بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران【سال1403】

یکی از اصول اولیه شروع کار فروشگاه های مرتبط با مشاغل مختلف، تهیه بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم می باشد. درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت سریع و آنلاین در مراکز خرید، فروشگاه ها و هر مکانی که جنسی خرید و فروش شود، مورد استفاده قرار می گیرد. صاحبان فروشگاه ها و کسانی که مسئول فروش بخشی بودند، همواره با مشکلات عدیده ای رو به رو بودند، چرا که در دریافت پول نقد امکان گم شدن و یا دزدی شدن، بسیار زیاد وجود دارد و همین احتمالات، میزان استرس کاری را بالا می برد. در ادامه با بهترینک همراه باشید.

چند نوع درگاه پرداخت اینترنتی وجود دارد؟

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران، به دو دسته تقسیم بندی می شوند. درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم، به حساب بانکی افراد وصل می شود و مبلغ دریافتی از هر تراکنش، به طور مستقیم به حساب بانکی افراد واریز می‌ گردد، نمونه ای از درگاه های پرداخت اینترنتی مستقیم می توان درگاه های بانک ملت را نام برد.

نوع دیگری از درگاه های پرداخت اینترنتی، درگاه های پرداخت واسط هستند. که همانطور که از نامش مشخص است، سامانه‌ های پرداخت اینترنتی واسطی هستند که توسط برخی سایت‌ ها زیر نظر بانک هستند، ارائه می‌ گردد و حساب های بانکی افراد را به شکل غیر مستقیم به بانک متصل می کند. درگاه های پرداخت الکترونیکی واسط، معمولا درصدی از مبلغ تراکنش را به صورت کارمزد کسر می کنند، اما دریافت این مبالغ به طور سریع تر و بدون دردسر می باشد.

میزان کارمزدهای دریافتی از درگاه های پرداخت اینترنتی واسط زیاد نمی باشد و عموما 1 درصد کارمزد به ازای ارائه نمودن خدمات مختلف، دریافت می‌ گردد و به همین دلیل برای بسیاری از کسب و کارها به صرفه تر می باشد. سایت های مختلفی مسئول ارائه نمودن انواع مختلف درگاه های پرداخت اینترنتی واسط هستند که هر یک سود کلانی از این طریق به دست می آورند.

چند نوع درگاه پرداخت اینترنتی وجود دارد؟

مدیران فروشگاه های مختلف ترجیح می‌ دهند که به جای استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی مستقیم بانکی از درگاه‌ های پرداخت اینترنتی واسط استفاده کنند، چرا که هم دردسر کمی دارد و هم در کوتاه ترین زمان ممکن، قابل استفاده می باشد. البته باید توجه کرد که درگاه‌ های پرداخت اینترنتی واسط، درصد کمی از مبلغ رد و بدل شده توسط درگاه پرداخت اینترنتی واسط را به عنوان درصد کنار گذاشته می شود. هر یک از درگاه‌ های پرداخت اینترنتی نیز عموما پس از درخواست دریافت مبلغ توسط کاربر و پس از چند روز مبلغ را با کسر کارمزد خود به حساب کاربر منتقل می کنند.

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران کدام است؟

انتخاب بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران، شاید برای برخی از افراد کار سخت و وقت گیری باشد. به همین خاطر در این مقاله تصمیم گرفتیم تا این درگاه های پرداخت را معرفی کنیم که انتخاب راحت تری داشته باشید. امروزه شرایط پرداخت پول نسبت به گذشته کاملا تغییر کرده است، در گذشته همه مردم بیشتر پول نقد با خود حمل می کردند و در ازای خرید هر محصولی، پول نقد می پرداختند، اما اکنون کاملا برعکس شده است و دیگر کمتر کسی پیدا می شود که سنتی عمل کند و همه دارای کارت های بانکی مختلفی هستند.

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران، همراه ما باشید تا 10 درگاه پرداخت اینترنتی را معرفی کنیم.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

درگاه پرداخت اینترنتی واسط زرین پال به عنوان یکی از مهم ترین پیشگامان در این صنعت، توانسته از طریق به کارگیری متد و استانداردهای نوین در ارائه‌ نمودن خدمات درگاه های پرداخت اینترنتی، سرویس‌ های گوناگونی را در عرصه پرداخت الکترونیکی برای انواع مختلف مشاغل ارائه کند، صرفا با هدف این که در ارتقای سهم تجارت الکترونیکی و هم چنین در تولید میزان ناخالصی ملی و کمک به بهبود و توسعه‌ کسب‌ و کارهای مختلف، نقشی سازنده‌‌ ایفا نماید.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌ پال، با متصل شدن همزمان به درگاه‌ های متعدد و معتبر بانکی، کاربران را به سمت و سوی سریع‌ترین و امن ترین درگاه پرداخت اینترنتی راهنمایی می‌ کند و به واسطه‌ قابلیت های ویژه، موجب بالا رفتن درصد تراکنش‌ های موفق می‌ گردد. درگاه پرداخت اینترنتی زرین‌ پال، امکان نظارت بر تراکنش‌ های مالی در بستر وب را به آسانی امکان‌ پذیر می‌ کند و با پیاده‌ سازی و اجرای راه‌ کارهای جامع و یکپارچه، موجب افزایش درصد تراکنش‌ های موفق و میزان سود دهی بیشتر می‌گردد.

شرکت زرین پلاس با ارائه نمودن امکانات مختلف در رابط با درگاه های پرداخت اینترنتی، فرصتی را ایجاد نموده است تا کسب و کارها و مشاغل مختلف را در هر ابعاد و تقسیم بندی شغلی، با در دسترس داشتن ابزارهای توانمند برای ثابت ساختن مشتریان و افزایش میزان فروش محصولات شرکتی، بتوانند کسب و کار خود را به بهترین روش ممکن، توسعه و گسترش دهند و جایگاه بهترین فروشگاه موجود در منطقه را به خود اختصاص دهند.

عیبی که درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال دارد این است که تسویه حساب مشتریان را در بیشتر اوقات بیش از ۴ روز یا ۶ روز زمان می برد و هم چنین هر یک از کاربران می بایست میزان هزینه اضافی را برای دریافت کردن انواع مختلف کارت های زرین کارت و زرین گیت پرداخت کنند. برخی از مزایای درگاه پرداخت اینترنتی واسط زرین پال به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • کسر کارمزد یک درصد
 • دارای لینک پرداخت خصوصی
 • امکان پشتیبانی دائمی و مناسب
 • امکان تسویه حساب رایگان در ماه های اول
 • امکان دریافت نمودن سرویس پیامکی با کسر هزینه
 • قابلیت دریافت نمودن انواع مختلف زرین کارت از بانک آینده
 • دارای تخفیفاتی نظیر سه شنبه های طلایی با کامزد صفر درصد
 • امکان پرداخت نمودن پورسانت ۵ درصد برای معرفی کاربران مختلف
 • دارای زبانه های آماده برای وردپرس، جوملا و فروشگاه‌ سازهای مختلف
 • قابلیت تقسیم بندی و واریز نمودن مبالغ مختلف به چند حساب بانکی در زمان دلخواه

درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ

درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ

درگاه پرداخت اینترنتی پی‌پینگ، راهکاری جامع برای ارائه نمودن خدمات پرداخت کسب‌ و‌ کارهای مختلف، ابزاری هوشمند برای خدمات پرداخت مشاغل کوچک و بزرگ می باشد که با استفاده از فناوری‌ های نوین، امکان دریافت و پرداخت پول را به ابتدایی ترین و مطمئن ترین فرم ممکن برای اصناف و افراد فراهم نموده است. هر نوع کسب‌ و‌ کار و یا هر شخصی با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی پی‌ پینگ قادر است که در هر زمان و در هر جایی از کشور، از خدمات مالی و حسابداری پی‌ پینگ جهت دریافت و پرداخت پول استفاده نماید.

درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ بر روی کلیه بسترهای کامپیوتری نظیر ویندوز، اندروید، مک و لینوکس قابل اجرا می باشد و این درگاه هوشمند برای کسب و کارهای اینترنتی، قابلیت های جامعی را ارائه نموده است. با نصب کردن پلاگین درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ، کاربران می توانند فروشگاه های اینترنتی خود را به سرویس فاکتور زنی پی پینگ مجهز کنند. این کار، فرآیند انتخاب و خرید محصولات مختلف را برای تمامی مشتریان سریع تر می کند. کلیه گزارشات تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق پلاگین، در حساب کاربری افراد وجود دارد و می توانند هر یک را بررسی کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ، دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و این امکان وجود دارد که با خیالی آسوده به این درگاه پرداخت اینترنتی متصل شوید و فرآیند دریافت کردن پول را مدیریت کنید. درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ به کاربر این امکان را می دهد که فاکتورهای آنلاین را درست کند و لینک دریافت مبلغ را به وسیله SMS و ایمیل برای دیگران ارسال نماید. با به کارگیری درگاه پی پینگ، کاربر همیشه از میزان دقیق دریافتی های خود آگاه می باشد و پس از هر بار پرداخت، اطلاعیه ای برای کاربران ارسال می گردد.

برخی دیگر از مزایای درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ به شرح موارد ذیل می باشد:

 • قابلیت پرداخت مبالغ با کد QR
 • امکان ثبت‌ نام تجاری و شخصی
 • دارای افزونه‌ پرداخت برای فروشگاه‌ اینترنتی
 • امکان ایجاد نمودن صفحه مخصوص همراه با لوگو و نام تجاری کاربر

درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی

درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی

درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی، یکی دیگر از درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران می باشد که به عنوان یکی از ابزارهای دریافت پول از دیگران می باشد، مانند یک دستگاه پوز عمل می کند اما راحت تر از آن است و دارای امکانات بیشتری است. درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی را می توان در کمتر از 5 دقیقه فعال نمود و به جای استفاده از عملیات کارت به کارت و … بهره جست. این درگاه اینترنتی بسیار سریع می باشد و بدون هیچ گونه محدودیتی مبالغ را از مشتریان دریافت می کند.

اگر حتی در فروشگاه خود، وب سایت هم نداشته باشیم، این امکان وجود دارد که لینک پرداخت و صفحه پرداخت شخصی در درگاه نکست پی بسازید و به آسانی از آن در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … به کار برد. با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی می توان برای هر یک از محصولات فروشگاه، یک لینک جداگانه ایجاد نمود و یا حتی می توان برای هر یک از مشتریان یک لینک جداگانه تولید نمود و با مبلغ مورد نظر را تنظیم نمود، فقط کافی است لینک برای هر یک از مشتریان فرستاده شود تا مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی به عنوان یک درگاه ارائه دهنده خدمات بانکی، این امکان را به صاحبان مشاغل مختلف می دهد که به آسانی در کم تر از چند دقیقه، به طور همزمان از امکانات متعدد چندین بانک جهت پرداخت اینترنتی بهره گیرد. در واقع همه اشخاص یا صاحبان مشاغل مختلف، بدون نیاز به هیچ گونه دانش فنی و فقط با طی کردن مراحل ثبت نام، می‌ توانند درگاه اینترنتی خود را دریافت کنند. برخی از مزایای این درگاه اینترنتی به شرح موارد ذیل می باشد:

 • 45 روز اول بدون دریافت کارمزد
 • امکان سفارشی‌ سازی فرم های پرداخت
 • امکان تنظیم قراردادهای کتبی و حقوقی با پذیرنده
 • امکان انجام تسویه حساب بسیار سریع تر از بانک ها
 • امکان دریافت کلیه خدمات بانکی در کوتاه ترین زمان ممکن
 • امکان تسویه حساب از نوع کارت به کارت 500 تومان کارمزد بانکی
 •  امکان ارائه نمودن صفحات پرداخت شخصی برای ارسال و دریافت اینترنتی مبالغ
 • امکان ارائه نمودن لینک پرداخت جهت فروشگاه های فعال در تلگرام و اینستاگرام و دیگر بسترهای مجازی

درگاه پرداخت اینترنتی وندار

درگاه پرداخت اینترنتی وندار

درگاه های پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران به عنوان قلب تپنده‌ یک کسب و کار محسوب می شوند و باید این اطمینان حاصل شود که درگاه پرداخت اینترنتی به صورت کاملا ایمن و پر سرعت می باشد، اما درگاه پرداخت اینترنتی وندار خیلی جلوتر از این تعریف ها می باشد. درگاهی است که به آسان ترین شکل ممکن، قابل پیاده‌سازی می‌ باشد و علاوه بر اینکه میزان دریافتی های کسب‌ و کار و میزان پرداختی های تمامی مشتریان را مدیریت می‌ کند، می توان بر روی تمامی سیستم‌ های نرم‌افزاری کاربران و پرسنل فروشگاهی فراخوانی نمود و گزارش‌ های مالی‌ واضح و کاربردی در اختیار کاربران می گذارد.

فقط کافی است که در سایت وندار ثبت نام کرده و پس از گذراندن مرحله تأیید هویت کاربر از طرف پشتیبانی، بدون نیاز به پرداخت هزینه و اخذ نمودن مجوز ویژه ای، وب‌ سایت مورد نظر کاربر را ثبت نموده و با خیالی آسوده روی شغل خود تمرکز کنید. شرکت درگاه پرداخت اینترنتی وندار هم چنین قابلیت پرداخت درون برنامه‌ ای را برای اپلیکیشن‌ های اندرویدی فراهم نموده است که درگاه پرداخت اینترنتی وندار را متمایز از درگاه های مشابه کرده است.

درگاه پرداخت اینترنتی وندار به صورت کاملا رایگان و با پرداخت هفته‌ ای یک بار نیز می‌توان انتخاب نمود که این خود یک ترفند مهم دیگری می باشد که از حجم تراکنش‌ ها کاسته می شود و شرکت در یک روز مشخصی تسویه می‌ کند و هیچ کارمزدی از کاربر دریافت نمی‌ کند. از دیگر امکانات و مزایای درگاه پرداخت اینترنتی وندار می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • قابلیت همکاری در امر فروش
 • امکان پشتیبان گیری عالی تلفنی و تیکتی
 • امکان سوئیچ هوشمند در صورت بروز اختلالات بانکی
 • دارای درگاه اختصاصی با قابلیت برند شخصی و تجاری شما
 • دارای قابلیت اتصال به ۱۰ درگاه بانکی دولتی زیر نظر بانک مرکزی

درگاه پرداخت اینترنتی آیدی پی

درگاه پرداخت اینترنتی آیدی پی

درگاه پرداخت اینترنتی آیدی پی یکی از بهترین درگاه های پرداخت آنلاین در کشورمان می باشد. شرکت پرداخت آنلاین آیدی پی از مرداد سال 1395 فعالیت خود را در حوزه ارائه درگاه پرداخت خصوصی و دستگاه های کارت خوان آنلاین برای افراد و کسب و کارها به طور رسمی شروع کار کرده است و  هم چنین درگاه پرداخت آنلاین آیدی پی شرایطی را برای افراد مختلف به وجود آورده که قادرند با به کارگیری خدمات این درگاه، کلیه تراکنش های خود مانند دریافت و پرادخت را به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

زمانی که یک کسب و کار استارت کار خود را می زند و شروع به پیشرفت و ترقی می کند و هم چنین تعداد کاربران بالا می‌ رود، بزرگ ترین چالشی که با آن روبرو می شوند، این است که بتوانند تمامی درخواست‌ ها از سوی مشتریان مختلف را پاسخ دهند و یکی از مواردی که صاحبان مشاغل می توانند از آن اطمینان خاطر داشته باشند، درگاه پرداخت و مدیریت پرداخت‌ های آنلاین آیدی پی می باشد و در زمینه ارائه خدمات آنلاین، بسیار پیشتاز است.

درگاه پرداخت اینترنتی آیدی پی دارای قابلیت ایجاد نمودن لینک های متعدد پرداخت و هم چنین درگاه های پرداخت برای مشاغل آنلاین  و بیزینس های فعال در برنامه هایی نظیر اینستاگرام، تلگرام و … را فراهم می آورد. هم چنین کاربران پس از واریز کردن وجه، پیامکی برای هر دو طرف حساب ارسال می کنند که در واقع هویت واریز کننده و مبلغ واریز شده را تعیین می کند. برخی دیگر از امکانات و مزایای درگاه پرداخت اینترنتی آیدی پی به شرح موارد ذیل است که عبارتند از:

 • دارای سرویس مجهز پیامکی
 • امکان ساخت لینک اختصاصی برای هر محصول
 • امکان ایجاد نمودن لینک پرداخت شخصی با نام خود کاربر
 • امکان جابه جایی وجه تا سقف ۵۰ میلیون تومان در طول روز
 • امکان تسویه منظم و هر روزه طبق سیکل تسویه پایا در درگاه آیدی پی
 • امکان ایجاد نمودن فروشگاه های آنلاین برای فروش محصولات و خدمات

درگاه پرداخت اینترنتی مانیار

درگاه پرداخت اینترنتی مانیار

تمامی مشاغل اینترنتی نیاز به متدهای ایمن و مدرن برای دریافت نمودن وجه از مشتریان خود می باشند. خدمات پرداخت اینترنتی مانیار به کاربران کمک می‌ کند تا بتوانند دغدغه‌ های مالی کسب و کارهای گوناگون را به آسانی برطرف کنند. زمانی که کاربر با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی مانیار درحال واریز کردن و یا دریافت نمودن وجه باشد، می‌تواند این اطمینان خاطر را داشته باشد که موجودی بانکی کاربر، ایمن خواهد ماند، چرا که درگاه پرداخت آنلاین مانیار به عنوان ابزاری هوشمند دارای تاییدیه شاپرک بانک مرکزی فعالیت می‌ باشد.

درگاه مانیار توانسته است کلیه آزمون‌ های فنی و حرفه ای لازم برای ارائه‌ نمودن سرویس‌ های پرداختی استاندارد را با موفقیت بگذراند تا بتواند به عنوان یک پرداخت‌ یار هوشمند شناخته شود. شرکت درگاه پرداخت اینترنتی مانیار، آپشنی که برای آن دسته از افرادی که تابه حال از درگاه پرداخت اینترنتی مانیار در نظر گرفته است این است که، به هر کاربر، یک ماه اشتراک رایگان جهت استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی مانیار اختصاص می دهد.

دریافت درگاه‌ پرداخت انرنتی مانیار برای برنامه اینستاگرام به طور اختصاصی قادر است خطاهای انسانی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد و امکان کلاهبرداری با اکثر برنامه‌ های رسیدساز را به مرز صفر برساند، با توجه به این که صاحبان کسب و کارها و یا ادمین های صفحات مجازی که از درگاه پرداخت برنامه اینستاگرام مانیار استفاده می‌ کنند، با دسترسی داشتن دائمی به پنل های کاربری، قادر به دیدن لیست تمامی تراکنش‌ ها خواهند بود.

برخی از امکانات و مزایای درگاه پرداخت اینترنتی مانیار به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 •  کمک به حسابداری آنلاین
 • امکان ثبت نمودن و دریافت شارژ
 • امکان مدیریت هوشمند ثبت هزینه‌ ها
 • امکان مشاهده نمودارهای آماری مختلف
 • امکان پرداخت کردن هزینه های مختلف از طریق درگاه اینترنتی اختصاصی

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

شرکت درگاه پرداخت اینترنتی زیبال از سال 1396 فعالیت خود را به طور رسمی استارت زده است. این درگاه پرداخت اینترنتی توانسته است کلیه محصولات و سرویس‌ های پرداختی مورد نیاز مشاغل مختلف را از جمله درگاه های پرداخت اینترنتی، به طور جامع و یکپارچه همراه با بهترین کیفیت و پشتیبانی بروز ارائه می‌ کند. درگاه پرداخت اینترنتی زیبال توانسته است اعتماد اکثریت مشتریان و کاربران را بدست آورد.

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال علاوه بر ارائه نمودن خدمات پرداخت آنلاین ایمن و بدون وقفه، امکان پشتیبان گیری درگاه های پرداخت آنلاین نیز یکی دیگر از مهم ترین عوامل ویژه در انتخاب کردن درگاه های پرداخت اینترنتی برای سایت های مختلف می باشد. تیم کارشناسان و متخصصان پشتیبانی شرکت زیبال همواره از طریق ارتباط تلفنی و تیکت های ۲۴ ساعته، در دسترس می باشند و در کلیه مراحل اجرای درگاه پرداخت اینترنتی و به کارگیری این درگاه آنلاین، به کسب و کارهای مختلف کمک شایانی می کند.

شرکت پشتیبان درگاه پرداخت اینترنتی زیبال برای حمایت کردن از کسب و کارهای مختلف و بالا بردن میزان اعتماد مشتریان و هم چنین بالا بردن نرخ تراکنش‌ های موفق، کلیه درگاه‌ ها را به طور اختصاصی با نام و لوگوی کسب و کار مخصوص شخصی سازی کرده است و برخلاف سایر درگاه های پرداخت اینترنتی، شخصی سازی نمودن درگاه‌ ها را به طور کاملا رایگان انجام می‌ دهد.

مطلبی که باید به آن توجه نمود این است که درگاه پرداخت اینترنتی زیبال در حال حاضر با بیشتر از ۵ شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت ارتباط مستقیم دارد و با دریافت نمودن درگاه پرداخت از زیبال به آسانی کلیه  خدمات پرداختی مورد کاربران را دریافت می‌ کند. برخی دیگر از امکاناتی که توسط درگاه پرداخت اینترنتی زیبال ارائه می گردد به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • دارای لینک پرداخت شخصی
 • امکان ایجاد کیف پول‌ های مختلف
 • امکان پرداخت در شبکه‌ های اجتماعی
 • امکان پشتیبان گیری به صورت بیست و چهار ساعته
 • امکان ارائه مسیردهی هوشمند برای درگاه‌ های مختلف بانکی
 • امکان ارائه نمودن خروجی گزارش اکسل تراکنش ورودی و خروجی هم چنین انتظار تسویه

درگاه پرداخت اینترنتی رایان پی

درگاه پرداخت اینترنتی رایان پی

مجموعه رایان پی فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است. این شرکت خدمات پرداخت اینترنتی و سیستم وفاداری مشتری را ارائه می دهد. ارائه این خدمات در راستای فراهم آوردن بستری مناسب برای تعامل هرچه بهتر و راحت تر کسب و کارها با مشتریان می باشد. این درگاه پرداخت اینترنتی تراکنش های شرکت های بزرگ ایرانسل، رایتل، همراه اول، بانک ملت، بانک پارسیان، به پرداخت، آپ، جیرینگ و ده ها شرکت که تراکنش های بالایی دارند را انجام می دهد.

درگاه پرداخت اینترنتی رایان پی یکی از مطمئن ترین درگاه های پرداخت واسط در بازار تجارت الکترونیک ایران می باشد، علاوه بر این، جامع ترین و کاربردی ترین سیستم های وفاداری مشتریان را ارائه می کند تا مشتریان پرداخت امن و آسانی را تجربه کنند. در حال حاضر شرایط به گونه ای شده که برای موفقیت در کسب و کاری و افزایش خرید مشتریان، باید از تجهیزات نوین در حوزه تجارت الکترونیک استفاده کنید. این مجموعه با توجه به دانش فنی و تجربه ای که در این سال ها به دست آورده است، موفق شده تا در ثانیه 99 تراکنش موففق را با بیشترین پایداری مدیریت نماید.

یکی از اصلی ترین خدمات شرکت رایان پی، درگاه پرداخت اینترنتی است که به صاحبان کسب و کارها کمک می کند تا پیشرفت کنند. در حقیقت کمکی که رایان پی به کسب و کارها می کند به این صورت است که روش های پرداخت را تسهیل می بخشد تا با خیال راحت، پرداخت های آنلاین را انجام دهیم و  هم چنین از طرف دیگر، امنیت و پایداری را هم فراهم می کند.

درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی

درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی

بیت پی یک درگاه پرداخت اینترنتی است که فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این برند تحت مالکیت شرکت آرتین تک عرشیا است که این شرکت فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است. ببیت پر امنیت بالایی را در پرداخت های آنلاین فراهم کرده و تلاش می کند تا در حوزه ی پرداخت اینترنتی، خدمات مناسبی را به فروشند و خریدار ارائه بدهد.

امکانات بیت پی برای فروشندگان:

 • آپ تایم بالا
 • دارای کارمزد کم
 • دارای درصد بالا تراکنش های موفق
 • ارائه همزمان چندین درگاه از psp های مختلف
 • امکان تسویه حساب روزانه بین 1 دقیقه تا 3 ساعت کاری
 • ارائه پلاگین های محبوب برای انعطاف پذیری هرچه بیشتر جهت اتصال به درگاه

امکانات بیت پی برای خریداران:

 • ایجاد اطمینان خاطر برای خریداران در خرید از سایت طرف قرارداد با بیت پی
 • ایجاد امنیت در ورود اطلاعات حساب در زمان خرید و پیگیری موارد مربوط به عدم دریافت کالاهای خریداری شده از فروشنده

درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت

درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت

آقای پرداخت یکی از سایت های درگاه پرداخت اینترنتی است که فعالیت خود را از سال 1397 آغاز نموده و تا به الان موق شده تا رضابت مشتریان و کاربران خود را به دست آورد و بدون ایجاد مشکلی، پشتیبانی و سرویس دهی به مشتریان را انجام دهد. در حقیقت هدف آقای پرداخت، ایجاد بستری امن و مطمئن، با رعایت تمام استانداردهای قانونی و پروتکل های امنیتی است که برای پرداخت های آنلاین در فضای مجازی و نقل و انتقال آنلاین با بهترین کیفیت و کم ترین هزینه ایجاد شده و تلاش می کند تا اهداف خود را انجام دهد و بهترین خدمات را به کاربران ارائه می دهد.

ابزار و سرویس هایی که در آقای پرداخت ارائه می شود:

 • درگاه پرداخت اختصاصی
 • صفحه پرداخت شخصی
 • لینک اختصاصی محصول
 • سوئیچینگ هوشمند
 • زیر مجموعه گیری
 • فروشگاه ساز
 • دکمه پرداخت
 • کد تخفیف

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی

هر روش مدرنی که در دنیا اختراع می گردد، فقط و فقط در جهت ایجاد راحتی بیشتر برای انسان ها می باشد. درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم نیز یکی دیگر از روش های نوین پرداخت پول می باشد که جزء اختراعات مهم آدمی بوده است و صنعت تجارت و خرید و فروش محصولات را دچار تغییرات عمده ای کرده است. استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی امکانات مهمی را در اختیار کاربران مختلف قرار می دهد که هر یک بسیار مهم می باشند و می بایست توجه ویژه ای به آن ها شود.

در جامعه کنونی علاوه بر بانک ها که در گذشته به‌ عنوان تنها تأمین‌ کنندگان حساب‌ های بانکی صاحبان مشاغل مختلف، به شمار می رفتند، هر یک به‌ صورت جداگانه به اصناف مختلف سرویس می‌ دادند اما در حال حاضر علاوه بر بانک ها، شرکت هایی نیز پدید آمده است که از طریق دریافت نمودن مجوزهای ضروری، به ارائه دادن خدمات مرتبط با درگاه های پرداخت آنلاین می پردازند. یکی از مهم ترین و پر کاربردترین سرویس های تجارت آنلاین، پرداخت اینترنتی با استفاده از کارت های اعتباری می باشد و این فرآیند نیاز به درگاه های پرداخت آنلاین دارد.

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی

با استفاده از درگاه‌ های پرداخت اینترنتی این امکان وجود دارد که لیست واریزی‌ های کاربران را به طور آنلاین بررسی کرد و هم چنین درگاه‌ های پرداخت موجب می‌شوند که عملیات پیگیری پرداخت توسط هر مشتری بسیار راحت تر انجام شود. استفاده از انواع مختلف درگاه‌ های پرداخت اینترنتی، امکان پرداخت ایمن را فراهم می‌ آورد و می توان رضایت بخش عظیمی از مشتریان را بدست آورد.

در ادامه به شرح 10 نمونه از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم به همراه ویژگی ها و قابلیت های هر یک می پردازیم. برخی از مزایای استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • امکان دریافت کارمزد کمتر
 • امکان فروش سریع محصولات و خدمات
 • امکان پشتیبانی از کلیه کارت های بانکی
 • امکان ارائه نمودن درگاه های پرداخت شخصی
 • امکان تسویه کردن حساب به صورت روزانه و هفتگی
 • عدم نیاز به دریافت نمودن مجوز و نماد اعتماد الکترونیکی
 • عدم نیاز به رفت و آمد و تلف شدن وقت در بانک های مختلف
 • امکان ساختن انواع مختلف فرم پرداخت با قیمت و توضیحات دلخواه
 • امکان استفاده از درگاه های پرداخت بانکی به صورت واسط و مستقیم

عملکرد درگاه پرداخت اینترنتی چگونه است؟

درگاه پرداخت اینترنتی وسیله ای است که می توان میزان پول پرداختی توسط هر یک از مشتریان را به حساب بانکی صاحبان و مدیران فروشگاه واریز نمود. زمانی که درگاه های پرداخت اینترنتی در کشور ما رواج پیدا کردند، پروسه سخت و پیچیده ای برای دریافت این درگاه های پرداخت اینترنتی وجود داشت ولی امروزه خیلی سریع و بدون هیچ دردسری می توان با ارائه نمودن مدارک مورد نیاز بانک های مختلف، یک درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم به نام خود و یا شرکت که دارای اتصال مستقیم به حساب بانکی باشد را تهیه نمود.

ایده اختراع درگاه های پرداخت اینترنتی زمانی به ذهن آدمی خطور کرد که دیگر پرداخت پول نقد کنار گذاشته شده بود و دستگاه های پوز بانکی به میان آمده بودند ولی مشکلی که در استفاده از دستگاه های پوز وجود داشت، این بود که افراد از راه دور نمی توانند با استفاده از دستگاه های پوز، بهای محصولی را پرداخت کنند و این خود یک نوع معضل بود ولی درگاه های پرداخت آنلاین این مشکل را رفع نمود و پروسه خرید را آسان کرده است.

 عملکرد درگاه پرداخت اینترنتی چگونه است؟

امروزه نوع کسب و کارها نیز تغییرات زیادی داشته است و خیلی از افراد توان این را ندارند که جایی را به طور فیزیکی برای فروش محصولات کرایه کنند و نرخ بالای کرایه مغازه را پرداخت کنند، در نتیجه به صورت اینترنتی کسب و کار خود را راه اندازی می کنند و در کنارش از یک درگاه اینترنتی مطمئن نیز استفاده می کنند تا بتوانند کار فروش خود را سرعت ببخشند و مشتریان خود را معطل نگه ندارند.

کلام آخر

سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین درگاه پرداخت اینترنتی واسط و مستقیم در ایران، همراه ما بودند. در این مقاله تلاش کردیم تا درگاه های پرداخت اینترنتی را به شما معرفی کنیم. در ادامه مقاله توضیح دادیم که چند نوع درگاه پرداخت اینترنتی وجود دارد و این درگاه ها چه مزایایی دارند و توضیح دادیم که عملکرد درگاه پرداخت اینترنتی چگونه است. امیدوارم که مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد و استفاده کنید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا