بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10تا از بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران 🧑‍🏫【آپدیت1403】✅

اگر به دنبال بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران هستید، همرا ما باشید زیرا این بار می خواهیم برترین اساتید زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم. یادگیری زبان این روزها به قدری مهم است که تمام افراد در هر سنی که باشند به فکر این هستند که زبان انگلیسی را بیاموزند. یادگیری زبان در مسائل تحصیلی، شغلی و مهاجرت افراد بسیار تاثیر گذار است. پس چنان چه به دنبال معلم زبان هستید آیا می دانید معلم زبانی که انتخاب می کنید، چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ برای دانستن اطلاعات بیشتر در این مورد، همراه ما در بهترینک باشید تا در این باره بیشتر توضیح بدهیم.

ویژگی های بهترین معلم زبان انگلیسی

ویژگی های بهترین معلم زبان انگلیسی

مدرسین خوب می توانند تاثیر بسیار زیادی در یادگیری زبان آموزان داشته باشند. یک معلم زبان خوب ابتدا باید خصوصیات منحصربه فرد هر زبان آموز را شناسایی کند و همواره هدف زبان آموز از یادگیری زبان انگلیسی را کشف کند. یک معلم زبان انگلیسی خوب می تواند در مسیر آموزش زبان آموز و آینده او تاثیر زیادی بگذارد. مدرسین عالی زبان انگلیسی باید سرشار از انرژی باشند تا زبان آموز از معلم خود انگیزه و انرژی دریافت کند. معلمان زبان انگلیسی، باید متوجه این موضوع باشند که همه افراد شبیه هم نیستند و برخی سریع تر مطالب را یاد می گیرند و بعضی ها دیر تر.

در این صورت معلم باید صبور باشد و بیشتر به زبان آموزانی که در یادگیری کمی کند هستند، توجه کند که سریع تر یاد بگیرند و انگیزه خودشان را از دست ندهند. بنابراین صبر و شکیبایی یک معلم زبان انگلیسی بسیار مهم می باشد. بهترین معلم زبان انگلیسی نباید برای همه کلاس هایش یکسان رفتار کند. او باید برای هر کلاسی یک برنامه خاص ارائه دهد و نسبت به سن و سطح یادگیری زبان آموزان روش آموزشش را تطبیق دهد. هم چنین یک مدرس زبان انگلیسی باید حس اعتماد بین خود و زبان آموزان به وجود آورد.

زبان آموزان باید بتوانند به راحتی در کلاس صحبت کنند و نظرات خود را بازگو کنند. یک معلم خوب و با تجربه باید بتواند به خوبی کلاسش را مدیریت کند و بداند در شرایط مختلف چگونه عمل کند. مدیریت خوب کلاس باعث بالا رفتن میزان آموزش هم می شود. استفاده از متدهای روز دنیا در تدریس، یکی از ویژگی های بهترین معلم زبان انگلیسی می باشد. معلم باید از روش های مختلف مثل فیلم و موسیقی و … برای تدریس زبان انگلیسی استفاده کند تا کلاس از حالت یک نواختی در بیایید و زبان آموزان مشتاق یاد گرفتن زبان انگلیسی باشند.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک معلم زبان انگیسی خوب این است که به صورت مداوم در حال کسب دانش باشد و برای تدریس و بالا بردن دانش خود در زمینه های مختلف تحقیق کند تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. هم چنین، معلم زبان انگلیسی باید کامل بر این زبان تسلط داشته باشد و این زبان را با لهجه ی خاص خودش به زبان آموزان آموزش دهد. خوش اخلاق بودن و تعهد کاری یکی دیگر از ویژگی های معلم زبان خوب می باشد که در موفقیت زبان آموزان تاثیر بسیاری می گذارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران کدام است؟

برخی از ویژگی های معلم زبان انگلیسی در جدول زیر لیست شده است؟

📜 سابقه تدریس بالا یکی از خصوصیات مهم مدرس زبان، داشتن تجربه تجربه بالا در زمینه تدریس می باشد.
🎓 داشتن تحصیلات مربوطه مدرسان حرفه ای رشته تحصیلی آنها زبان انگلیسی بود و دارای مدرک می باشند.
❤️ حمایت و پشتیبانی بهترین دبیر ها از زبان آموزان خود حمایت می کنند و حتی بعد از امتحاناتم پیگیر زبان آموزان خود می باشند.
📚 داشتن دانش زبان اساتید درجه 1 کامل بر زبان انگلیسی مسلط هستند و هر روز تسلط خود را افزایش می دهند.
👨🏻‍🎓 رضایت شاگرد های قبلی اگر شاگردهای قبلی یک استاد از معلم خودشان رضایت دارند می توان به ایشان اعتماد بیشتری کرد.

بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران کدام است؟

بهترین معلم زبان انگلیسی باید از به روز ترین شیوه های تدریس برای آموزش زبان استفاده کند. با پیشرفت تکنولوژی زبان انگلیسی با روش و ابزار های مختلفی آموزش داده می شود. یک معلم خلاق باید از این روش ها استفاده کند تا زبان آموزان بهتر و سریع تر این زبان شیرین را یاد بگیرند. معلم باید قبل از شروع ترم برای هر کلاسش جداگانه برنامه ریزی کند.

هم چنین نباید امتحان های سخت و استرس زا از زبان آموزان بگیرد. بیشتر باید سعی کند امتحان هایی بگیرد که طبق استاندارد های بین المللی باشد و نقاط ضعف زبان آموزان را متوجه شود و با آن ها بیشتر تمرین کند.در ادامه مقاله بهترین معلم زبان انگلیسی، 10 تا از بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد، همرا ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین کلاس زبان آنلاین

مازیار گودرزی

مازیار گودرزی دبیر زبان

تدریس خصوصی آیلتس، تافل و مکالمه زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته در کمتر از دو ماه، توسط دکترای آموزش زبان از دانشگاه نیویورک امریکا، نویسنده کتاب آیلتس و تنها مدرس رسمی آیلتس در ایران (دارای بالاترین مدرک تدریس آیلتس از کالج لندن) که همچنین تنها استادی در ایران که دارای سه مدرک جهانی آیلتس 9 آکادمیک، مدرک Teaching IELTS از کالج لندن و دکترای آموزش زبان از امریکا هستند.

 • ✅ دوره فشرده یک ماهه OET برای پزشکان و پیراپزشکان و پرستاران دوره های ویژه خصوصی بدون کتاب
 • ✅ دوره آیلتس تا نمره 8.5 در کوتاهترین زمان ممکن در ایران با آخرین متد روز امریکا
 • ✅ هزینه کلاس خصوصی آنلاین ساعتی سه میلیون تومان میباشد ✅

” آموزش آنلاین آیلتس و مکالمه پیشرفته به متقاضیان داخل و خارج از ایران ”

 • ✅ تدریس تخصصی Writing , Reading , Listening , Speaking از مبتدی تا پیشرفته
 • ✅ دوره های آمادگی آزمون های جامع دکترا (EPT , MSRT , TOLIMO)
 • ✅ دوره های آمادگی مصاحبه های شغلی و دانشگاه و سفارت
 • ✅ دوره های تربیت معلم (پس از اتمام این دوره متقاضی قادر به تدریس زبان عمومی و مکالمه و کنکور خواهد بود)
 • ✅ با کارنامه بیش از هزار شاگرد آیلتسی با نمره بالای 7‌ در ایران، کانادا، امریکا و استرالیا

*دوره های مکالمه .. TOEFL .. GRE… MSRT… EPT ..PTE …OET …IELTS.. دولینگو و مکاتبات بازرگانی و تجاری*

راه ارتباط با دکتر گودرزی
تماس تلفنی: 09122108101

واتساپ: 6319-552 (313) 1+ 🇺🇲

امیر نجفی

امیر نجفی بهترین معلم زبان تهران

آقای امیر نجفی با بیش از 10 سال سابقه تدریس انگلیسی در بیش از نقاط دنیا همچون اروپا، مالزی، امارات و چین. در تمامی مقاطع دانش آموز می پذیرند. از beginner, intermediate و Advance تا IELTS , TOEFL . ایشان آماده همکاری با شرکت ها برای تدریس گروهی و بالا بردن دانش انگلیسی پرسنل به صورت دوره های فشرده و کامپکت BUSINESS ENGLISh به روش B2B و B2C می باشند.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • ✅ فارغ از تحصیل از دانشگاه دال خوزی کانادا و ملبورن استرالیا
 • ✅ کارشناس سوالات طرح شده برای امتحان IELTS به مدت 1‌سال زیر نظر British council.
 • ✅ دارای مدرک DELTA و ESL TEACHER.اکادمیک و جنرال مخصوص مهاجرت به روش ELP و SbS.

*تخفیف ویژه برای کلاس های گروهی و شرکت های بازرگانی!!!*
SPEAKING AND PRACTICING ENGLISH LANGUAGE LIKE PROFESSIONAL AND NATIVE PEOPLE.

شماره تماس: 09125209685
واتساپ: 09125209685

موسسه زبان ایران اروپا

این موسسه در تمامی سایت ها و مراجع به عنوان لینک اول موسسات آموزشی آمده است و تقریبا بدون رقیب در صدر جدول برترین موسسات آموزش زبان کشور قراردارد.

از جمله دلایل این موفقیت میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • کارکرد صرف و تخصصی بر آموزش زبان انگلیسی
 • استفاده از مجرب ترین و زبده ترین اساتید و کارشناسان آموزشی کشور
 • استفاده از اساتید به نام بین المللی و خارجی در دوره ها
 • برگزاری کلاسهای جانبی رایگان در کنار دوره های اصلی
 • استفاده از منابع به روز آموزشی
 • مشاوره و پشتیبانی مستم در طول دوره
 • و….

همچنین ایران اروپا موفق به کسب جوایز متعددی در این مسیر گردیده که از جمله این موارد میتوان به اخذ تندیس رضایتمندی مشتری در 4 سال پیاپی ،اخذ تندیس برند برتر موسسات کشور،تندیس نشان کیفیت و بهره ،تندیس برند ملی موسسات آموزشی و ده ها جوایز دیگر گردد که در نوع خود بینظیر میباشد.این موسسه در حال حاضر با دارا بودن بیش از 23000 دانشجوی فعال بزرگترین مجموعه آموزش زبان در کشور میباشد.

شماره تماس: 02149109000

آدرس سایت : www.iran-europe.net

موسسه آموزش زبان بین المللی آدرین

این موسسه یک موسسه بین المللی با مرکزیت خارج از ایران میباشد که به تازگی فعالیت خود را در ایران نیز شروع کرده است و و با وجود سابقه کم در این عرصه در کشور ایران سر و صدای زیادی به پا کرده است.موسسه بین المللی آدرین یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین میباشد که دارای اساتیدی از اقصی نقاط دنیا میباشد و دارای استانداراد های بین المللی در بالاترین سطح است.البته تحصیل در این موسسه برای ایرانیان با توجه به هزینه های آن که به صورت ارزی اخذ میگردد بسیار گران هست ولی هستند کسانی که جهت یادگیری زبان انگلیسی ر یک موسسه بین المللی حاضر به انجام هزینه هایی اینچنین هستند.

از جمله ویژگی های اصلی این موسسه:

 • دارا بودن اساتید بین المللی و Native
 • به کارگیری بالاترین استانداردهای آموزش زبان در سطح دنیا
 • داشتن متد و سیستم آموزشی بسیار قوی ،کارآمد و به روز
 • مقبولیت بسیار در کشورهای مختلف در دنیا
 • کسب جوای متعدد بین المللی

شایان ذکر است مجموعه آدرین در حال حاضر دانشجویان بسیاری در کشورهای مختلف از جمله فرانسه،اسپانیا، برزیل، چین و کشورهای عربی دارد.

تلفن : 5965-822-201-001(Whats App)

آدرس سایت: www.adrianenglishschool.com

الهام کیا احمدی

الهام کیا احمدی

استاد الهام کیا احمدی یکی دیگر از بهترین معلم های زبان انگلیسی در تهران است که دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران است و از اساتید 5 ستاره زبان انگلیسی است که در سال های فعالیت خود تعداد 703 جلسه موفق داشته است و سه مرتبه به عنوان استاد برتر در گروه زبان انگلیسی شناخته شده است. الهام کیا احمدی در مدرسه دو زبانه بادبادک به مدت 6 سال فعالیت کرده است و هم چنین در آکادمی های بین المللی سیمیا تدریس داشته است.

موفقیت های استاد الهام کیا احمدی عبارتند از:

 • چاپ مقاله isi درباره ی هوش چندگانه
 • چاپ مقاله isi درباره ی بررسی کتاب های درسی
 • دارای 2 سال سابقه در آکادمی بین المللی سیمیا
 • دارای 4 سال سابقه در مدرسه دو زبانه بادبادک
 • دارای بیش از 2 سال سابقه همکاری در مجموعه استادبانک
 • دارای 4 سال سابقه در تدریس ESP در زمینه مکاتبات تجاری در مجامع هلدینگ به تک
 • دارای 4 سال سابقه در تدریس زبان تخصصی بازرگانی در قسمت بازرگانی شرکت ایرانوب

مهلا سلطانی

مهلا سلطانی

استاد مهلا سلطانی، مدرس زبان انگلیسی در تهران است که به تمام سنین 5 سال به بالا تدریس زبان انگلیسی را ارائه می دهد. مهلا سلطانی سابقه ی تدریس کتاب Family and friends کودکان، Pockets خردسالان، Got it نوجوانان، American English File بزرگسالان و  summit + Top notch بزرگسالان را دارد. هم چنین مهلا سلطانی سابقه تدریس کلاس های گروهی و خصوصی در آموزشگاه ها محل کار به صورت آنلاین را دارد.

آموزش هایی که توسط مهلا سلطانی به کودکان ارائه می شود، همراه با بازی و سرگرمی است تا کودکان از آموزش ها خسته نشوند و هم چنین آموزش زبان انگلیسی مهلا سلطانی به نوجوانان به گونه ای است که آن ها را برای کنکور هم آماده می کند.

موفقیت های استاد مهلا سلطانی عبارتند از:

 • سابقه تدریس زبان انگلیسی به صورت آنلاین
 • سابقه تدریس در آموزشگاه پردیسان از سال 1400
 • سابقه تدریس در آموزشگاه دهخدا به مدت 1 سال
 • برگزار کننده دوره های آنلاین زبان خصوصی و نیمه گروهی

صدرا گلشن

صدرا گلشن

استاد صدرا گلشن، از بهترین معلم های زبان انگلیسی در تهران است که استاد دانشگاه و مدرس زبان انگلیسی در یازده کشور جهان است. صدرا گلشن دارای سابقه بیش از دو دهه تدریس مکالمه و آزمون آیلتس به صورت حضوری و آنلاین است. صدرا گلشن از متد خود که با نام متد تاک تو تاک شناخته شده است، آموزش اسپیکینگ را ارائه می دهد، این روش یکی از جدیدترین روش ها برای آموزش آموزشم مکالمه است. استاد صدرا گلشن تدریس آیلتس را هم انجام می دهد، برای این مبحث بسیار مهم، نکات و تکنیک های نمره آور را به زبان آموزان می گوید تا نمره بالایی کسب کنند.

موفقیت های استاد صدرا گلشن عبارتند از:

 • دارای سابقه برگزاری کلاس ها و سمینارهای آنلاین با همان کیفیت کلاس های حضوری
 • دارای سابقه تهیه پکیج های مختلف آموزشی که خلاقانه هستند و یادگیری زبان را برای زبان آموزان راحت می کنند.
 • دارای سابقه برپایی کمپین های موفق غیر حضوری برای زبان آموزانی که به دلایلی نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند.
 • دارای سابقه برگزاری کلاس های حضوری به صورت خصوصی، گروهی، ورک شاپ، سازمانی و سمینار در زمینه آزمون های آیلتس، تافل، مکالمه و تک اسکیل، کلاس های کنکور زبان، مقاله نویسی و …

شماره تماس: 09121281176

مجید حاتمی

مجید حاتمی

استاد مجید حاتمی از اساتید زبان انگلیسی در تهران است که ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد Linguistics است. مجید حاتمی در زمینه تدریس زبان انگلیسی به نوجوانان و بزرگسالان بیشتر از 10 سال سابقه دارد، هم چنین ایشان دوره های آمادگی بریا ازمون آیلتس را هم به زبان آموزان ارائه می دهند.

موفقیت های استاد مجید حاتمی عبارتند از:

 • مترجم رمان اثر راسل هومن
 • مترجم نمایشنامه، اثر کورمک مک کارتی
 • مترجم کتاب راهنمای 1100 واژه که باید دانست
 • مترجم کتاب داستان های کوتاه اثر جی تی لارنس

پریسا جانقربان

پریسا جانقربان

استاد پریسا جانقربان با مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، در زمینه آموزش به زبان آموزان در حال فعالیت است. ایشان بیشتر از 11 سال در زمینه تدریس به تمام سنین و در همه سطوح زبان، سابقه دارند. استاد پریسا جانقربان برای زبان آموزان فابل های آموزشی طبقه بندی شده ای را آماده می کند تا آموزش برای آن ها راحت تر باشد.

گاهی ممکن است که به هر دلیلی امکان صحبت کردن را نداشته باشی، اما استاد پریسا جانقربان در کلاس های آموزشی زبان انگلیسی به شما جسارت صحبت کردن را می آموزد و مکالمه تان را تقویت می کند.

موفقیت هایی که  استاد پریسا جانقربان به دست آورده عبارتند از:

 • برگزاری دوره های آیلتس
 • برگزاری دوره های pre_ielts
 • سابقه تدریس زبان تخصصی گردشگری
 • تورلیدر رسمی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

نحوه برخورد معلم زبان انگلیسی با زبان آموزان مبتدی

تدریس زبان انگلیسی نسبت به سطح علمی زبان آموزان با روش های متفاوتی صورت می گیرد. بعضی از زبان آموزان هیچ گونه دانشی در زبان انگلیسی ندارند یعنی حتی با عبارات رایجی مانند Hello و Goodbye هم آشنایی ندارند و باید از صفر تا صد این زبان با آن ها کار شود. با زبان آموزانی که مبتدی هستند باید ساده تر کار شود و معلم های زبان انگلیسی از همان ابتدا نباید جمله های انگلیسی به این افراد یاد بدهند. حرکات شما بسیار مهم می باشد و کسانی که در زمینه زبان انگلیسی مبتدی هستند می توانند با حرکات شما درک بهتری از حرف های شما داشته باشند.

یک معلم زبان انگلیسی باید در زمان صحبت با زبان آموزان مبتدی از کلمات و اصطلاحاتی استفاده کند که برا آن ها راحت است و اگر هم از کلمات گذشته، افعال بی قاعده و … استفاده کرد، معنی آن را به زبان آموز بگوید تا دچار سردرگمی نشوند.

وقتی زبان آموزان مبتدی هستند، ابتدا شما باید مطمئن شوید حرف های شما را درک می کنند یا خیر ممکن است زبان آموزی متوجه گفته های مدرس خود نشود و از خجالت چیزی هم نگوید. پس معلم باید از متوجه شدن مطالب گفته شده اش مطمئن شود و بعد از آن به  تدریسش ادامه دهد. در کلاس های مبتدی، شما نباید انتظار داشته باشید که زبان آموزان فوراً مطالب را یاد بگیرند. نشان دادن یکی از روش های آموزش زبان انگلیسی به کسانی است که مبتدی هستند. در واقع می توان گفت نشان دادن بهتر از آموزش کلامی است.

معلم زبان باید زبان آموزان مبتدی را مورد تشویق قرار دهد، اگر کسی جواب نادرستی داد به هیچ وجه فریاد نزند. سعی کند با تشویق زبان آموزان خود، حتی وقتی اشتباه می کنند، فضای دوستانه ای در کلاس ایجاد کند. بعضی از زبان آموزان کلمه های انگلیسی را بلدند اما تلفظ آن ها را نمی دانند در این صورت بهتر است معلم زبان انگلیسی با تمرین و تکرار تلفظ کلمات را به آن ها آموزش دهد. آموزش زبان انگلیسی نباید خسته کننده باشد. اساتید باید سعی کنند از بازی های مختلف استفاده کنند مخصوصا اگر زبان آموزان کودک هستند و در رده سنی پایین قرار دارند. این روش باعث می شود زبان آموزان مشتاق یاد گیری باشند.

آموزش زبان انگلیسی به کسانی که مبتدی هستند برای معلمان زبان، جالب و هیجان انگیز می باشد زیرا خودشان صفر تا صد این زبان را به آن ها اموزش می دهند و پیشرفت زبان اموزان را مشاهده می کنند. زمانی که زبان آموزان شما، موفق به یادگیری می شوند حس خوبی به شما دست می دهد. پیشرفت کسی که در سطح مبتدی زبان انگلیسی است برای معلم لذت بخش می باشد.

نحوه برخورد معلم زبان انگلیسی با زبان آموزان مبتدی

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC

انواع روش تدریس زبان انگلیسی

در دنیا روش های گوناگونی برای تدریس زبان انگلیسی وجود دارد که با توجه به شرایط فرد از آن ها استفاده می شود. در روش آموزشی GMT هدف مدرس زبان، تقویت مهارت reading و writing می باشد. اما استفاده کردن از روش های خالاقانه برای تمامی سنین مخصوصا در آموزش زبان به کودکان و خردسالان اهمیت بالایی دارد. در روش های خلاقانه، معلم زبان از موسیقی و روش های دیگر برای آموزش زبان استفاده می کند، این روش تقریبا روشی جدید برای تدریس زبان است. انواع روش های تدریس خلاقانه زبان انگلیسی به این شرح می باشد:

تدریس زبان از طریق بازی: آموزش زبان از طریق بازی و سرگرمی بیشتر در بهترین آموزشگاه های زبان کودکان و خردسالان ارائه می شود. در این تمام آموزش ها با بازی و سرگرمی است و کودک بدون این که متوجه شود، زبان دوم را می آموزد و از آموزش زبان خسته نمی شود و به یادگیری علاقه بیشتری پیدا می کند.

تدریس زبان از طریق تلفن همراه: پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا برای انجام هر کاری از ابزارهای جدید استفاده شود، به عنوان مثال برای آموزش زبان انگلیسی یک از روش های خلاقانه، استفاده از تلفن همراه یا تبلت است. از این روش هم کودکان و هم بزرگسالان می توانند استفاده کنند. در این روش این امکان را دارید تا کلیپ های آموزشی و ویدئو ها را بارها و بارها تماشا کنید و مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی را تقویت کنید.

تدریس زبان به صورت آنلاین: تدریس آنلاین زبان هم یکی از روش های جدید و خلاقانه برای یادگیری زبان انگلیسی است که معلمان زبان از آن استفاده می کنند، این روش باعث می شود تا افرادی که زمان کافی برای حضور در کلاس های حضوری را ندارند، برای استفاده بهینه از زمان خود، در بهترین کلاس زبان آنلاین که محدودیت مکانی ندارد، ثبت نام کنند.

انواع روش تدریس زبان انگلیسی

کلام آخر

تشکر می کنم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران همراه ما بودند، ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا 10 معلم برتر برای تدریس زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. در ادامه این مقاله درباره ی ویژگی های یک معلم زبان خوب توضیح دادیم و گفتیم که نحوه برخورد معلم زبان با زبان آموزان مبتدی باید چگونه باشد. امیدوارم که مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید باشد و مورد استفاده تان قرار بگیرد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، خوشحال می شویم برای ما کامنت کنید.

یک معلم زبان انگلیسی خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

مدرسین خوب می توانند تاثیر بسیار زیادی در یادگیری زبان آموزان داشته باشند. یک معلم زبان خوب ابتدا باید خصوصیات منحصربه فرد هر زبان آموز را شناسایی کند و همواره هدف زبان آموز از یادگیری زبان انگلیسی را کشف کند.

چرا باید زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

زبان انگلیسی زبان بین المللی و زبان مشترک بین کشور ها می باشد که یادگیری آن برای ارتباط گیری با افراد کشور های دیگر الزامی می باشد. علاوه زبان بین المللی زبان در زندگی روزمره ما نیر تاثیر گذار می باشد.

بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران کدام است؟

بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران باید از به روز ترین شیوه های تدریس برای آموزش زبان استفاده کند. با پیشرفت تکنولوژی زبان انگلیسی با روش و ابزار های مختلفی آموزش داده می شود که طبق استاندارد های بین المللی می باشد. که ما در این مقاله سعی کرده ایم اساتید برجسته در سطح تهران را بهتان معرفی کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا