در گروه های سنی مختلف و همچنین دارای انواع دوره های ترمیک و کاربردی باشد. از دیگر ویژگی ‌های بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • دارای فضای آموزشی و امکانات متناسب با آموزش زبان فرانسه در شیراز
 • دسترسی آسان به موقعیت آموزشگاه از طریق خطوط حمل ‌و نقل عمومی و نزدیک بودن به محل زندگی متقاضیان
 • دارای امکانات پشتیبانی و برگزاری آنلاین از طریق سایت و نرم‌افزار و پلتفرم‌های برگزاری جلسات آنلاین
 • بهره گیری از برترین و با تجربه ترین اساتید زبان فرانسه در
 • دارای برنامه ‌ریزی اصولی و دقیق آموزشی و استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا
 • مدیریت قوی و به کارگیری پرسنل حرفه‌ ای، دلسوز
 • دارای شهریه مناسب و متناسب با خدمات ارائه شده
 • دارای مجوزهای لازم آموزش از سازمان‌ ها و نهادهای ذی‌ربط با ارائه مدرک تحصیلی معتبر

کلام آخر

همان طور که گفته شد دلایل افراد برای کار، تحصیل، مسافرت، مهاجرت و زندگی در کشور فرانسه بسیار افزایش یافته است و افراد تمایل دارند در بهترین آموزشگاه فرانسه در شیراز به یادگیری این زبان بپردازند. ما نیز در این مقاله تلاش کردیم تعدادی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز را برای شما تهیه کنیم. امیدوارم توانسته باشیم شما را در این انتخاب یاری کرده باشیم. سپاس که تا پایان مقاله بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا