بهترین سایت و اپلیکیشنبهترین کسب و کارها

10 تا از بهترین خشکشویی آنلاین 🌐【آپدیت1403】✅

خشکشویی آنلاین یکی از انواع مختلف کارهای پر کاربرد می باشد که خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می کند، بهترین خشکشویی آنلاین فقط برای راحتی هر چه بیشتر انسان ها ایجاد شده است تا بتوانیم لباس های خود را همیشه تمیز و اتو کشیده در اختیار داشته باشیم. به طور کلی این گونه می توان گفت که از طریق خدمات مختلف سایت خشکشویی آنلاین هم می توان در وقت و هم در هزینه صرفه جویی کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد خشکشویی های آنلاین در بهترینک همراه ما باشید.

کارکرد خشکشویی آنلاین چگونه است؟

خشکشویی یکی از کسب و کارهای رایج و کاربردی بین مردم می باشد که بسیار فراگیر است اما نکته ای که بیشتر مردم در مورد این صنف نمی دانند، این است که در شستشوی لباس و پارچه متناسب با جنس لباس، میزان عمق لکه و کثیفی، روش های شستشوی مختلفی وجود دارد که صنف خشکشویی یکی از این روش های امروزی است. بی شک همه انسان ها به خصوص خانم ها با لکه های زننده ای که در شستشو معمولی با آب پاک نمی شوند، رو به رو شده اند، شستن پوشاک به روش خشکشویی بدین معنی است که بتوان لکه ها را با موادی شیمایی مختلف پاک کرد.

امروزه بیشتر مردم تلاش می کنند که کسب و کار آنلاین را ایجاد کنند و از طریق برنامه های مجازی مانند اینستاگرام، شغل خود را تبلیغ کنند. یکی از دلایلی که می توان به آن اشاره کرد، صرفه جویی در صرف زمان و انجام کلیه کارها به طور ویژه می باشد، هم چنین با در نظر گرفتن شلوغی و حجم ترافیک سنگین شهری و ترددهای هزینه بر و بیشتر وسایلی که حمل و نقل سختی دارند، باعث شده که اکثر افراد به خشکشویی آنلاین روی بیاورند، در نتیجه می توان به وضوح پیشرفت و خشکشویی آنلاین را مشاهده کرد.

کارکرد خشکشویی آنلاین چگونه است؟

هر یک از خشکشویی های آنلاین دارای نرخ قیمت های متفاوتی می باشند. علل مختلفی در تعیین تعرفه های خشکشویی آنلاین نقش دارند، بخاطر اختلاف قیمت هایی که وجود دارد، انسان برای انتخاب یک خشکشویی آنلاین، دچار شک و تردید می شود، در حالی که قیمت ها می بایست بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین گردد و هم چنین تعرفه خشکشکویی در تهران با سایر شهرستان ها برابر نیست..

مقایسه کردن تعرفه های قیمت خشکشویی آنلاین و فیزیکی با یکدیگر، کمی سخت و پیچیده می باشد. به طور معمول خشکشویی هایی که معتبر و شناخته شده هستند، دارای قیمت هایی طبق نرخ اتحادیه می باشند. اما آیا این نکته نشان می دهد که قیمت و نرخ خشکشویی های مختلف با هم برابر نیستند. دلایل مختلفی وجود دارد که افراد می توانند با انتخاب بهترین خشکشویی آنلاین، میزان هزینه کمتری را نیز بپردازند.

خشکشویی آنلاین نیز کارکردی مشابه ها خشکشویی های حضوری و واقعی دارد، با این تفاوت که نیاز نیست به صورت فیزیکی به جایی مراجعه کنند و لباس ها و وسایل خود را تحویل دهند، بلکه پیک های موتوری سریعا درب منزل مراجعه کرده و هر گونه جنس مد نظر مشتری را تحویل می گیرند و در اختیار افراد شاغل در خشکشویی قرار می دهند.

بهترین خشکشویی آنلاین کدام است؟

گاهی اوقات که برای اتوکردن و شستن لباس یا پتویی عجله داریم، زمان کافی برای انتخاب بهترین خشکشویی آنلاین را نداریم. به همین دلیل ممکن است لباس را به یک خشکشویی نامعتبر بسپاریم که در کار خود مهارت ندارد. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا این خشکشویی ها را معرفی کنیم تا زمانی که نیاز داشتید به راحتی آن ها را پیدا کنید.

بهترین خشکشویی آنلاین کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین خشکشویی آنلاین قصد داریم تا 10 خشکشویی را معرفی کنیم، همراه ما باشید.

خشکشویی آنلاین پاکلین

خشکشویی آنلاین پاکلین

اگر کسی در جستجوی بهترین خشکشویی آنلاین در تهران است، بدون شک خشکشویی آنلاین پاکلین می تواند انتخاب مناسبی باشد. خشکشویی آنلاین پاکلین دارای قابلیت شستشوی انواع مختلف لباس از طریق بروزترین متدهای علمی و مدرن ترین تجهیزات شستشو و خشکشویی صنعتی می باشد. خشکشویی آنلاین پاکلین این توانایی را دارد که خدمات مختلف را با بالاترین سطح کیفیت و پایین ترین سطح قیمت در تمامی مناطق 22 گانه تهران برای تمامی شهروندان تهرانی عرضه می کند.

سرویس های خشکشویی آنلاین پاکلین شامل خشکشویی پوشاک، شستن، اتوکشی، لکه بری، رنگ رزی، تمیز کردن انواع مختلف چرم و … می باشد و از طریق مرغوب ترین و جدیدترین مواد شیمیایی و ماشین آلات، بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه می کند. برای سهولت کار مشتریان، خشکشویی آنلاین پاکلین در موعدهای تعیین شده، به طور رایگان لباس ها را از مشتریان دریافت می کند و طبق زمان مقرر، لباس و پوشاک را کاملا تمیز و اتو کشیده به مشتری تحویل می دهد.

خشکشویی آنلاین پاکلین بدون پایین اوردن سطح کیفیت شستشو و اتو کشی، با مرغوب ترین قیمت ممکن لباس‌ های مشتریان را خشکشویی می‌کنند. میزان هزینه حمل و نقل با توجه به سبد خرید مشتریان می تواند رایگان باشد. هم چنین برای راحتی کار مشتری، سرویس پاکلین در دو نوع فوری و اقتصادی عرضه می گردد. مراحل کار خشکشویی آنلاین پاکلین به شرح این سه مورد می باشد که عبارت است از:

دریافت لباس: تیم افراد شاغل در خشکشویی آنلاین پاکلین به خانه یا محل کار مشتریان می روند و کیسه‌ های مخصوص گذاشتن لباس، کفش و سایر پوشاک را به مشتریان می دهند و این شعار را دارد که ما لباس هایتان را برمی داریم و سریعا راه می افتیم.

خشکشویی و اتو کشی: پرسنل خشکشویی آنلاین پاکلین لباس های مشتریان را با مجهزترین دستگاه ها و مواد شوینده شیمیایی خشکشویی و اتو کشی می کند و در صورت نیاز لکه برداری نیز می کند. در این خشکشویی هر آن چه که مشتریان در قسمت توضیحات سفارش اضافه می کنند، انجام می دهند.

تحویل لباس: پوشاک را زمانی که تمیز و اتو کشی می شوند، موقعی که مشخص کرده اند در قالب مرغوب ترین پکیج به مشتریان تحویل می دهند. لباس های تمیز مشتریان آماده تحویل می باشد.

خشکشویی آنلاین هلسا

خشکشویی آنلاین هلسا

خشکشویی آنلاین هلسا با در نظر گرفتن نیازهای سراسری در تلاشند برای بالا بردن تعداد خشکشویی های خود در تمامی شهرهای ایران به غیر از تهران از طریق فرم های همکاری در سایت خود اقدام کنند. با خشکشویی آنلاین هلسا می توانید به راحتی و در کم ترین زمان ممکن لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید و به خشکشویی آنلاین هلسا سفارش دهید. خشکشویی آنلاین هلسا از تمامی مناطق تهران و کرج سفارش قبول می کند.

هر یک از مشتریان می توانند مکان و زمان مورد نظر خود را انتخاب کنند تا خشکشویی آنلاین هلسا به موقع سفارش های مشتریان را دریافت کند و به طور رایگان به خشکشویی هلسا ارسال کند. در خشکشویی آنلاین هلسا از مواد شیمیایی تمیز کننده استاندارد در خشکشویی مدنظر برای حفظ کیفیت و رضایت مشتریان استفاده می شود. پرسنل شاغل در خشکشویی هلسا در هر زمان و هر مکان پوشاک را به مشتریان تحویل می دهند و پس از دریافت سفارشات به مشتریان حس نو بودن را اعطا می کنند.

در خشکشویی آنلاین هلسا از طریق اپلیکیشن موبایلی می توان مجموع سفارشات خود را ثبت نمود، با این تفاوت که گزینه ای جهت سفارش پوشاک در سایت وجود ندارد. با در نظر گرفتن سرعت، سایت عملکرد قابل قبولی دارد اما رابط کاربری آن مانند دیگر سایت ها جای پیشرفت دارد. به آسانی می توان لباس و پوشاک مورد دلخواه خود را انتخاب نمود و مقدار هزینه هر یک را به طور جداگانه و یا به صورت یک جا مشاهده نمود و در صورت نیاز لیست پوشاک به آن اضافه و یا کم شود.

مشتریان می توانند این اطمینان را داشته باشند که در خشکشویی هلسا با جدیدترین و امن‌ ترین مواد شوینده شیمیایی و ضدعفونی‌ کننده، لباس‌ ها را می شویند، ضدعفونی می‌ کنند و در قالب بسته‌بندی‌ های بهداشتی و تمیز به مشتریان تحویل می‌ دهند و این که تمامی ابزارهای کاری مورد استفاده در خشکشویی آنلاین هلسا به طور منظم شسته و ضدعفونی می‌ شوند.

خشکشویی آنلاین واش لین

خشکشویی آنلاین واش لین

خشکشویی آنلاین واش لین بهترین سطح قیمت را برای عرضه خدمات خود در نظر گرفته است. در لیستی از تعرفه های قیمت که در سایت وجود دارد، برای دیدن تمامی تعرفه های قیمت نیاز است که مشتریان ابتدا وارد صفحه لیست قیمت شستشوی پوشاک شوند. میزان هزینه ارسال برای هر یک از سفارشات بالای 200 هزار تومان، کاملا رایگان می باشد و مبلغ 40 هزار تومان برای هر یک از سفارشات زیر 200 هزار تومان در نظر و اعمال شده است.

سرویس پرده شویی خشکشویی آنلاین واش لین مناسب تر گزینه برای شستشوی انواع مختلف پرده های خانگی و اداری می باشد، چرا که تکنسین های خشکشویی آنلاین واش لین از مرحله باز و بسته کردن پرده تا شستشو و تحویل پرده را در اختیار مشتریان قرار می دهند. خشکشویی آنلاین واش لین می تواند مبل های مشتریان را با بهترین تجهیزات شستشوی مبل تمیز کند و ماشین آلات این خشکشویی مجهز بسیار قوی می باشد و می تواند به طور همزمان عمل شستشو و مکش را با هم انجام دهد و در نتیجه بهترین سطح کیفیت شستشو را به مشتریان تحویل می دهد.

خشکشویی انواع مختلف پوشاک، کیف و کفش، کتانی، کیف و کوله، سایر وسایل قابل شستشو با بهترین ماشین آلات شستشو و با تجربه ترین افراد قابل ارائه می باشد. در خشکشویی آنلاین واش لین از جدیدترین تجهیزات شستشو و متخصص ترین افراد استفاده می کنند، به علاوه این که مواد شیمیایی شوینده مورد استفاده در خشکشویی آنلاین واشلین دارای کیفیت درجه یک می باشد و اکثرا ساخت کشور آلمان هستند.

کیفیت شستشو لباس و پوشاک در خشکشویی آنلاین واش لین تضمین می شود. تیم پرسنل کنترل کیفیت خشکشویی آنلاین واش لین دائما کیفیت پوشاک شستشو شده را چک می کنند و در صورتی که مورد شستشو شده، کیفیت مد نظر را نداشته باشد، فقط کافی است با بخش پشتیبانی خشکشویی تماس گرفته شود و خدمات مجدد برای کاربران انجام گردد.

همانطور که گفته شد خشکشویی آنلاین واش لین مجموع سفارشات بالای 200 هزار تومان را به شکل رایگان از مشتری تحویل می گیرند و پس از شستشو به مشتری تحویل می دهند. پس می توان بابت هزینه حمل و نقل در خشکشویی واش لین اطمینان داشته باشید و در ضمن دیگر نیازی به صرف وقت برای رفتن به خشکشویی نمی باشد، چرا که خشکشویی آنلاین واش لین دائما در دسترس مشتریان است.

کاربران در خشکشویی آنلاین واش لین علاوه بر شستشوی انواع و اقسام پوشاک و لباس، مجموعه خدمات دیگری را نیز ارائه می کند. خدمات مختلف واش لین شامل پرده شویی، خشکشویی و مبل شویی می باشد. شستشوی انواع مختلف پرده خانگی و اداره همراه با سرویس های نصب و جمع آوری شستشوی انواع مختلف مبلمان در منزل با استفاده از دستگاه های مبل شویی حرفه ای و نیروهای متخصص انجام می شود.

خشکشویی آنلاین حباب

خشکشویی آنلاین حباب

سایت خشکشویی آنلاین حباب به نسبت سایت بسیار خوبی می باشد و این امکان وجود دارد که با استفاده از این سایت هوشمند، تمامی سفارشات را ثبت نمود. خشکشویی آنلاین حباب نسبت به سایر رقبا دارای ابزارهای بیشتری می باشد و هم چنین سایت جامع تری را دارد و از لحاظ طراحی ابزارهای مختلف سایت هم بهتر عمل می کند. یک قسمت در سایت قرار داده شده است که در آن ویدیویی از سیر کاری سایت را به نمایش گذاشته شده است.

خشکشویی آنلاین حباب دارای یک قسمت دیگری می باشد که بر روی تمامی سفارش های خود اعمال کرده است، بخش بیمه اجناس می باشد که بر روی این مبحث مانور بسیار خوبی داده شده است. یک عیب قابل توجهی که سایت خشکشویی آنلاین حباب دارد این است که وارد قسمت ثبت سفارشات می شویم، سایت خشکشویی آنلاین حباب هر چند ثانیه یک بار بازبینی می کند که باید این قبیل مشکلات را رفع نمود. خشکشویی آنلاین حباب خدمات دیگری مانند انواع خدمات اتوپرس و بخار و مجموعه خدمات سفید شویی و لکه برداری را ارائه می‌ کند.

یکی از مهم ترین قابلیت های خشکشویی آنلاین حباب، سرویس بیمه حباب می‌ باشد که شرح این بیمه به این شکل می باشد: بیمه حباب برای حفظ امنیت مجموعه سفارشات مشتریان محترم، خدمات مختلف بیمه ای را در نظر گرفته است، که از زمان دریافت سفارش و در طول مسیر کار تا زمان تحویل سفارشات به مشتریان، تمامی سفارشات را بیمه می کند و در صورت بروز هر گونه خسارت به سفارشات مشتریان، قیمت هر یک از اجناس محاسبه می شود و به طور نقدی به مشتریان پرداخت می گردد.

خشکشویی لباس در حباب در انواع بخش های مختلف انجام می شود و انواع و اقسام پوشاک مشتریان را در برمی‌ گیرد. وقتی که به اپلیکیشن حباب ورود پیدا می کنید، این امکان وجود دارد که تمامی دسته‌ بندی‌ها را مشاهده نمود که شامل لباس‌ های زنانه، لباس‌ های مردانه، لباس‌ های کودکان، وسایل خواب و دیگر انواع مختلف کالا مانند پرده می باشد. در حباب برای امنیت خاطر مشتریان، تمامی وسایل بیمه می شوند. حباب با بهترین روش ها شست وشو پوشاک و لباس مشتریان را انجام می دهد. کاربران می توانند در هر زمان از طریق اپلیکیشن وضعیت سفارشات خود را پیگیری کنند.

رنگرزی لباس در حباب از نظر گروه بندی مثل خشکشویی لباس می‌ باشد. طبیعی است که بعضی اوقات لباس های ما به رنگرزی مجدد نیاز داشته باشد. در حباب رنگرزی به گونه ای انجام می‌ شود که رضایت کامل مشتریان عزیز را با خود همراه داشته باشد. رنگ‌ها و موادی که برای رنگرزی لباس بکار می رود دارای بالاترین سطح کیفیت می باشد و بدور از هر گونه به جا ماندن رنگ و یا ایجاد حساسیت می باشد. افراد می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن، بخش رنگرزی، سفارشات خود را پس از وارد نمودن جزییات، ثبت کنند و هر مرحله از سفارش را از طریق اپلیکیشن حباب پیگیری کنند.

مبل‌ شویی در حباب در بخش مبلمان راحتی و مبلمان استیل جای دارد. علاوه بر انواع مبلمان، شست و ‎شوی انواع خوش خواب و هم چنین انواع مختلف موکت نیز توسط حباب در این قسمت قابل انجام می‌ باشد. وقتی که وارد اپلیکیشن حباب می‌ شویم، امکان این وجود دارد که تقسیم بندی ها را در بخش مبلمان مشاهده نمود و به راحتی سفارشات خود را ثبت نمود. در حباب به بهترین فرم، خدمات مبل شویی قابل انجام می باشد چرا که حباب دارای کادر اجرایی با تجربه و دستگاه های پیشرفته برای مبل‌ شویی می باشد.

خشکشویی آنلاین ببر و بشور

خشکشویی آنلاین ببر و بشور

میبریم، میشوریم، میاریم، شعار خشکشویی آنلاین ببر و بشور می باشد. خشکشویی آنلاین ببر و بشور این افتخار را دارد که به عنوان اولین پلتفرم رسمی خشکشویی آنلاین به صورت وب سایت، اپلیکیشن موبایل و ربات های تلگرامی در خدمت تمامی مشتریان باشد. ببر و بشور کار خود را به صورت رسمی از پاییز سال 1395 در تهران شروع کرده است و به دنبال گسترش سرویس های خدماتی خود در همه شهرهای کشورمان ایران از جمله شهر تبریز، مشهد، شیراز و اصفهان می باشد.

در خشکشویی ببر و بشور با استفاده از سایت و اپلیکیشن می توانیم سفارش های خود را ثبت کنیم. از لحاظ طراحی ابزارها در مقایسه با دیگر رقبا بهتر عمل می کند و طبق شواهد موجود تمامی منطقه های تهران را پوشش دهی می کنند. سایت خشکشویی آنلاین ببرو بشور مانند دیگر سایت ها بخشی را برای نظریات مشتریان طراحی کرده است که بسیار قابل توجه می باشد. ولی یک قسمت که به آن توجهی نشده، قسمت بلاگ سایت است که اگر راه اندازی شود به شناخته شدن هر چه بیشترشان کمک زیادی خواهد کرد.

خشکشویی آنلاین بشور و ببر امتیازات خوبی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است مثلا با عضویت در سایت به کاربران 10 هزار تومان هدیه می دهد و یا بخشی را به عنوان امتیاز برای هر شخص در نظر گرفته است که نسبت به هر گونه سفارشی که می دهند امتیازات را جمع می کنند. به نظر می رسد که اگر خشکشویی آنلاین بشور و ببر، اپلیکیشن و راه های دیگری را برای ثبت مجموعه سفارشات خود راه اندازی کند، به یکی از بهترین خشکشویی ها در این زمینه تبدیل می شود.

بخش دیگری که سایت خشکشویی آنلاین ببر و بشور دارد، بخش همکاری با خشکشویی های مختلف می باشد که این بخش خود به تنهایی می تواند به وسعت بخشیدن به امورات مختلف خشکشویی کمک بسیار زیادی کند.

خشکشویی آنلاین زود شور

خشکشویی آنلاین زود شور

خشک شویی آنلاین زود شور به عنوان اولین خشکشویی آنلاین در کشور می باشد ولی با این تفاوت که در مناطق تحت پوشش فقط مناطقی از استان تهران را شامل می شود. قابلیتی که سایت خشکشویی آنلاین زود شور دارد، قابلیت سفارش از طریق سایت می باشد. از آن جایی که سایت خشکشویی زود شور با وردپرس طراحی شده است و وردپرس هم مناسب یک سایت فروشگاهی نیست، چرا که سایت تقریبا سنگینی می باشد و در قسمت ui سایت هم مشکلات متعددی وجود دارد.

خشکشویی آنلاین زود شور سفارشات را از 3 راه پذیرش می کند، یعنی هم به صورت تلفنی هم سایت و هم اپلیکیشن سفارش می پذیرد. روش کار سفارشات خشکشویی زودشور به این صورت می باشد که کاربران سفارشات را ثبت می کنند و کارکنان شرکت با مراجعه به لوکیشن های موجود، مجموع سفارشات را تحویل می گیرند و سپس پس از اتمام کار شستشو، سفارشات مشتریان را ارسال می کنند.

پیشنهاداتی که داده می شود این است که خشکشویی آنلاین زود شور می بایست سایت خود را بهینه کند و سرعت سایت را ارتقا دهد تا میزان موفقیت بیشتری حاصل گردد. حمل و نقل لباس و پوشاک شسته شده در مناطق 1 تا 8 استان تهران رایگان می باشد. یک بخش مناسبی که سایت خشکشویی آنلاین زودشور دارد بخش بلاگ می باشد که این بخش موجب کمک به بهبود عملکرد سایت می گردد.

خشکشویی آنلاین زودشور با هدف ارائه نمودن خدمات خشکشویی به طور آنلاین همواره تلاش کرده است تا گام مهمی به سمت ارائه خدمات آنلاین برای کاربران داشته باشد. برخی از این اهداف به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

  • یکسان سازی هزینه خدمات
  • صرفه جویی در میزان زمان مصرفی
  • احترام گذاشتن به حقوق تمامی مشتریان
  • کاهش میزان مصرف آب، برق، ترافیک و آلودگی
  • ارائه نمودن انواع خدمات آنلاین به جای روش های سنتی
  • عقد کردن قرارداد با خشکشویی های ممتاز در سرتاسر تهران

خشکشویی آنلاین پلاک

خشکشویی آنلاین پلاک

استفاده کردن از خدمات روزانه در محل زندگی، یکی از راه‌ های صرفه‌ جویی در وقت و هزینه می باشد که با توجه به سبک زندگی مدرن امروزی بسیار واجب و پر کاربرد است. خشکشویی آنلاین پلاک دارای سرویس ارائه خدمات در محل، قابلیت دسترسی به خدمات ضروری و پر کاربرد را در کوتاه ترین زمان و با پایین ترین سطح قیمت فراهم نموده است.

خدماتی را که انجامشان ضروری و در عین حال سخت می باشد، می توان با خیالی راحت به شرکت پلاک بسپارید. کارهایی مثل نظافت منزل و محل کار، کارواش در محل زندگی، خدمات مختلف ساختمان، باربری، قالیشویی، خشکشویی و … بدون هدر رفتن وقت و انرژی و صرف هزینه زیاد در محل زندگی با بالاترین سطح کیفیت انجام می‌ شود. سایت رسمی پلاک از سرعت بسیار بالایی دارا می باشد و این یک قابلیت مهم به حساب می اید.

تخصص پلاک در انتخاب کردن بهترین متخصصان و رساندن آن به تقاضا کنندگان خدمات می باشد، پس از انتخاب کردن این افراد اطمینان خاطر داشته باشید و انجام کارهای روزانه خود را به پلاک بسپارید. در صورت عدم رضایت از سرویس های دریافتی، پلاک ضمانت بازگشت وجه به کاربران می‌ دهد. در پلاک هم می توان از دو راه سایت و اپلیکیشن سفارش های مشتریان را ثبت نمود. سایت پلاک دارای طراحی تقریبا قابل فهمی می باشد ولی در اولین صفحه از سایت دو بار دکمه های تکراری استفاده کرده اند که باید یکی را حذف کنند.

در پلاک این امکان وجود دارد که به عنوان همکار فعالیت کرد و با آن ها قرارداد امضا کرد. اما در کل سایت بسیار خوبی می باشد و اگر بقیه مواردی که رقیبانش در سایت ها استفاده کرده اند، استفاده کنند، این امکان وجود دارد که به یکی از بهترین ها تبدیل شود.

خشکشویی آنلاین سفیدواش

خشکشویی آنلاین سفیدواش

سفیدواش یکی از بهترین خشکشویی های آنلاین در کرج است که در این زمینه سابقه 10 ساله دارد. این خشکشویی در ابتدا به صورت سنتی فعالیت می کرد اما از سال 1400 فعالیت خود را به خشکشویی و اتوشویی تلفنی و آنلاین گسترش داد و در حال حاضر انواع سفارش ها را از استان البرز قبول می کند. خشکشویی آنلاین سفیدواش تلاش می کند تا با ارائه خدمات مناسب و باکیفیت، رضایت مشتریان را به دست بیاورد. در حقیقت هدف این خشکشویی این است که با ارائه خدمات آنلاین باعث کاهش تردد مردم در خیابان ها و در نتیجه باعث کاهش ترافیک شود.

این خشکشویی امکانی را فراهم کرده تا اگر از کیفیت خدمات لباس راضی نبودید، همکاران این خشکشویی آماده حل مشکلات هستند و می توانید کالا را برای ارائه خدمات بهتر مرجوع کنید. به صورت کلی زمان تحویل دادن لباس ها از زمان دریافت تا تحویل 72 ساعت است، اما اگر می خواهید لباس خود را در زمان خاصی تحویل بگیرید در زمان تماس، زمان دلخواهتان را بگویید تا برای آن تاریخ و ساعت تحویل بدهند. دریافت و تحویل سفارش ها توسط خشکشویی آنلاین سفیدواش کاملا رایگان است و نیازی نیست که هزینه بابت حمل و نقل بپردازید.

نحوه سفارش به خشکشویی سفیدواش به دو صورت تلفنی و آنلاین امکان پذیر است و محدودیتی برای سفارش ها وجود ندارد و شما می توانید به هر میزان و مقدار که خواستید سفارش های خود را تحویل خشکشویی دهید. کارشناسانی که در این خشکشویی در حال قبول سفارشات می باشند، مشاوره ای در مورد جنس لباس ها می دهند و چنان چه لباس شما جنس خاصی داشته باشد که امکان شستشوی آن وجود نداشته باشد، از دریافت آن خودداری می کنند.

خشکشویی آنلاین دیجی واش

خشکشویی آنلاین دیجی واش

خشکشویی آنلاین دیجی واش از بهترین خشکشویی های آنلاین است. در سال 1396 ایده ی اولیه دیجی واش به عنوان یکی خشکشویی با خدمات متفاوت و هوشمند مطرح شد. ایده خشکشویی به این صورت بود که بتواند در زمان کوتاهی نیاز مشتریان را پاسخ بدهد و خدمات مناسبی به آن ها ارائه گردد. طراحان دیجی واش بعد از بررسی جنبه های خشکشویی آنلاین، مطالعاتی روی مدل های مشابه که در کشورهایی چون آلمان، اسپانیا، ایتالیا، انگستان، امارات متحده عربی وجود دارد انجام شد و در نهایت تکنولوژی پونی pony ایتالیا توسط طراحان دیجی واش انتخاب گردید.

تکنولوژی دیجی واش از جنبه های فرهنگی، بهداشتی، اقتصادی، جغرافیایی و … برای ایرانی ها مناسب ترین گزینه بود. تقریبا در سال 1397 ربات ها و تجهیزات دیجی واش وارد ایران شد و کیک تیم ایتالیایی، دستگاه ها را نصب و راه اندازی کردند و طریقه کار با آن را به متخصصان ایرانی آموختند. در حال حاضر دیجی واش با همکاری جین وست که یکی از بزرگ ترین فروشگاه های زنجیره ای پوشاک در ایران است، تلاش می کند تا خدمات خود را گسترش دهد.

هدف دیجی واش این است که هزینه ها را کم کند و نیروی انسانی ای برای حفظ محیط زیست تربیت نماید. در حال حاضر سرویس مخصوصی راه اندازی نموده که کارشناسان خشکشویی برای دریافت لباس ها می روند و خدمات ویژه ای برای شست وشوی شرعی لباس ها فراهم کرده است. هم چنین می توانید لباس های خانوادگی، لباس کودکان و بانوان و لباس زیر را برای شستشو به دیجی واش بسپارید.

خشکشویی آنلاین بخار

خشکشویی آنلاین بخار

استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین بخار بهترین راهکار برای صرفه جویی در هزینه های مردم است. خشکشویی آنلاین بخار باعث شده تا ترافیک های شهری کم شود و در نتیجه آلودگی هوا کاهش یابد. از طرف دیگر خشکشویی بخا باعث شده تا مصرف آب و برق افراد کم شود و در واقع می توان گفت که راحتی را برای انسان ها به ارمغان آورده است. اپلیکیشن بخار را به راحتی می توان بر روی تلفن های هوشمند نصب کرد و در مواقع لزوم از آن استفاده نمود. این اپلیکیشن از مارکت های معتبر ایرانی و بین المللی مانند گوگل پلی استور، اپل سیب اپ و کافه بازار قابل دانلود می باشد.

برای ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن و سایت بخار می توانید اقدام کنید. نحوه ثبت سفارش به این شکل است که نوع لباس و نوع شست و شو، زمان دریافت، تحویل و نوع تحویل آن را انتخاب می کنید، هم چنین در این سایت امکانی فراهم شده تا بتوانید لباس ها را به صورت فوری دریافت کنید. زمانی که کارشناسان، لباس های را از مشتریان تحویل می گیرند، تمامی فرآیندهای خشکشویی و اتوشویی لباس ها را با دقت هر چه تمام انجام می دهند و در انتها آنر ادر زمان تعیین شده به شما تحویل می دهند.

 خشکشویی آنلاین چه مزایایی دارد؟

به طور کلی خشکشویی آنلاین در واقع یکی از روش‌ های شست و شو مدرن لباس و پوشاک می باشد که از آب استفاده نمی کنند. مولکول‌ های آب، به صورت قطبی هستند و در حین شست و شو، بسیاری از تارهای پارچه، آب را به خود جذب می‌ کنند و شکل خود را از دست می دهند، همین نکته به‌ خصوص برای پوشاکی که دارای بافت‌ مخلوط مانند کت و شلوار و پالتو، موجب از بین رفتن فرم و حالتشان می گردد، اما از طریق مواد حلال و شوینده غیر قطبی، لباس شکل ظاهری خود را حفظ کرده و این که لکه ها از بین می روند.

به‌ جای صرف‌ کردن وقت و انرژی زیاد برای انداختن لباس‌ های شسته‌ شده بر روی بند رخت و جمع‌ کردن هر کدام پس از خشک شدن، آماده‌ کردن میز اتو، اتو کشی لباس، تا زدن و یا آویزان کردن لباس های مختلف، فقط کافی است پوشاک را به تکنیسین های مخصوص این کار بسپارید. افراد شاغل در این صنف، به علت این که دائما با لباس های با جنس مختلف سروکار دارند، با لمس کردن جنس لباس، مناسب ترین روش اتو کشی را می دانند و این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن و با میزان دقت بالا انجام می دهند و لباس را اتو کشیده، آویزان و همراه با یک کاور مناسب به مشتری تحویل می دهند.

صنف خشکشویی آنلاین، امروزه پیشرفت زیادی داشته است و به‌ جای این ‌که واجب باشد مسیری را به صورت پیاده یا سواری به سمت خشکشویی محلی طی کنند و لباسشان را تحویل دهند و چند روز بعد دوباره فرصت این را داشته باشند که بروند و لباس را پس بگیرند، تمامی خشکشویی های آنلاین، لباس را از درب منزل مشتریان تحویل می گیرند، می شویند، اتو می کنند و آماده پوشیدن به مشتری در مکان و زمان تعیین شده تحویل می ‌دهند.

 خشکشویی آنلاین چه مزایایی دارد؟

همان‌طور که اطلاع دارید، شوینده‌ های خانگی و آب به تنهایی نمی توانند هر لکه‌ ای را از لباس پاک کنند و هم چنین لکه‌ برهای قوی و چند منظوره خانگی هم ممکن است به همراه صدمه زدن به جنس لباس و ایجاد پوسیدگی، لکه‌ ها را از لباس دفع کنند. کارشناسان مجرب خشکشویی های معتبر، این توانایی را دارند که با استفاده از مواد و روش‌ های مخصوص، به ‌خوبی انواع مختلف لکه و بوی بد را بدون آسیب رساندن به جنس لباس از آن پاک کنند.

با استفاده از خشکشویی آنلاین این امکان وجود دارد که در مصرف سوخت هم صرفه جویی نمود و پول کمتری بابت بنزین صرف نمود. نکته دیگر این است که با توجه به بالا بودن تعداد رقیب ها در این حوزه، مدیران خشکشویی های مختلف مجبورند که قیمت های رقابتی ارائه کنند تا از دور رقابت جا نمانند. در ادامه به بررسی 10 مورد از بهترین خشکشویی آنلاین می پردازیم و مزایا و خدمات هر یک مختصر شرح می دهیم.

کلام آخر

سپاس گزاری می کنم از افرادی که ما را تا انتهای مقاله بهترین خشکشویی آنلاین همراهی کردند. در این مقاله برای افرادی که به دنبال خشکشویی های آنلاین هستند، بهترین خشکشویی ها را معرفی کردیم تا در زمان های خاص که نیاز ضروری به شستن لباس دارند، انتخاب راحتی داشته باشند. در ادامه مقاله گفتیم که کارکرد خشکشویی آنلاین به چه شکل است و توضیح دادیم که خشکشویی آنلاین چه مزایایی می تواند داشته باشد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله گفته شده برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا