بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین اپلیکیشن پرداخت قبض گاز، آب، برق، تلفن و …🧾【سال1403】

در جامعه کنونی استفاده از اپلیکیشن پرداخت قبض گاز، آب، برق، تلفن و … و دیگر برنامه های هوشمند جزوء پر کاربردترین کارها برای راحتی کار مردم به حساب می آید. کارهای مختلفی را می توان با استفاده از اپلیکیشن پرداخت قبوض انجام داد که موجب می شوند در وقت و هزینه صرفه جویی شود. در گذشته برای پرداخت از بانک، اینترنت بانک و یا حتی کدهای دستوری استفاده می شد اما الان این روش ها کنار گذاشته شده اند و بیشتر از اپلیکیشن ها به صورت اینترنتی استفاده می شود. برای اطلاعات بیشتر در ادامه همراه ما در بهترینک باشید.

عملکرد اپلیکیشن پرداخت قبوض چگونه است؟

عملکرد اپلیکیشن پرداخت قبوض چگونه است؟

در جامعه امروزی داشتن یک گوشی هوشمند برای همه انسان ها ضروری محسوب می شود چرا که هر وقت با یک مشکل روبرو می شویم، قبل از انجام هر کاری، اول گوشی موبایل خود را در دست می گیریم و از مزایای آن استفاده می کنیم. یکی از با ارزش ترین نیازهایی که توسط گوشی موبایل پوشش دهی می شود، مجموعه خدمات پرداخت اینترنتی قبوض می باشد که در قالب اپلیکیشن پرداخت قابل اجرا است.

اپلیکیشن‌ های پرداخت قبوض علاوه بر پرداخت قبض تلفن، آب، برق، گاز و …، می توان انواع و اقسام خدمات بانکی اینترنتی را نیز انجام داد و بدون شک انسان را از رفتن به بانک و استفاده از دستگاه‌ های خود‌پرداز و منتظر شدن در صف‌ های طولانی بی نیاز می کند. با در نظر گرفتن این نکته که این اپلیکیشن ها برای انجام تمامی خدمات بانکی نیاز به اطلاعات کارت بانکی افراد دارند، باید حتما از ایمن و با اعتبار بودن هر یک مطمئن شوید چرا که در صورت انتخاب یک اپلیکیشن غلط، با مشکل مواجه خواهید شد و ممکن است ضرر مالی زیادی به کاربر وارد شود.

از دی‌ ماه سال 1398، استفاده از رمز دوم پویا برای تمامی کارت‌ های بانکی ملزم شده است و بدون داشتن رمز پویا نمی توان از خدمات پرداخت اینترنتی استفاده کرد. برای فعال کردن رمز پویا می توان به بانک مراجعه کرد و کارت بانکی خود را در اختار بانک قرار داد. اپلیکیشن های پرداخت دارای بخش پرداخت قبض موبایل و تلفن ثابت می باشد که کاربران می توانند فقط با وارد کردن شماره موبایل خود از میزان کارکرد سیم کارت خود باخبر شوند و نسبت به پرداخت قبض اقدام کنند.

در اکثر اپلیکیشن های پرداخت قبوض پس از وارد نمودن داده های مورد نیاز از قبض برق و یا دیگر قبوض، میزان مبلغ پرداختی قابل مشاهده می باشد و کاربران می توانند با وارد کردن اطلاعات کارت های بانکی خود یا از طریق کیف پول الکترونیکی می‌توانند کلیه قبض های تلفن، آب، برق، گاز و … را پرداخت کنند و سیر انجام این خدمات آنلاین بسیار کوتاه است و زمان زیادی را لازم ندارد.

با داشتن چنین امکاناتی که از سمت اپلیکیشن های پرداخت ارائه می شود، صرف کردن هزینه و انرژی برای پرداخت کردن  قبوض مختلف به روش‌ های سنتی به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد، با استفاده از اپلیکیشن های پرداخت به راحتی و در کم ترین زمان ممکن می‌ توان قبوض پرداخت خود را به طور آنلاین و جامع پرداخت نمود و هم چنین از دیگر امکانات اپلیکیشن های پرداخت نیز استفاده نمود.

بهترین اپلیکیشن پرداخت قبض تلفن، آب، برق، گاز و ... کدام است؟

برخی از مزیت های پرداخت قبض با اپلیکیشن در جدول زیر لیست شده است:

🕒 صرفه جویی در وقت با اپلیکیشن شما دیگر نیازی به رفتن به بانک و … ندارید و در هر جایی می توانید کار های خود را انجام دهید.
❤️ دسترسی راحت و آسان فقط با دسترسی به اینترنت با اپلیکیشن می توانید کار های خود را به آسانی در منزل انجام دهید.
👮 پرداخت جریمه با اپلیکیشن ها شما می توانید به صورت آنلاین جریمه های خود را پرداخت کنید.
💸 بدون هزینه پرداخت شما با استفاده از اپلیکیشن های پرداخت بانک دیگر نیازی به هزینه پرداخت ندارید و به صورت رایگان می توانید قبض های خود را پرداخت کنید.
📋 اطلاعات و موجودی شما با نصب اپلیکیشن ها می توانید در موجودی حساب و قبض های خود بدانید.

بهترین اپلیکیشن پرداخت قبض گاز، آب، برق، تلفن و … کدام است؟

شاید برای شما هم انتخاب بهترین اپلیکیشن پرداخت قبض تلفن، آب، برق، گاز و …، کمکی سخت و وقت گیر باشد. گاهی در ساعات آخر مهلت پرداخت قبض ها به یادمان می افتد که باید آن ها را بپردازیم.

معمولا برای پیدا کردن برنامه ای کاربردی زمان کافی هم نخواهیم داشت، به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا بهترین اپلیکیشن ها را معرفی کنیم که خدمات متنوعی ارائه می دهند. در ادامه مقاله بهترین اپلیکیشن پرداخت قبض تلفن، آب، برق، گاز و …، 10 برنامه کاربردی برای پرداخت قبوض را معرفی خواهیم کرد همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین اپلیکیشن پرداخت عوارض جاده ای، آزادراهی و اتوبان ها

اپلیکیشن پرداخت قبوض همراه کارت

اپلیکیشن پرداخت قبوض همراه کارت

اپلیکیشن پرداخت قبوض همراه‌ کارت موفق شده است که در جشنواره سالیانه مایکت، عنوان بهترین اپلیکیشن‌ صنعت فین‌ تک در سال 1400 را بدست آورد. طبق گزارشات روابط‌ عمومی اپلیکیشن پرداخت قبوض همراه‌ کارت، اپلیکیشن‌ های برتر سال 1400 مایکت در فستیوال سالیانه جوایز مایکت مشخص شده اند. این فستیوال به صورت یک مسابقه درون برنامه‌ ای می باشد که هر سال در قالب اندرویدی مایکت در چندین گروه اجرا می گردد.

اپلیکیشن پرداخت قبوض همراه کارت در سال 1393 توسط یک شرکت مهم تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و تحت پوشش بانک آینده فعالیت خود را در زمینه پرداخت‌ های بانکی شروع کرد. انجام عملیات کارت به کارت از مبدأ 31 بانک‌ معتبر در سرتاسر کشور با استفاده از این اپلیکیشن امکان پذیر است. قابلیت شارژ انواع مختلف سیم‌ کارت‌ های اعتباری مانند شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل و شاتل موبایل و همین طور امکان خرید انواع مختلف بسته های اینترنتی مثل بسته های اینترنت ایرانسل، همراه اول و … را دارا می باشد.

دریافت کردن لیست موجودی حساب های بانکی، استعلام و پرداخت قبوض تلفن همراه و سایر قبض های خدماتی مانند پرداخت قبض تلفن، قبض آب، قبض برق، قبض گاز و …، ارائه انواع مختلف گزارشات اعتبار بانکی، نیکوکاری و یا هم چنین استعلام و پرداخت میزان خلافی خودروهای سواری با استفاده از اپلیکیشن هوشمند همراه کارت امکان پذیر می باشد.

وارد کردن اطلاعات کارت مبدا در اپلیکیشن همراه کارت از طریق اسکن نمودن کارت های بانکی با دوربین موبایل و بدون نیاز به وارد کردن دستی اطلاعات انجام می گردد. پس از اجرای هر تراکنش، رسید تراکنش به طور تصویری، کتبی و قابل چاپ کردن برای نگهداری در اسناد مختلف حسابداری در دسترس می باشند. به هر یک از کاربران یک کیف پول الکترونیکی اعطا می شود که بتوانند تراکنش‌ های پیش پا افتاده مثل خرید انواع مختلف شارژ تلفن همراه را انجام دهد. بعضی از قابلیت های اپلیکیشن پرداخت قبوض همراه کارت به صورت موارد زیر هستند:

 • دارای امنیت بالا
 • تجربه کاربری راحت
 • امکان ثبت کارت های بانکی از طریق دوربین گوشی
 • امکان تشخیص دادن شماره کارت مقصد در لحظه کارت به کارت
 • امکان تشخیص دادن شماره کارت، شناسه قبض و شناسه پرداخت از بین تعداد پیامک های دریافتی
 • امکان اجرای انواع مختلف تراکنش‌ های کوچک مانند خرید شارژ و بسته اینترنت با کیف پول (بدون نیاز به وارد نمودن مشخصات کارت بانکی)
 • امکان کارت به کارت، خرید شارژ و بسته های اینترنت مستقیم (بدون نیاز به وارد کردن شماره موبایل و شماره کارت بانکی) ایرانسل، همراه اول، رایتل و … برای تمامی مخاطبان گوشی های همراه

اپلیکیشن پرداخت قبوض تاپ

اپلیکیشن پرداخت قبوض تاپ

اپلیکیشن پرداخت قبوض تاپ به عنوان کامل ترین مرکز خدمات فین تک و پرداخت، تفریحی و توریستی، خدمات مختلف خودرو، خدمات مالی و حسابداری بازار سرمایه های موجود و ارائه دهنده مفیدترین و به روزترین تجهیزات حوزه پرداخت در سرتاسر کشور می باشد. اپلیکیشن تاپ تحت پوشش بانک مرکزی و شاپرک و دیگر نهادهای قانون‌ گذار در محیطی ایمن و مطمئن و بهره گرفته از بانک پارسیان و شرکت‌ هایی از 50 نوع خدمت مبنی بر سیستم تلفن هوشمند می باشد.

و هم چنین میزبان تعداد کثیری از سرویس‌ ها و مجموعه خدمات ارائه شده از سازمان‌ های مختلف و شرکت‌ های جامع در کشور می باشد و این تعداد زیر مجموعه ها ضمن حفظ کردن محرمانگی اطلاعات خصوصی و مالی هر یک از کاربران، این قابلیت را دارد که مشتریان را راضی نگه دارد و هم چنین با تکیه بر رضایت کاربران به کار خود ادامه دهد. هر یک از افراد جامعه در صورت تمایل می توانند به جمع کاربران میلیونی اپلیکیشن تاپ اضافه شوند و در اولین قدم شارژ کیف پول خود را به صورت آنی از اپلیکیشن تاپ به عنوان هدیه دریافت کنند.

تعداد زیادی از خدمات پرداخت خودرو سواری در اپلیکیشن هوشمند تاپ در دسترس کاربران می باشد. افراد می توانند به میلیون ها نفری اضافه شوند که از عوارض آزاد راهی، بیمه شخص ثالث خودرو، جریمه و خلافی خودرو، طرح های ترافیک و کاهش میزان آلودگی هوا و پارک کردن در حاشیه‌ خیابان استفاده لازم را ببرند. بیمه بدنه تک سفره آزاد راهی، در واقع مجموعه خدمات ویژه ای از سوی اپلیکیشن هوشمند تاپ می باشد که برای افرادی که فقط برای یک مسافرت در آزاد راه‌ های کشور مشتاق هستند خودرو سواری خود را بیمه بدنه کنند، ایجاد شده است.

اپلیکیشن تاپ این قابلیت را دارد که با جمع شدن سرویس‌ های متنوع در گروه‌ های مختلف، همه آن چه که کاربران نیاز دارند را در قالب یک سوپر اپلیکیشن ارائه کند. برخی از مزایای اپلیکیشن پرداخت قبوض تاپ به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • دارای باشگاه مشتریان تاپ
 • امکان خرید طرح های مختلف ترافیک
 • امکان خرید بلیط ورودی اماکن گردشگری
 • سرویس‌ های مرتبط با کارت بانک پارسیان

هم چنین اپلیکیشن تاپ دارای یک سری معایب می باشد که به شرح موارد ذیل است:

 • لزومیت ورود اطلاعات کارت مبدا به طور دستی
 • دارای محدودیت انتقال وجه از مبدا برخی بانک‌ های کشور
 • دارای عدم آموزش امکانات مختلف اپلیکیشن از طریق سایت اپلیکشن تاپ
 • عدم نیاز به دریافت شناسه شخصی مانند رمز ورود، اثر انگشت و … در زمان ورود به اپلیکیشن تاپ
 • پایین بودن سطح سرعت پردازش در بخش های مرتبط با باشگاه مشتریان تاپ که منجر به پایین آمدن سرعت کلی در اپلیکیشن شده ‌است.

اپلیکیشن پرداخت قبوض دیجی پی

اپلیکیشن پرداخت قبوض دیجی پی

اپلیکیشن پرداخت هوشمند دیجی‌ پی، نوعی اپلیکیشن است که قادر است عملکرد درگاه‌ های پرداخت متعدد را مورد بررسی قرار دهد و از بین هر یک، بهترین درگاه پرداخت را انتخاب کند. اپلیکیشن پرداخت هوشـمند دیجی‌ پی بر طبق مـعیارهای نـرم افزاری متنوعی به درگاه‌ های مختلف امتیاز می‌ دهند و سطح کیفیت عملکرد هر یک را به طور لحظه‌ ای مورد سنجش قرار می دهند.

با استفاده از اپلیکیشن قدرتمند دیجی‌ پی این امکان وجود دارد که به‌ راحتی و در کمترین زمان ممکن می‌ توانند برای انجام کارت به کارت مبلغ مد نظر خود از مبدا بانک‌ های مختلف، بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک ها یا دستگاه‌ های خودپرداز بانکی اقدام کنند. کاربران می‌ توانند مشخصات تمامی کارت‌ های بانکی خود را در اپلیکیشن دیجی پی ثبت کنند و بدون مراجعه کردن به بانک از طریق یک درگاه پرداخت غیرحضوری آنلاین و بدون هیچ دردسری کار خود را انجام دهند..

اپلیکیشن هوشمند دیجی‌ پی این قابلیت را به کاربران ارائه می‌ کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ دلخواه خود را از طریق کارت بانکی برای کارت‌ های دیگر ارسال کنند. انتقال وجوه مختلف از طریق اپلیکیشن هوشمند دیجی‌ پی از مبدا بانک‌ های ملی، پاسارگاد، ملت، شهر، رفاه، سامان، تجارت، آینده، پارسیان و … امکان پذیر است. به طور معمول در طول ۷۲ ساعت پول برداشت شده به حساب کاربران برگشت خواهد خورد. درصورتی که تا ۷۲ ساعت پول به حساب کاربران باز نگردد، می‌ بایست با بانک صادرکننده کارت خود، این مشکل را پیگیری نمود.

برای انتقال وجه زیر 100 هزار تومان با استفاده از اپلیکیشن دیجی‌ پی، می‌ توانند از رمز دوم ثابت استفاده کنند اما برای کارت به کارت مبالغ بیشتر از 100 هزار تومان باید رمز دوم پویا را دریافت کنند. برای انجام تنظیمات رمز پویا باید به بانک خود رجوع کنید. در زمان کنونی تعداد بانک‌ هایی که برای کارت به کارت به عنوان کارت مبدا شناسایی می‌ شوند را می‌توان درون یک اپلیکیشن در قدم اول فرایند کارت به کارت همراه با لوگوی بانک‌ ها را مشاهده نمود. اما اگر مبدا یکی از انواع مختلف کارت‌ ها باشد، این امکان وجود دارد که در کلیه بانک‌ ها، عملیات کارت به کارت را انجام داد.

اپلیکیشن پرداخت قبوض 780

اپلیکیشن پرداخت قبوض 780

اپلیکیشن پرداخت قبوض 780 از طریق شرکت پرداخت نوین آرین تحت پوشش بانک اقتصاد نوین با راه اندازی کد دستوری #780* فعالیت خود را آغاز نموده است. اپلیکیشن پرداخت قبوض 780، انواع مختلف خدمات بانکی مانند خرید شارژ تلفن همراه، بسته اینترنت، پرداخت قبض و انتقال وجه را ارائه نموده است. خدمات مختلف اپلیکیشن پرداخت آنلاین 780 به شرح موارد ذیل است:

 • امکان خرید شارژ
 • امکان انجام کارت به کارت
 • امکان دریافت نمودن رمز پویا
 • امکان کمک به موسسه های خیریه
 • امکان دریافت موجودی دقیق حساب بانکی
 • امکان استعلام و پرداخت قبوض تلفن ثابت و تلفن همراه
 • امکان پرداخت کردن قبض تلفن، قبض آب، قبض برق، قبض گاز، قبض مالیات، قبض عوارض شهرداری، قبض خلافی خودرو

با استفاده از اپلیکیشن هوشمند 780 با سریع‌ ترین و آسان ترین روش ممکن امکان خرید شارژ وجود دارد، بسته های اینترنتی را تهیه نمود، قبض های خدماتی، قبوض موبایل و قبض جریمه خود را پرداخت کنید، برای دیگران پول کارت به کارت نمود، بلیط قطار و اتوبوس تهیه نمود و با انجام این عملیات‌ ها امتیاز دریافت نمود و در باشگاه مشتریان 780 با تبدیل کردن امتیازات خود به شانس هر هفته برنده جایزه های با ارزشی را دریافت نمود .

از دیگر خدمات اپلیکیشن 780 می توان به این موارد اشاره کرد: امکان کارت به کارت، دریافت میزان موجودی حساب، دریافت رمز پویا، خرید انواع شارژ سیم کارت‌های اعتباری مثل ایرانسل، همراه اول، رایتل، استعلام و پرداخت قبض های تلفن ثابت، استعلام و پرداخت قبوض تلفن همراه، پرداخت قبض مالیات، پرداخت قبض برق، پرداخت قبض عوارض شهرداری، پرداخت قبض آب، مشاهده ریز جزئیات تراکنش‌ های مالی، بررسی کارت‌ ها، دریافت امتیاز با هر تراکنش و قابلیت خرید شارژ با استفاده از امتیازات، پرداخت میزان خلافی خودرو و خلافی خودرو.

اپلیکیشن پرداخت قبوض آسان پرداخت (آپ)

اپلیکیشن پرداخت قبوض آسان پرداخت (آپ)

شرکت اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) با استفاده از کد دستوری #733* در سال 1388 خدمات مختلف پرداخت را ارائه نموده است و در ادامه با راه اندازی از اپلیکیشن خود با عنوان آپ (آسان پرداخت) امکان ارائه دادن خدمات مختلفی مانند خرید انواع مختلف شارژ، بسته های اینترنتی، پرداخت قبوض مختلف و انتقال وجوه مختلف را فراهم می کند.

شرکت آسان‌ پرداخت (آپ) در اردیبهشت سال 1388 با هدف فعالیت در بخش پرداخت الکترونیکی افتتاح گردیده است. هدف این شرکت آسان سازی خدمات مرتبط با پرداخت الکترونیکی بر طبق مقررات مبتنی بر ارائه‌ کنندگان خدمات پرداخت بانک مرکزی در نظر گرفته شده است. در ابتدای راه و قبل از طراحی اپلیکیشن هوشمند آسان پرداخت، با زدن کد دستوری #733* قابلیت انجام تراکنش‌ های پرداخت را فراهم کرده است.

با اجرا کردن اپلیکیشن آپ ابزارهای ارائه ‌شده از طریق اپلیکیشن آپ قابل مشاهده می باشند. امکانات مختلفی مانند انتقال وجوه بانکی از طریق کارت به کارت، خرید شارژ تلفن همراه، خرید بسته‌ های اینترنتی مثل بسته‌ های اینترنت ایرانسل، همراه اول، رایتل و تمامی اپراتورهای اینترنت خانگی، پرداخت قبض تلفن همراه مانند پرداخت قبض تلفن همراه، پرداخت قبض برق، آب، گاز و دیگر قبض‌های خدماتی مثل قبض جریمه خودرو، شهرداری با استفاده از این اپلیکیشن امکان پذیر است. کارت به کارت از مبدا 33 بانک و موسسات مالی با استفاده از آپ قابل اجرا می باشد.

مزایا و امکانات خاص دیگری به جز تراکنش‌های بانکی در اپلیکیشن آسان پرداخت قابل اجرا می باشد که مهم ترین آن‌ ها به شرح موارد ذیل است:

 • دارای تله‌ پرداز
 • امکان خرید و اجاره املاک
 • امکان خرید انواع بلیط قطار و هواپیما
 • امکان ثبت پرداخت‌ های مرتبط با ثبت اسناد و املاک و قوه قضائیه
 • ارائه خدمات خودرو مانند خدمات امداد خودرو و خدمات پارکینگ و بزرگراه

معایب اپلیکیشن آسان پرداخت عبارت است از:

 • پایین بودن نرخ انتقال وجه با استفاده از کارت به کارت
 • الزام به وارد کردن مشخصات کارت مبدا به صورت دستی
 • دارای امنیت پایین در زمان ورود به اپلیکیشن و عدم دریافت رمز ورود
 • دارای محدودیت انتقال وجوه بانکی از مبدا برخی بانک‌ها مانند بانک صادرات
 • پایین بودن سطح سرعت اپلیکیشن به علت زیاد بودن منوهای موجود در صفحه اصلی
 • عدم وجود نسخه های پیامکی و قابل چاپ رسید پس از انجام تراکنش های مختلف برای اشتراک‌ گذاری

اپلیکیشن پرداخت قبوض بله

اپلیکیشن پرداخت قبوض بله

کارت به کارت مبالغ مختلف به مخاطبان، حتی بدون وارد کردن شماره کارت هر یک، واریز کردن وجوه لحظه‌ ای، فقط از طریق وارد کردن رمز پویا، مدیریت چندین کارت برای استفاده پر سرعت و راحت، ارائه کیف پول خصوصی با قابلیت شارژ از هر کارت بانکی با استفاده از اپلیکیشن پرداخت قبوض بله امکان پذیر است و هم چنین امکان خرید پر سرعت شارژ و پرداخت آسان قبوض، پرداخت بسیار راحت تمامی قبوض، دریافت راحت شارژ برای کاربران، خانوار و دوستان. پرداخت وجه سرویس های اینترنتی را فراهم می آورد.

خرید، پرداخت و ارسال رسید در بستر گفتگو (چت)، پرداخت وجوه خرد و کلان برای انواع خدمات و محصولات در گروه‌ها و کانال‌های فروشگاهی، به اشتراک گذاری فاکتورهای پرداخت با امکان پرداخت سریع و راحت، اهدا به کانال‌های خیریه معتبر، جذب سرمایه جمعی (جمع‌سپاری تأمین مالی)، اتصال به انواع بسترهای خدمات اداری ـ سازمانی، مدیریت آسان و دقیق پرداخت‌ها (گزارش‌دهی، امکان ارسال رسیدها به دیگران و …)

درخواست پول در قالب گفتگو یا چت، ارسال نمودن درخواست های پول در کانال، گفتگوی شخصی و گروهی به تعداد مدنظر، دریافت وجه، دریافت اقساط در بانک قرض‌ الحسنه خانوادگی، امکان جمع‌ کردن شارژ ساختمان. انجام کلیه فعالیت‌ های نیکوکارانه در قالب اپلیکیشن بله امکان پذیر است. قابلیت ارسال و دریافت انواع مختلف عکس، فیلم و فایل های مختلف با لالاترین سطح سرعت، ارسال و دریافت آسان تصاویر، فیلم‌ و فایل‌ های مختلف، نگهداری ایمن در زیر ساخت های پایدار و سریع، دسترسی مستقیم در هر لحظه و یا در هر مکان و با هر نوع ابزار امکان پذیر است.

ابزارهای هوشمند و انواع رابط های کد نویسی پر کاربرد و متنوع همراه با زبان‌ های مختلف، قابلیت بهره بردن از امکانات تعاملی در ارائه انواع مختلف خدمات نظیر درگاه پیام‌ رسانی و مالی مثل کانال‌ های رسمی شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف، کانال‌ فروش کالاهای مختلف و خدمات و …، دسترسی دائمی، ایمن و آسان با ترکیبی از خدمات مختلف بانکی، مثل دریافت و پرداخت وجوه مختلف، قبض برای افراد حقوقی و حقیقی، و حسابداری در کانال‌ های رسمی و دستیارهای قدرتمند، پرداخت به سرویس های اینترنتی و شارژ اعتباری از طریق بستر پرداختی اپلیکیشن بله.

اپلیکیشن پرداخت قبوض ایوا

اپلیکیشن پرداخت قبوض ایوا

اپلیکیشن پرداخت قبوض ایوا به عنوان یک اپلیکیشن پرداخت متفاوت می باشد که از طریق این اپلیکیشن می توان خدمات مختلفی مثل خرید شارژ و بسته های مختلف اینترنتی تلفن همراه، انجام کارت به کارت، دریافت ریز جزئیات موجودی تمام کارت‌ های بانکی، استعلام و پرداخت تمامی قبض های بانکی مثل برق، گاز، تلفن همراه، تلفن ثابت و آب، استعلام و پرداخت جریمه‌ های خودرو سواری، خرید بلیت های اتوبوس، خرید بیمه نامه‌ های متنوع، کمک به موسسات خیریه معتبر و بسیاری از خدمات مختلف دیگر همواره در دسترس می باشد.

سرویس بروز اپلیکیشن ایوا با نام نشان بانک یا شعبه های اینترنتی بانک ملی، سرویس خدمات بانک داری را دارا می باشد که کاربر را از مراجعه کردن حضوری به بانک نیازمند نمی کند. سرویس نشان دهنده بانک شامل تعیین هویت مجازی، نشان دادن اعتبار برای بهره گیری از تسهیلات بانک ملی، صادر کردن کارت های بانکی اینترنتی، ارائه نمودن امکانات کرونا، افتتاح حساب های بانکی و خدمات نوین بانکداری مجازی می‌ باشد و هم چنین با شرکت در فستیوال های مختلف ایوا هم می‌ توانند یکی از هزاران برنده خوش شانس می باشد.

فقط کافیست اپلیکیشن ایوا را نصب کنید و تراکنش های مالی و حسابداری خود را با این اپلیکیشن ایوا انجام دهید تا شانس خود را بالا ببرید. ایوا متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سداد از زیر مجموعه های شرکت‌ بانک ملی ایران می باشد. گاهی اوقات سازمان های دولتی یه قبض با شناسه پرداخت به کاربران ارائه می کند و با اپلیکیشن ایوا می توان کلیه واریـزی های سازمانی را خیلی راحت قابل اجرا می باشد.

این امکان وجود دارد عوارض خروج خودت را با اپلیکیشن ایوا پرداخت نمود. با اپلیکیشن ایوا اطلاعات کاربران بیشتر از 30 دقیقه در سامانه ناجا قابل ثبت است و قابل ثبت است فقط با ارائه نمودن مدارک شناسایی در بخش کنترل گذرنامه از مرز می گذرد.

اپلیکیشن پرداخت قبوض قبضینو

اپلیکیشن پرداخت قبوض قبضینو

سامانه قیضینو امکانی را برای کاربران فراهم نموده تا با استفاده از این اپلیکیشن انواع قبوض خود را بپردازند. برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن می توانید اطلاعات شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد نمایید تا اپلیکیشن، استعلام های لازم را انجام دهد و بعد از آن اقدام به پرداخت هزینه قبض نمایید. امکانی در این اپلیکیشن وجود دارد که سوابق قبوض پرداخته شده را می توانید در آن قسمت مشاهده کنید. زمانی که از اپلیکیشن قبضینو برای پرداخت قبوض تان استفاده می کنید، نیازی نیست که هزینه اضافی بپردازید چرا که کلیه خدمات این اپلیکیشن رایگان است.

قبضینو در تلاش است تا تمامی پرداخت های خرد و کوچک دوره ای را با یک کلیک ساده پرداخت کنید، با این روش دیگر نیازی نیست که نگران فراموش کردن پرداخت های تان باشید. در این اپلیکیشن می توانید انواع قبوض برق، تلفن ثابت، همراه اول، قبض گاز، قبض آب و قبض ایرانسل را بپردازید. علاوه بر این می توانید قبوض رایتل، خلافی، عوارض آزاد راه، عوارض سالیانه، پارک حاشیه ای و سایر قبوض را بپردازید. با قبضینو می توانیم انواع قبوض را استعلام کرده و آن ها را به صورت تکی یا تجمیعی بپردازیم،

اپلیکیشن پرداخت قبوض پِی پاد

اپلیکیشن پرداخت قبوض پِی پاد

اپلیکیشن پِی پاد یکی از خدمات جدید بانک پاسارگارد است که در سال 1396 با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگارد وارد بازار شد. پِی پاد در ابتدا خدماتی مبتنی بر تکنولوژی NFC و ایجاد تحول در عرصه پرداخت های خُرد روزمره، از راه تلفن های هوشمند در شهرهای مشهد و قزوین عرضه شده است. در سال 1397 با شروع شدن تحریم ها و جلوگیری از بهره مندی تکنولوژی باعث شد تا نسخه جدید پِی پاد با تغییرات عمده عرضه شود.

امکاناتی که در نسخه جدید پِی پاد وجود دارد قابل استفاده بر روی تلفن های هوشمند اندروید و IOS است. در پِی پاد می توانیم کارت به کارت، پرداخت قبوض تلفن، آب، برق، گاز، تلفن همراه را بپردازید و علاوه بر این ها می توانید خلافی خودرو خود را استعلام و جریمه هایتان را بپردازید. قبل از سال 1397 نام این اپلیکیشن کِیپاد بود که در حال حاضر، به پِی پاد تغییر نام کرده و در حال ارائه خدمات پرداخت هوشمند به کاربران می باشد.

اپلیکیشن پرداخت قبوض ستاره یک

اپلیکیشن پرداخت قبوض ستاره یک

اپلیکیشن ستاره یک، از برنامه های بسیار کاربردی برای پرداخت قبوض است. با نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن های هوشمند تان می توانید به راحتی انواع قبوض آب، برق، گاز، تلفن و … را بپردازید. روش پرداخت قبض در اپلیکیشن ستاره یک بسیار راحت و اسان است و در زمان کمی انجام می شود. با هر پرداختی که در ستاره یک انجام می دهید، امتیاز ویژه ای به شما تعلق می گیرد که با جمع کردن این امتیازها به راحتی می توانید در قرعه کشی های متنوعی که برگزار می شود شرکت کرده و اتومبیل، سکه و … برنده شوید.

از جمله امکاناتی که در اپلیکیشن ستاره یک وجود دارد و می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید، امکان خرید شارژ و بسته های اینترنت برای تمام اپراتورها است، می توانید از خدکات کارت به کارت این برنامه استفاده کنید. قبوض تلفن، گاز، برق و … را به صورت اتوماتیک بپردازید. بلیط هواپیمای داخلی و خارجی و بلیط اتوبوس تهیه کنید و به سفرهای مختلف بروید. این اپلیکیشن بر روی تلفن های اندروید و IOS قابل نصب می باشد.

دلایل استفاده از اپلیکیشن پرداخت قبوض

استفاده از اپلیکیشن‌ های آنلاین برای انجام تمامی کارهای روزانه به شدت زیاد شده است، رقابت قوی ای بین شرکت‌ ها و استارتاپ‌ های مختلف برای ارائه نمودن اپلیکیشن‌ های بهتر همراه با خدمات جامع تر و روش های کاری ساده‌ تر نیز شکل گرفته است. یکی از باارزش ترین خدماتی که این روزها از طریق اپلیکیشن‌ های پرداخت ارائه می گردد و گزینه‌ های مختلفی هم برای انتخاب وجود دارد، انجام دادن تمامی کارهای مالی، بانکی و پرداخت هر یک می باشد.

بیشتر از یک سال می باشد که تمامی بانک‌ ها و اماکن اداری کشور برای جلوگیری از جمع شدن مراجعه کنندگان و حفظ کردن قرنطینه خانگی، ارائه کردن کلیه خدمات حضوری خود را محدود نموده اند و مردم را به استفاده از اپلیکیشن‌ های اینترنتی تشویق می‌ کنند. نکته ای وجود دارد این است که هر بانک یک اپلیکیشن مخصوص را ارائه می کند. شرکت‌‌ های خدماتی مختلف مثل شرکت تلفن، آب، برق، گاز و … نیز هر یک سایت و سرویس تخصصی خود را برای پرداخت آنلاین قبوض ارائه می کنند تا مردم بتوانند از آن‌ ها استفاده لازم را ببرند.

اگر به خدمات مختلف دیگری مانند خریط بلیط قطار و هواپیما، خرید شارژ اعتباری و بسته های اینترنتی، پرداخت طرح‌ های مختلف ترافیکی، پرداخت عوارض، بیمه و … نیز احتیاج باشد، می توان برنامه مخصوص هر یک را نصب نمود و در نتیجه با تعداد زیادی از اپلیکیشن‌ ها روبرو خواهید شد. اپلیکیشن پرداخت قبض جهت استفاده بیشتر، برای افراد با سطح سواد پایین نیز امکان پذیر است، چرا که مراحل کار بسیار ساده و قابل فهم است.

دلایل استفاده از اپلیکیشن پرداخت قبوض

در اپلیکیشن های پرداخت قابلیت پرداخت قبض تلفن، آب، برق، گاز وجود دارد، کاربر می تواند با انتخاب گزینه پرداخت قبض و وارد نمودن شناسه قبض و شناسه پرداخت به راحتی قبوض مختلف خود را پرداخت کند. برای این کار کافیست از دستگاه بارکدخوان نیز استفاده نمود تا نیازی به وارد کردن دستی شناسه قبض و پرداخت نباشد.

دو فرق کلی که میان پرداخت آنلاین قبض برق و دیگر قبض ها وجود دارد و این دو بخش از هم تفکیک کرده است، اولین تفاوت این است که برای قبض های دیگر مثل قبض آب، کاربر باید ابتدا شناسه قبض و شناسه پرداخت وارد کند، در حالی که برای پرداخت قبض برق تنها وارد کردن شناسه قبض نیاز است.

تفاوت دوم در داده های به نمایش در آمده از قبوض می باشد، برای قبوض دیگر نیز ریز جزئیات هزینه‌ ها و پرداخت قبض قابل مشاهده نمی باشد، اما برای قبض برق این امکان وجود دارد که جزئیات قبض، لیست صورت حساب‌ های گذشته و همین طور نسخه اصلی قبض را با همه اطلاعات شامل میزان مصرف کاربر، میانگین مصرف کاربر در مقایسه با میانگین مصرف محل زندگی و شهر، جزئیات هزینه و حتی تاریخ پرداخت قابل رویت می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین اپلیکیشن پرداخت خلافی خودرو و استعلام جریمه ها

کلام آخر

سپاس گزارم از افرادی که ما را تا انتهای مقاله بهترین اپلیکیشن پرداخت قبض تلفن، آب، برق، گاز و …، همراهی کردند. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برنامه های بسیار کاربردی برای پرداخت قبوض آشنا کنیم. در ابتدای مقاله گفتیم که این اپلیکیشن ها چه عملکردی دارند و در ادامه 10 اپلیکیشن کاربردیرا معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در انتهای مقاله هم توضیح دادیم که دلایل استفاده از اپلیکیشن های پرداخت چیست. امیدوارم که این مطالب مورد استفاده تان قرار بگیرد و مفید باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

اپلیکیشن های پرداخت قبض دارای چه ویژگی هایی می باشند؟

شما با استفاده از اپلیکیشن ها می توانید تمام قبض ها، جریمه، قبض موبایل و تلفن ثابت را بدون هزینه جا به جایی پرداخت کنید. که هم در وقت صرفه جویی کنید و همینطور تمام کار های بانکی خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهید.

خدمات اپلیکیشن های پرداخت قبض چیست؟

اپلیکیشن ها تمام کار ها از جمله، انتقال وجه از طریق کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته‌های اینترنتی، پرداخت قبض تلفن ثابت و تلفن همراه، قبض برق، قبض آب، قبض گاز، قبض مالیات، قبض عوارض شهرداری و قبض خلافی خودرو را انجام می دهد.

بهترین اپلیکیشن پرداخت قبض گاز، آب، برق، تلفن و ... کدام است؟

اپلیکیشن های بسیاری برای پرداخت قبض و ... وجود دارد که افراد از آنها استفاده می کنند و از آنجایی که استغبال خوبی از این اپلیکیشن ها بین افراد شده است ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین اپلیکیشن پرداخت قبض را بهتان معرفی کنیم.

3.8/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا