بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین سامانه اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در ایران📱【سال1403】

در این مقاله می خواهیم درباره ی بهترین سامانه اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در ایران توضیح دهیم. بیشتر کسب و کار ها برای توسعه و ارتقا کارشان به تبلیغ نیاز دارند، که سامانه های ارسال پیامک تبلیغات این مسئولیت را به عهده گرفته اند و به بهترین روش این کار را برای صاحبان کسب و کار انجام می دهند. پیام های تبلیغاتی با جملات مثبت مخاطبان را جذب می کنند و همه می توانند با کم ترین هزینه از خدمات این سامانه ها استفاده کنند. سامانه های اس ام اس بهترین روش برای اطاع رسانی، تبلیغات و بازایابی محسوب می شوند. در بهترینک تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

سامانه اس ام اس چیست؟

بازاریابی که بر اساس موبایل شکل گرفته است، یکی از مهم‌ترین  نوع بازاریابی در سراسر دنیا می باشد. بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش‌ها برای همه کسب و کارهایی است که‌ می‌خواهند در بازار رقابتی قرار بگیرند و صدای بلند برندشان را به مشتریان برسانند. کسب‌ و کار شما از جهت خدمات و تبلیغات نیاز به یک راه ارتباطی سریع و بی‌ واسطه دارد که سامانه های اس ام اس و ارسال پیامک های تبلیغاتی این گونه هستند. سامانه های پیامکی این امکان را به شما می دهند که پیامکی را که می خواهید در زمینه های مختلف مثلا محله، شهر و … کسب‌ و کار خودتان را تبلیغ کنید.

 پنل اس ام اس چیست؟

در انتخاب سامانه اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی علاوه بر اینکه هزینه برای کاربران اهمیت فوق العاده ای دارد، جنبه های دیگری وجود دارد مانند، قابلیت اطمینان، میزان دسترسی، تجربه و قابلیت ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی است که باید قبل از انتخاب یک سامانه حتما در نظر گرفته شود. تمام مواردی که گفته شد نقش بسیار مهمی، در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی پیامک دارند.

در انتخاب بهترین سامانه پیامکی پارامترهای متعددی دخالت دارند، زیرا داشتن امکانات متعدد و کامل که مورد استفاده کاربران قرار بگیرد مورد اهمیت است. در ابتدا شما باید مطمئن شوید، که ارائه دهنده سامانه پیامک هزینه راه اندازی سامانه را بیش از یک بار از شما دریافت نمی کند و فقط هزینه ارسال هر پیام را یک بار دریافت می کند.

برخی از ارائه دهندگان سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی ابتدا، با قیمت پایین مشتری جذب می کنند و سپس با درخواست هزینه های اضافی هنگام پرداخت بابت تنظیم سامانه و …، شما را فریب می دهند و هزینه ی بیشتر از آن چیزی که گفته اند از شما می گیرند.  با در انتخاب سامانه ها باید مطمئن شوید که پیامک هایی که خریداری می کنید تاریخ انقضا نداشته باشند، مخصوصا این موضوع برای خرید پیامک های کوتاه ضروری است.

بهترین سامانه اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در ایران کدام است؟

پیامک های تبلیغاتی هر روز به گوشی مخاطبان زیادی ارسال می شود. اگر پیامکی که ارسال می شود جذاب باشد باعث می شود مخاطب زیادی را به خود جذب کند اما اگر نا فهموم و طولانی باشد باعث می شود مخاطبان بدون باز کردن پیامک آن را حذف کنند. وقتی در مورد بهترین سامانه پیامک تبلیغاتی، صحبت می کنیم به نظر می رسد که به مهارت و دانش زیادی احتیاج است اما با داشتن پشتیبانی حرفه ای، ابزارهای مناسب و تسلط بر ویژگی های پیشرفته ی سامانه اس ام اس می تواند ساده باشد.

بهترین پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در ایران کدام است؟

در ادامه 10 سایت بهترین سامانه اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در ایران به شما معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید

سامانه ارسال پیامک فراپیامک

سامانه ارسال پیامک فراپیامک

این سامانه از سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرده است که اولین محصول نرم‌ افزاری شرکت دانش بنیان فراداده می‌باشد. این سامانه پیامکی با داشتن متخصصین و برنامه نویسان مجرب شما را در ارائه ی خدمات وب در قالب ارسال پیامک تبلیغاتی همراهی می کند. شما در فرا پیامک می توانید از به روز ترین روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی از طریق پیامک استفاده کنید. فراپیامک با استفاده از جدیدترین روش های فنی، برنامه‌نویسی، سامانه قدرتمند تحت وب را با امکانات متفاوت و مختلف طراحی، تولید و پیاده‌سازی نموده است.

فراپیامک با ارائه روش‌های مبتکرانه و خلاقانه و افزایش مداوم سرعت خدمات در ارسال و دریافت پیام کوتاه با استفاده از فناوری پیشرفته هر روزه باعث پیشرفت در بستر وب  و سامانه های تبلیغاتی می شود. هدف فراپیامک نیز در راستای اهداف شرکت دانش بنیان فراداده پیش می‌ رود. برند فراپیامک در بین سامانه‌ های ارسال و دریافت پیامک در ایران جایگاه بسیار خوبی دارد و درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع ساخته است.

این سامانه پیامکی پشتیبانی 24 ساعته و حرفه ای در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند با خیال راحت به این سامانه اعتماد کنند تبلیغ خود را به سامانه فراپیامک بسپارند.

سامانه ارسال پیامک ملی پیامک

سامانه ارسال پیامک ملی پیامک

این سامانه توانسه رضایت 98 درصد از مشتریان خود را جلب کند و یکی از شرکت های معروف ارائه ی دهنده ی سامانه ی پیامکی است. سامانه ملی پیامک دارایسامانه های پیامکی متنوعی است که کاربران می توانند بر اساس نیاز خود از هر کدام که بخواهند استفاده کنند مانند، سامانه پیامکی اقتصادی، شرکتی، تجاری و سامانه پیامکی پایه اشاره کرد. سامانه ملی پیامک بر روی یک سرور قدرتمند در کشور ایران قرار داشته و تمام اطلاعات موجود در این سرور هر چند روز یک بار  توسط سرور دیگری بکار گرفته می شود.

یکی از خدمات مهم سامانه ملی پیامک وب‌ سرویس است. کاربران با استفاده از وب‌ سرویس می‌توانند وب‌ سایت یا نرم‌افزار خود را به سامانه ملی‌ پیامک وصل کنند و در زمان مورد نیاز اقدام به دریافت یا ارسال، پیام‌ ها کنند. کارشناسان این شرکت 24 ساعته و در طی هفت روز هفته، به هر سوال و مشکلی که مشتریان و کاربران آن در رابطه با سامانه اس ام اس خود در ملی پیامک داشته باشد پاسخ می دهند. ملی پیامک، یکی از قدیمی ترین  و بهترین سامانه های اس ام اس مارکتینگ می باشد.

سامانه  ارسال پیامک پیام رسان

سامانه  ارسال پیامک پیام رسان

شرکت این سامانه فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است و توانسه با تولید نرم افزار های وب سایتی و سپس با ورود به حوزه تبلیغات پیامکی به یکی از قدرتمندترین شرکت های برنامه نویسی تبدیل شود. تا کنون بیش از 10000 هزار کاربر از این مجموع برای تبلیغات خود استفاده کرده اند. این شرکت بسیار قدرتمند، از زمانی که وارد این عرصه شده، موفق شده که بخش بزرگی از این بازار را از آن خود بکند. سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی پیام رسان با ارائه خدمات رایگان و امکانات برو،  تجربه ی دلپذیری از یک سامانه پیامکی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

ویژگی های سامانه پیام رسان شامل است از:

 •  به روز بودن بانک شماره ها در ارسال های منطقه ای و انبوه
 • پس دادن هزینه به کاربر در صورت عدم رضایت از تبلیغات به هر دلیلی تا 1 ماه
 • سرعت و دقت بالا در ارسال پیامک های تبلیغاتی
 • ارائه پیامک بر اساس مشاغل، جنسیت و سن
 • خدمات پیامک مسابقه‌ ای و نظرسنجی
 • ارائه پیامک بر اساس اپراتور
 • تیم پاسخگویی 24 ساعته
 • ارائه مشاوره رایگان
 • آشنا به فنون ICDL

سامانه ارسال پیامک نیک اس ام اس

سامانه ارسال پیامک نیک اس ام اس

این سامانه فعالیت خود را از اواسط سال 1380 با هدف، کمک به رشد و سود آوری کسب و کارها و راحت بودن ارتباط آن ها با مخاطب هایشان آغاز کرد، سامانه نیک اس ام اس گروهی از افراد متخصص در امر بازاریابی هستند که خدمات با کیفیتی را به کسب و کارهای گوناگون در حوزه سامانه اس ام اس و پیام کوتاه ارائه می دهند. این سامانه بهترین و آخرین داده ها، تحقیقات موردی و تجربیات موفق کاری و زندگی را از سراسر جهان در جهت سرعت بخشیدن به رشد و موفقیت مشتریان در اختیارشان می گزارد.

سامانه نیک اس ام اس  خدمات بازاریابی هماهنگ شده و متناسب با برند شما را در راستای چشم انداز و اهداف سازمانی برای کاربران فراهم می کند. نیک اس ام اس می تواند ارزشش برای شرکت شما را با مشاهده لیست در حال افزایش مشتریان راضی، تایید کند. اگر بدون آموزش و در نظر گرفتن نکات ارسال پیامک تبلیغاتی شروع به کار تبلیغ کنید، باز خورد خوبی نخواهید داشت، اما اگر از کارشناسان با تجربه این سامانه کمک بگیرید می توانید یک سامانه تبلیغاتی خوب داشته باشید که از جانب مردم باز خورد خوبی هم داشته باشد.

سامانه  ارسال پیامک فراز اس ام اس

سامانه  ارسال پیامک فراز اس ام اس

سامانه پیامک فراز اس‌ ام‌ اس یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی است که قابلیت‌ ارسال پیامک خدماتی و تبلیغاتی، همراه با بانک شماره موبایل‌ های سراسر کشور را در اختیار شما قرار می دهد. به پشتوانه امکاناتی که در این سامانه قرار گرفتع است، توانسه اند پاسخگوی نیاز افرادی باشند که دغدغه رسیدن پیامک به گوشی مخاطب را دارند. یکی از ویژگی ها این سامانه ارسال پیامک با نام اقتصادی می باشد که مورد توجه اکثر شرکت ها و برند های تجاری می باشد.

هم چنین، ارسال پیامک سفید، ارسال اس ام اس از طریق وب سرویس با خط خدماتی و کارت ویزیت الکترونیکی به‌ صورت یک بسته جامع برای بازاریابی پیامکی در اختیار شما قرار می‌گیرد. ویژگی های سامانه فراز اس ام اس شامل است از:

 •  30 روزگارانتی بدون قید و شرط عودت وجه کامل مبلغ سامانه پیامکی در صورت عدم رضایت کاربر
 • امکان اتصال به دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان
 •  قابلیت ارائه خط خدماتی بدون نیاز به سفته برای عبور از بلک لیست مخابراتی
 • سامانه پیامکی همراه با اپلیکیشن اندروید ارسال پیامک
 • سامانه پیامک خدماتی سازگار با افزونه‌های پیامکی معتبر

سامانه ارسال پیامک نوین پیامک

سامانه ارسال پیامک نوین پیامک

این شرکت فناوری صبا نوین جام جم با هدف ارتقای فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در کشور شروع به فعالیت نمود. نوین پیامک، یک سامانه تحت وب و كاملا ريسپانسيو بوده و مجهز به بروز ترين و جديدترين  امكانات مربوط به ارسال و دريافت پيام كوتاه مي باشد. این سامانه فعالیت خود را در سرار ایران گسترش داده است. این سامانه از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه پروژهای خدمات ارزش افزوده در سراسر کشور آغاز کرده است. این سامانه با اتصال به مرکز پیام‌ کوتاه شرکت ارتباطات سیار به عنوان نماینده اصلی اپراتورهای 1000 ،2000، 3000 شناخته شده است.

هم چنین این سامانه با بهره مندی از دانش و تخصص و انگیزه کادری مجرب به دنبال ارائه ایده‌ های نوین تجاری در صنعت پیشرفته‌‌ پیام‌ رسانی به مشتریان محترم می باشد. سامانه نوین پیامک برای کسب و کارهای مختلف، راهکارهایی در نظر گرفته است و به صاحبان کسب و کار پیشنهاد داده که مدیران می توانند با استفاده از این راهکارها به کسب و کار خود رونق ببخشند. امکانات این سامانه:

 • ارسال پیام صوتی جهت تبلیغ
 • مسابقه و نظر سنجی
 • سامانه کد دهی
 • انتقال پیامک ها

سامانه ارسال پیامک همیار اس ام اس

سامانه ارسال پیامک همیار اس ام اس

همیار اس ام اس به عنوان یک سامانه ی مدرن و بروز پیامک کوتاه و انبوه با هدف رضایتمندی مشتریان، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال تضمین کمترین تعرفه پیامک، فعالیت خود را آغاز کرده است. این سامانه با بیش از 2000 مخاطب همکاری کرده و توانسه رضایت آن ها را جلب کند. شما می توانید به راحتی از این سامانه استفاده کنید و از عملکرد آن مطمئن باشید.

امکانات سامانه همیار اس ام اس:

 • در صورت عدم رضایت کاربر بازگشت وجه بدون قید و شرط تا 7 روز را دارد
 • نماینده اصلی  است و بدون واسطه فعالیت می کند
 •  این سامانه به صورت مادام العمر همراه با پشتیبانی اش همراه شما می باشد و نیاز به تمدید سالانه ندارد.
 • تیم پشتیبانی فعال و تخصص دارد.
 •  پاسخگویی 24 ساعته حتی روز های تعطیل
 • تکنولوژی بروز و هوشمند در طراحی سامانه و کاربری بسیار آسان  در کامپیوتر، موبایل، تبلت و لب تاپ
 • قابلیت داشتن ارتباط مستقیم با مخاطب را دارد
 • کم ترین هزینه  را دارد

سامانه ارسال پیامک وب وان

سامانه ارسال پیامک وب وان

وب وان در زمینه ی خدمات نوین وب بوده است و رعایت حداکثر کیفیت را مبنای رسیدن به اهداف خود می داند. وب وان بیش از 14 سال است که در این زمینه فعالیت می کند و سوابق درخشانی دارد که بسیار مفتخر می باشد. وب وان فعالیت خود را از اواسط دهه 80 با هدف، کمک به رشد و سود آوری کسب و کارها و راحت بودن ارتباط صاحبان کسب و کار با مخاطب هایشان و ایجاد روش های تبلیغات آسان تر و ارزان تر، شروع کرده است.

سامانه اس ام اس وب وان در زمینه تبلیغات و ارسال پیام های کوتاه به کاربران رشد چشم گیری داشته است. سامانه اس ام اس وب وان این امکان را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار داده است که قبل از این که یکی از سامانه های پیامکی این شرکت را خریداری کند از نسخه آزمایشی سامانه پیامکی اس ام اس وب وان استفاده کنند تا با محیط و امکاناتی که با خرید این سامانه پیامکی در اختیارشان قرار می گیرد آشنا شوند.

سامانه ارسال پیامک sms.ir

سامانه ارسال پیامک sms.ir

سامانه ارسال پیامک sms.ir یکی از سامانه های اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی است. مطمئنا برای شما هم پیش آمده که در طول روز تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی دریافت کنید، اگر شما هم قصد دارید تا به این صورت برای دیگر مردم پیامک ارسال نمایید، می توانید از این سامانه ارسال پیامک استاده کنید. نام تجاری این سامانه، تارنمای پیامکی ایران می باشد که به عنوان یکی از پیشگامان عرصه سامانه های ارسال پیامک در حال فعالیت است و تلاش می کند تا بستری فراهم نماید که ارسال پیامک به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن انجام شود.

با استفاده از سامانه اس ام اس sms.ir، تمام افراد جامعه با هر سطح دانشی امکان این را دارند تا پیامک ارسال کنند و تاثیرات آنرا در گسترش کسب و کار خود مشاهده نمایند. این سامانه شرایطی را به وجود آورده تا در کم ترین زمان بتوانید ده ها هزار اس ام اس را در زمان کمی به افراد مختلف ارسال کنید به صورتی که زمان زیادی هم از دست ندهید.

سامانه ارسال پیامک پیام تک

یکی دیگر از سامانه هایی که از طریق آن می توانید تعداد انبوهی از پیامک های تبلیغاتی را ارسال نمایید، سامانه ارسال پیامک پیام تک است. این سامانه فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و موفق شده تا در این مسیر نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب کند. تمامی فعالیت های این سامانه در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است. در این سامانه پیامک تبلیغاتی بیشتر از 60 امکان قرار داده شده است تا با توجه با نیازتان از آن ها استفاده کنید.

از ویژگی های سامانه پیام تک، پشتیبانی از کاربران است و این موضوع در اولویت قرار دارد. این سامانه آموزش ها و راهنمایی های لازم را در اختیار کاربران قرار می دهد تا از ارسال پیامک، تجربه خوشایندی داشته باشند. برای ارتباط با مشاوران این سامانه می توانید از طریق چت آنلاین، تماس با شماره های موجود در سامانه یا ارسال تیکت با کارشناسان و پشتیبانان در ارتباط باشید.

مزایای ارسال پیامک توسط سامانه اس ام اس

سامانه های ارسال پیامک این امکان را به مردم می دهد که متن های مختلف مانند تبلیغ کسب و کار، تبریک تولد، تسلیت و … به افراد مختلف ارسال کنند. پس از ارسال کاربر بلافاصله پیام شما را دریافت می کند، در صورت که متن ارسالی شما کوتاه جذاب و پر محتوا باشد باشد، مخاطب جذب آن پیام می شود. در صورتی که تلفن همراه مخاطبانی که شما می خواهید به آن ها پیام ارسال کنید، خاموش باشد و یا خارج از محدوده سیگنال باشد.

چنانچه طی 24 ساعت تلفن همراه روشن شود و یا آنتن داشته باشد، پیام به آن فرد خواهد رسید. در هر صورت مخاطبان پیامک را که توسط، سامانه های اس ام اس ارسال می شود را دریافت می کنند.

مزایای ارسال پیامک توسط پنل اس ام اس

 •  در ارسال پیامک قابلیت ارتباط دوطرفه و دریافت پیامک در کمترین زمان ممکن مقدور می باشد.
 •   می توانید به مشتریان هر کجا که هستند پیامک ارسال کنید.
 • می توانید پیام های تکی و یا پیامک های انبوه ارسال کنید.
 • داشتن بازخوردهای فراوان و با ارزش از سوی مخاطبین.
 • سامانه های اس ام اس قابلیت سازگار شدن با انواع تلفن همراه را دارند.
 • پن های ارسال پیامک قابل اعتماد برای کل کشور ایران است.
 • قابلیت داشتن ارتباط مستقیم با مخاطب را دارند.
 • ارسال پیامک  با استفاده  از سامانه های اس ام اس ارزان تر از تماس تلفنی است.
 • برای ارسال پیامک نیاز به زمان کمتری نسبت به تماس تلفنی داریم.

پیامک های تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارند؟

یکی از ویژگی های پیامک های تبلیغاتی این است که، برای مخاطب قابل فهم باشد تا مخاطب بتواند به راحتی پیامک را درک کند. برخی از پیامک های تبلیغاتی در نگاه اول جذاب هستند و مخاطب را جذب خود می کنند اما ممکن است، به علت نامفهوم بودن و پیچیدگی ذهن کاربر را خسته کند و کاربر بدون اینکه آن پیامک تبلیغاتی را تا آخر بخواند، پیامک را رد کند. هم چنین، یک پیام تبلیغاتی خوب باید در وجود مخاطب انگیزه ایجاد کند که کاربر نیازهای خود را در اجرای پیام تبلیغاتی ببیند و برای ارضای نیاز خود جذب پیامک تبلیغاتی شود.

پیامک های تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارند؟

یکی دیگر از ویژگی های مهم پیامک های تبلیغاتی این است که، پیام باید دارای کلماتی با بار مثبت باشد. سامانه های تبلیغاتی می توانند به وسیله برچسب هایی که برای معرفی یک محصول استفاده می کنند، به گونه ای آن را تعریف کنند که مخاطب پیام، تعریف آن ها را از وضعیت می پذیرد و بدین ترتیب پیش از آن که به طور جدی درباره آن پیامک فکر کند، از پیش تحت تاثیر قرار می گیرد.

سامانه های ارسال پیامک های تبلیغاتی باید توجه داشته باشند که پیامک ارسالی کوتاه باشد بهتر است. پیامک هایی که متن کوتاه  دارند، بسیار موثرند. اگر پیامی می خواهد برای مخاطب جذاب باشد، باید محتوای آن مختصر  و مفید باشد، زیرا مخاطب های امروزی زمان و حوصله‌ ی خواندن پیامک‌ های طولانی و یا مبهم و را ندارند. هم چنین متن پیامک باید به یاد ماندنی باشد. استفاده‌ی دوباره از کلمات و یا عباراتی که قبلا در پیامک‌ها شناخته شده است، برای مخاطب هیچ جذابیتی ندارد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین سامانه اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی در ایران، همراه ما بودند. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با سامانه های ارسال پیامک آشنا کنیم. در ادامه مقاله 10 سامانه ارسال پیامک را معرفی کردیم و هم چنین توضیح دادیم که ارسال پیامک با استفاده از این سامانه ها چه مزایایی دارد و همین طور توضیح دادیم که پیامک های تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارند. امیدوارم که مطالب گفته شده مورد استفاده تان قرار بگیرد و برای تان مفید باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

1/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا