بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت ⭐️【آپدیت 1403】✅️

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا در هر جایی که هستید به راحتی با افراد دیگر از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. انگلیسی دومین زبان جهانی است و یادگیری آن جهت اشتغال و تحصیل شما در کشورهای انگلیسی زبان نقش بسزایی دارد. از این رو بهتر است هر چه سریع تر نسبت به یادگیری این زبان در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت اقدام کنید. این انتخاب مهم ترین قدم در یادگیری این زبان است زیرا وقت و هزینه شما بسیار مهم است. به همین دلیل سعی داریم تا ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.

چگونه انگلیسی را روان صحبت کنیم؟

چگونه انگلیسی را روان صحبت کنیم؟

با ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت، می توانید چهار مهارت اصلی شامل خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن را به خوبی تمرین کنید و بر این زبان مسلط شوید. اولین چیز برای موفقیت در این راه، این است که به خود ایمان داشته باشید و هیچگاه از این نترسید که اگر کلمه ای را اشتباه بگویید، مردم در مورد شما چه فکری می‌کنند. صحبت کردن به زبان انگلیسی موجب بالا رفتن اعتماد به نفس افراد می شود.

همچنین برای تقویت مهارت خواندن و نوشتن، بهتر است روزنامه ها و کتاب های انگلیسی بخوانید. این روش بهترین گزینه برای تقویت این مهارت ها است زیرا به شما کلمات زیادی برای شنیدن می‌ دهد. از طرفی با شرکت در دوره های آموزشی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت و آموزش تحت نظر بهترین اساتید می توانید به خوبی بر این زبان مسلط شوید. در این راه سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و به طور مداوم این زبان را جملات روزمره خود به کار ببرید و از اشتباهات گرامری نترسید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت کجاست؟

در هر مقطع و سن و سالی که باشید یادگیری زبان انگلیسی یک تصمیم فوق العاده برای شما خواهد بود. تحقیقات علمی نشان می دهد، یادگیری زبان مزایای شگفت انگیزی برای افراد دارد. همان طور که می دانید، زبان انگلیسی به عنوان دومین زبان رسمی جهان یکی از کاربردی ترین زبان ها در دنیا شناخته می شود. در حال حاضر بیش از 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان در حال صحبت کردن به زبان انگلیسی هستند و انتخاب زبان انگلیسی گزینه اول بسیاری از کشورهای پیشرفته و صنایع گوناگون می باشد.

با ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت می توانید به یادگیری و درک زبان انگلیسی بپردازید. یادگیری این زبان موجب درک فرهنگ های متنوع در نقاط مختلف کره زمین و ارتباط بهتر با افراد مناطق انگلیسی زبان خواهد شد. در حالت کلی، آموزش و فهم این زبان در آموزشگاه های زبان انگلیسی  شهر رشت مزایای بیکرانی برای شما خواهد داشت. از مهم ترین دلایل یادگیری این زبان در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت، این است که انگلیسی یک زبان بین ‌المللی است.

جالب است بدانید بیش از ۵۰ کشور در سراسر جهان به زبان انگلیسی صحبت می کنند. این ویژگی به خصوص برای مهاجرت بسیار کارآمد است و شما با آموزش این زبان در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت می‌توانید به آن کشورها سفر یا مهاجرت کنید. یکی از دلایل مهم دیگر در آموزش این زبان، این است که انگلیسی یکی از مرسوم ترین زبان‌ های مورد استفاده در اینترنت و شبکه های مجازی است. همچنین از زبان انگلیسی در دانشگاه ها برای انجام فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی استفاده می شود.

در ادامه برای سهولت در انتخاب شما، به معرفی ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت می پردازیم. همراه ما باشید:

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان رشت

آموزشگاه سفیر گفتمان یکی از قدیمی‎ ترین و بهترین موسسات آموزشی زبان در ایران شناخته می شود. این آموزشگاه دارای بیش از ۶۰ شعبه در تهران و دیگر شهرستان‎‌های کشور است. آموزشگاه سفیر گفتمان دارای ۶ شعبه فعال در استان گیلان است که ۵ مورد از آن‎ها در شهر رشت و یک مورد از آن ها در شهر انزلی قرار دارد. آموزشگاه سفیر گفتمان در رشت دارای دو مرکز کاملا مجزا برای آموزش کودکان است. اساتید این موسسه به صورت کاملا تخصصی تلاش می کنند تا با متدهای به روز و روانشناسی کودک، این زبان را به خوبی به کودکان آموزش دهند.

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت، کلاس های آموزشی خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می کند. لازم به ذکر است شرکت در دوره های خصوصی این موسسه به صورت انفرادی یا تعداد محدود می باشد. به علاوه، در این موسسه می‌توانید به دو شکل آنلاین یا حضوری در تمامی کلاس‌ها شرکت کنید. همچنین امکان شرکت در دوره‌های خصوصی با تعداد محدود یا انفرادی نیز وجود دارد. سفیر گفتمان به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت خدمات زیر را به زبان آموزان خود ارائه می دهد.

 • آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین و حضوری به صورت اختصاصی برای سنین و دوره‌های مختلف
 • برگزاری دوره‌های عمومی زبان انگلیسی و زبان فرانسوی برای تمامی رده‌های سنی و سطوح
 • دوره‌های تخصصی آمادگی جهت شرکت در آزمون آیلتس
 • آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت تخصصی با محوریت بحث آزاد
 • دوره‌های تخصصی تک‎ مهارتی (writing، Listening و Reading) برای آمادگی آیلتس
 • ارائه پکیج‌ های استاندارد برای یادگیری خود آموز
 • دوره‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی
 • برگزاری آزمون ماک آیلتس به صورت منظم

آدرس: رشت، خیابان لاکانی، کوچه امین اصغری، پلاک ۱۷۳

شماره تماس: 01333229793

کانون زبان انگلیسی تاک

آموزشگاه زبان تاک رشت

همان طور که می دانید مزایای یادگیری زبان انگلیسی بسیار زیاد است و شما با یادگیری این زبان می‌توانید با شبکه بزرگی از انگلیسی زبانان سراسر جهان ارتباط برقرار کنید و مهارت اجتماعی خود را افزایش دهید. اولین قدم برای یادگیری این زبان شرکت در کلاس های آموزشی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت است. کانون زبان تاک از جمله قدیمی ترین و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت می باشد که در چهار راه میکائیل رشت واقع شده است.

‌تمرکز اصلی آموزشگاه زبان تاک بیشتر روی تدریس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان است. کلاس ها و دوره های آموزشی مناسب بزرگسالان نیز به طور تخصصی برای آنان برگزار می شود. در صورت درخواست و مطابق با نیاز زبان آموزان، این مرکز کلاس ها و دوره های آموزشی خصوصی نیز برگزار می کند. لازم به ذکر است تمامی کلاس های این موسسه حضوری برگزار می شوند و کلاس های آنلاین تنها در شرایط خاص برگزار خواهد شد. کانون زبان تاک به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت خدمات آموزشی زیر را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؛

 • برگزاری آزمون تعیین سطح به صورت حضوری
 • دوره‌‎های عمومی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان
 • دوره‎‌های تخصصی آمادگی آزمون‎‌های آیلتس، تافل، تولیمو و MSRT
 • دوره‎‌های تخصصی آزمون‎‌های EPT و GRE
 • برگزاری کارگاه‎‌های تخصصی مهارت‌‎آموزی زبان انگلیسی برای نوشتن و خواندن

آدرس: رشت، بلوار امام، مابین کوچه امینی و چهارراه میکائیل

شماره تماس: 01362333334

آموزشگاه زبان انگلیسی شکوه رشت

آموزشگاه زبان شکوه

آموزش زبان انگلیسی فرصت های پیش روی شما را گسترش خواهد داد. لازمه این اقدام ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت و شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی آن است. از برترین و نام‌آشناترین مراکز زبان در رشت می توان به آموزشگاه زبان شکوه اشاره کرد. فعالیت این موسسه تحت نظر شعبه اصلی آن یعنی موسسه شکوه تهران است.

موسسه زبان شکوه رشت، کلاس ها و دوره های آموزشی خود را به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‎ کند. بنابراین اگر شرایط لازم برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارید دوره های آموزشی آنلاین این موسسه برای شما بهترین گزینه است‌. با ثبت نام در آموزشگاه و شرکت در آزمون تعیین سطح. این آموزشگاه به صورت حضوری، می‎‌ توانید مطابق شرایط خود در دوره های مختلف ثبت ‌‎نام کنید و یادگیری این زبان را بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت آغاز کنید. از جمله خدمات آموزشگاه زبان شکوه رشت می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • برگزاری دوره‌‎های عمومی زبان انگلیسی برای سطوح و رده‎‌های سنی مختلف
 • کلاس‎‌های خصوصی و نیمه‎‌خصوصی آموزش زبان انگلیسی به صورت حضوری یا آنلاین
 • دوره‎‌های تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC
 • برگزاری دوره‌‎های آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت تخصصی
 • کلاس‎‌های آمادگی شرکت در آزمون بین‌‎المللی آیلتس و تافل
 • برگزاری آزمون ماک آیلتس و آزمون‎‌های کمبریج (CPE، CAE، FCE، PET و KET)

آدرس: رشت، ابتدای خیابان لاکانی، روبروی بانک مسکن، جنب پاساژ علاالدین

شماره تماس: 01333250255

آموزشگاه زبان انگلیسی کیش

آموزشگاه زبان کیش رشت

از بزرگ ترین و معتبرترین موسسات زبان آموزی رشت می توان به آموزشگاه زبان کیش اشاره کرد. این موسسه دارای چندین شعبه فعال در شهر تهران، کرج، رشت و بسیاری از شهرهای دیگر ایران است. ۱۵ شعبه این آموزشگاه در استان گیلان قرار دارد که ۵ مورد از آن ها در شهر رشت و باقی موارد در شهر های فومن، آستارا، صومعه سرا، انزلی، ماسال، تالش و لاهیجان می باشند.

آموزشگاه کیش تمامی کلاس ها و دوره های آموزشی خود را به صورت آنلاین نیز برگزار می کند. بنابراین اگر ساکن دیگر شهرهای استان گیلان هستید و به شعب حضوری این موسسه دسترسی ندارید می‎‌توانید از کلاس‌‎های آنلاین آن استفاده نمایید. موسسه زبان کیش به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت خدمات زیر را به زبان آموزان خود ارائه می دهد؛

 • برگزاری آزمون تعیین سطح به دو شکل عمومی و تخصصی آزمون آیلتس
 • دوره‎‌های حضوری آموزش زبان انگلیسی برای تمامی رده‌‎های سنی و سطوح
 • کلاس‎‌های تخصصی آمادگی برای شرکت در آزمون‎‌های بین‌‎المللی آیلتس و تافل
 • دوره‌‎های تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC
 • آموزش عمومی زبان‌‎های روسی، آلمانی و ترکی استانبولی برای تمامی سطوح
 • دوره‎‌های تخصصی آمادگی برای آزمون CPE
 • برگزاری آزمون ماک آیلتس به طور منظم و دوره‌‎ای
 • کلاس‌‎های آمادگی برای شرکت در آزمون MSRT
 • دارنده گواهینامه و تندیس بین المللی برترین موسسه در حوزه آموزش زبان های خارجه از اتحادیه اروپا
 • دارای نشان و تندیس ملی برترین موسسه آموزشی در کسب رضایت مندی مشتریان در3 سال متوالی 92-93- 94
 • دارنده گواهینامه و تندیس بین المللی برترین موسسه آموزشی از سوی انجمن بین المللی مدیران آمریکا
 • تندیس و نشان طلائی معتبرترین و خوشنام ترین موسسه آموزشی ایران

آدرس: رشت، تختی، بین آیت الله احسان بخش و سرخبنده 1

شماره تماس: 01333236769

مرکز زبان انگلیسی دیپلما

آموزشگاه زبان انگلیسی دیپلما رشت

آموزشگاه زبان دیپلما فعالیت حرفه ای خود در زمینه آموزش زبان های خارجی را در سال ۱۳۹۸ با مدیریت سرکار خانم دکتر محمد زاده آغاز کرد. مرکز زبان دیپلما یکی از بزرگترین و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت شناخته می شود. این موسسه با بهره گیری از اساتید نخبه و ارائه خدمات و امکانات مدرن آموزشی، در مدت زمان کوتاهی توانست اعتماد علاقمندان به زبان را جلب کند و به شلوغ ترین و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت تبدیل شود.

همان طور که گفته شد این موسسه یکی از شلوغ ترین مراکز زبان در رشت است به طوری که موسسین آن به‌ جهت خدمت ‌رسانی هرچه بهتر به متقضایان در سنین مختلف، ناگزیر به افتتاح شعبه ‌ی دوم این مرکز شدند. هم اکنون بیش از ۱۲۰۰ زبان‌ آموز در این آموزشگاه مشغول آموزش زبان های مختلف هستند. در این موسسه تمامی زبان های زنده دنیا توسط بهترین اساتید زبان تدریس می شود‌.

موسسه دیپلما به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت، دوره‌های گروهی و خصوصی بسیاری را به زبان آموزان ارائه می دهد. این ویژگی موجب شده تا علاقمندان به یادگیری زبان دست خالی از این مرکز برنگردند. از دیگر ویژگی های دیپلما نسبت به سایر مراکز زبان می توان به دوره‌های آموزشی متعدد، محیط آموزشی دلچسب و امکانات به‌روز آموزشی اشاره کرد. در حال حاضر دوره ‌هایی که در موسسه زبان دیپلما فعال هستند به شرح زیر می باشد.

 • دوره انگلیسی جنرال
 • دوره آمادگی آزمون آیلتس
 • دوره آمادگی آزمون تافل
 • دوره آموزش آلمانی
 • کلاس‌های گروهی ترمیک و خصوصی فرانسه
 • ترکی استانبولی
 • کلاس ایتالیایی
 • کلاس اسپانیایی
 • دوره آموزش زبان روسی
 • آموزش زبان انگلیسی و آلمانی به کودکان
 • کلاس‌های بحث آزاد
 • دوره‌ تقویت زبان برای آزمون دکتری

آدرس: رشت، گلسار، بلوار اصفهان، قبل از میدان توحید، مرکز زبان های خارجی دیپلما

تلفن تماس: ۰۱۳۴۴۹۳۴

آموزشگاه زبان انگلیسی هزاره علم

آموزشگاه زبان هزاره علم رشت

آموزشگاه زبان هزاره علم با ۲۰ سال سابقه کاری درخشان در زمینه آموزش زبان های خارجی، به عنوان یکی از خوشنام ترین و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت شناخته می شود. اساتید این آموزشگاه همگی جوان، باتجربه و پرانرژی هستند. تمامی اساتید مرکز زبان هزاره علم رشت دارای مدارک حرفه ای در قالب آزمون های ارزیابی دانش تدریس کمبریج (TKT) و یا آزمون حرفه ای CELTA و دارای بیش از ۵ سال سابقه کار هستند‌.

سیستم آموزشی این مرکز صورت ترکیبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی در روش تدریس است که هر یک در زمان مناسب خود در کلاس های آموزشی استفاده می شود و از روش های خسته کننده و قدیمی که بیشتر بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز می کنند دوری کرده است. برخی از خدمات و ویژگی های آموزشگاه زبان هزاره علم شامل موارد زیر است؛

 • دسترسی آسان از تمامی نقاط شهر
 • فضای دوستانه با پرسنل مجرب و دلسوز
 • کلاس هایی با امکانات پیشرفته صوتی و تصویری
 • پرسنل صمیمی
 • انجام تعیین سطح دقیق و استاندار توسط کارشناسان آموزشی منطبق با الگوی بین المللی CEFR.
 • بهره گیری از اساتید باتجربه و تحصیل کرده دارای مدرک TTC, TESOL و CELTA.
 • استفاده از جدیدترین و بروز ترین کتاب ها، منابع و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا.
 • برگزاری کلاسهای رفع اشکال رایگان جهت بررسی روند پیشرفت زبان آموزان.
 • برگزاری آزمون های مرحله ای در هر سطح با هدف سنجش پیشرفت.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای نمرات ترم های گذشته جهت بررسی روند پیشرفت.
 • اعطای مدرک معتبر مورد تایید آموزش و پرورش پس از اتمام مقطع و قبولی در آزمون.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس در موسسه زبان هزاره علم.

آدرس: رشت، بلوار قلی پور، 100 متر نرسیده به فلکه قلی پور، ساختمان کیان، واحد 2

شماره تماس: 01333122630


مزایای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی شانس شما را در یافتن یک شغل مناسب در کشور خود و یا خارج از کشور بالا می برد. زبان انگلیسی، به عنوان دومین زبان جهانی شناخته می شود و زبان ارتباطات بین المللی، رسانه ها و اینترنت سراسر جهان است‌. به همین دلیل یادگیری این زبان در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت بسیار برای کسب فرصت های مختلف بسیار توصیه می شود.

 • تحصیل در بهترین دانشگاه ها و دریافت بورسیه تحصیلی
 • داشتن یک مهاجرت صحیح و بدون استرس و نگرانی
 • دسترسی به رسانه های روز دنیا
 • آشنایی با فرهنگ های مختلف
 • افزایش خلاقیت و ایده پردازی
 • توانایی افزایش انجام دادن چند کار به طور همزمان
 • افزایش قدرت تصمیم گیری بهتر
 • به شما کمک می‌کند تا زبانهای دیگر را به راحتی یاد بگیرید.
 • لذت بردن از سفر
 • پیدا کردن یک شغل مناسب
 • به رشد مغز کمک می کند.
 • موجب بهبود حافظه می شود.
 • به تقویت مهارت های شنیداری کمک می کند.
 • موجب افزایش هوش کلامی و غیر کلامی می شود.
 • موجب بهبود دامنه توجه می شود.
 • از کاهش توانایی های شناختی جلوگیری می کند.
 • موجب تقویت عملکرد چند کاره می شود.

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت 

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت 

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت دارای کلیه مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه مانند وزارت علوم، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پروش است. همچنین این مرکز باید در سطح بالا و از اعتبار جهانی برخوردار باشد. بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت باید دارای دوره های آموزشی در گروه های سنی مختلف و همچنین دارای انواع دوره های ترمیک و کاربردی باشد. از دیگر ویژگی ‌های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • دارای امکانات پشتیبانی و برگزاری آنلاین از طریق سایت و نرم‌افزار و پلتفرم‌های برگزاری جلسات آنلاین
 • بهره گیری از برترین و با تجربه ترین اساتید زبان انگلیسی
 • دارای برنامه ‌ریزی اصولی و دقیق آموزشی و استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا
 • دارای فضای آموزشی و امکانات متناسب با آموزش زبان فرانسه در شیراز
 • دسترسی آسان به موقعیت آموزشگاه از طریق خطوط حمل ‌و نقل عمومی و نزدیک بودن به محل زندگی متقاضیان
 • مدیریت قوی و به کارگیری پرسنل حرفه‌ ای، دلسوز
 • دارای شهریه مناسب و متناسب با خدمات ارائه شده
 • دارای مجوزهای لازم آموزش از سازمان‌ ها و نهادهای ذی ‌ربط با ارائه مدرک تحصیلی معتبر

 کلام آخر

در حال حاضر یادگیری زبان انگلیسی برای هر فردی به ویژه دانشجویان و افراد شاغلی که قصد دارند پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنند لازم و ضروری است‌. پس بدون هیچ فکر و تردیدی، آموزش این زبان را در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت آغاز کنید. آموزش زبان انگلیسی باعث پیدا کردن شغل بهتر، بهبود روابط اجتماعی، موفقیت فردی و آشنایی با فرهنگ جوامع مختلف در سراسر جهان می شود. در این مطلب سعی کردیم ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در رشت را به شما معرفی کنیم. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + دو =

دکمه بازگشت به بالا